Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Fitbike

Z technických důvodů mimo provoz!

Fitbike

Jízda na cyklotrenažérech s posilováním – je to skupinové cvičení na stacionárních trenažérech a posilování s lehkými činkami za doprovodu hudby s energetickým vypětím.
Určeno – pro kohokoliv (muži, ženy, mládež ) v jakémkoliv věku, kteří si chtějí udržet, nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.
Efekt – tvarování a zpevňování Vaší postavy, získáte štíhlé nohy a pevný zadeček. Za 1 hod. spálíte 400-700 kcal což je několikanásobně více než při aerobicu. Odbouráváte tuky,snižujete nadváhu, získáte svalovou hmotu.
Trénink – kombinace frekvence šlapání a srdeční frekvence. Příprava také pro všechny druhy sportu jak individuální tak i kolektivní. (hokej, fotbal, sportovní gymnastika,atletika, cyklistika …)
Kontrola – pomocí sportesterů , cyklokomputerů, vážení celkové hmoty , měření tukové a svalové hmoty.

Na hodinu vzít sebou

A jak to vše funguje?

Přijdete do prostředí, které na Vás dýchne příjemnou atmosférou . Čeká na Vás malý útulný sál s jedenácti trenažéry. Na recepci Vás přivítá některý z  instruktorů a dostanete první informace a klíče od šatny. Po převléknutí si to již namíříte ke svému "vyvolenému" stroji. Za přítomnosti Vašeho instruktora/ky si nastavíte posed a výšku řídítek a už můžete usednout a vyzkoušet si šlapání. To vše již za příjemné hudby. Zatím co pomalu šlapete a zahříváte se vysvětlí instruktor/ka funkce sportesterů a cyklokomputerů, které Vás budou „hlídat“ a na závěr hodiny si vyhodnotíte naměřené hodnoty.

Hodina začíná a instruktor/ka udává tempo a styl jízdy. Vše se střídá s větší a menší intenzitou a z  Vás začínají pomalu stékat první kapky potu. Necháte se strhnout tempem jízdy a hudbou, které Vás vyprovokují k  maximálnímu nasazení – jste v  transu - tepovka letí nahoru a klesá zase dolů. Všichni kolem Vás pracují naplno. Pak přichází na řadu posilování. Trenažéry stojí zato Vy jste v  plném zatížení - ruce, ramena, břišní svaly….zrovna co je na pořadu. Pak znovu usedáte na trenažéry, aby jste ze sebe dostali poslední zbytky sil. Závěrečné vyjetí Vás zklidní a uvolní - na řadu přichází protažení – strečink. Je pološero a luminiscenční světlo Vás uvádí do stavu naprosté vyrovnanosti a vnitřní pohody.

Hodina utekla jako nic a Vy máte možnost se svým instruktorem/kou vyhodnotit Váš trénink, změřit tukovou a svalovou hmotu, poradit se jak zaměřit svůj další trénink. Pak už jen hurá do sprchy a máte to za sebou .

Co zbývá dodat? Přijďte a vyzkoušejte. Nemusíte být vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, nemusíte se učit žádné složité pohyby a přesto budete pracovat na své fyzičce nenásilným způsobem, který Vás jistě uspokojí.

Těší se na Vás :

Markéta S.instruktorka fit-centra II.tř.
Libor B.spinning instructor certification, trenér atletiky III. tř.
Markéta O.instruktorka, závodní hráčka volejbalu
Petr K.instruktor
Jirka S.spinning instructor certification, trenér cyklistiky II tř. trenér triatlonu a atletiky III tř. sportovní ředitel SK JIŘÍ TEAM Ostrava, majitel CVVS

Fotky


©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL