Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143
Tréninky.Jirka Sedláček   21.10.2010 15:21:16
Zdá se,že poslední závody MTB i silnici máme již za sebou a ti ,kteří mají tyto disciplíny jako hlavní už odpočívají.

Na trénincích se schází už jenom cyklokrosaři.

Proto je zde úprava tréninků.
Srazy út.+st.+čt. vždy v Porubě v 16:00 hod.
Bělský les odpadá.

Cyklokrosaři se budou domlouvat na trénincích.Ostatní mají volno než začne tělocvična.Kde a kdy bude dám včas vědět.

Trenér Jirka.

Ivo 4.starty - 4.vítězství !Jirka Sedláček   18.10.2010 20:27:24
Z Košumberku jsme se přesunuli až k Mladé Boleslavi,kde se v Jabkenicích pokračovalo v ČP másters.

Přespali jsme ve vesnici Loučeň a ráno nás vítalo sluníčko. Udělalo se až neuvěřitelně pěkně a sjelo se až neuvěřitelně hodně závodníků,skoro jako na ČP TOI TOI.

Druhý ročník Jabkenického cyklokrosu se velmi vydařil a chválu zaslouží všichni pořadatelé v čele s "Benym".Na druhé straně však velké mínus zaslouží páni rozhodčí,protože to co předvedli,bylo až neskutečné!Na výsledky se čekalo strašně dlouho a já bych je určitě nezaplatil!

Vraťme se však k závodu.
V prvním startu mástrů kat.C a kadetů startoval Jirka.Po skvělém začátku, kdy vedl v prvním kole celý balík se lehce propadnul a ve velmi rychlém závodě nakonec obsadil 5.místo.
Zvítězil tentokrát nejrychlejší Jirka Mandaus Cykloservex-Duratec, před Milošem Mayerem CK Prima Polička a Tomášem Rousem Cykloservis Chotějov.

Mástři A+B to byla nejnabitější kategorie.
Skvěle si vedl náš Ivo kat.B.,který se v závěru velmi vyrovnaného závodu dokázal odpoutat od svých pronásledovatelů a jen s malým náskokem již po čtvrté letos zvítězil! Na druhém místě tentokrát skončil Viktor Zapletel Rubena Specialized a třetí místo vybojoval Leoš Balák ACS Drak Vrbno.

Vítězem kat.A i celkovým se s lehkostí stal Jiří Chyba Rubena Specialized.

Ve vloženém závodě elitních jezdců vybojoval Marek 9.místo.

Fotky už jsou v sekci AKCE.

V Košumberku bojovali mástři.Jirka Sedláček   18.10.2010 19:08:56
Český pohár v cyklokrose kategorijí mástrů měl v pořadí 4.závod.

Pod košumberským hradem se klikatila dobře připravená skoro suchá trať s jednou umělou překážkou.
Počasí také přálo a tak se závodilo jen nalehko.

Společný start kat.B+C přinesl pestré souboje.
Náš Ivo kat.B. se propracoval v druhém kole do čela závodu a už nenechal nikoho na pochybách,kdo je v Košumberku nejrychlejší.Bezpečně zvítězil před Karlem Šestákem KC Luže-Košumberk a Leošem Balákem ACS Drak Vrbno.

V kat.C.zvítězil Miloš Mayer CK Prima Polička před Milanem Špolcem Česká spořitelna a Jirkou.

Ve vloženém závodě muži elite a junioři stál na startu také náš Marek.Poprvé letos také Luboš Petruš který jezdí za KC Hlinsko.Od startu se na čele držela skupinka v čele s Petrušem,který již v druhém kole začal svým soupeřům ujíždět.Skvěle si vedl pozdější vítěz junior Ondra Louvar také KC Hlinsko,který předváděl skvělou techniku při překonávání překážky.O stříbro a bronz bojovali do posledních metrů náš Marek a Pepa Tomek Kolík Bohumín.Oba si také několikrát "ustlali" a v závěru měl více sil Pepa před Markem.

Krnov-Cvilín.Jirka Sedláček   12.10.2010 09:20:51
Krásné místo pod Cvilínem,krásné počasí,krásný závod.
Takto by se dal charakterizovat 3.závod Oderského poháru v cyklokrose.Součastně byl závod zařazen jako 3.v poháru másters.

Sešlo se více než 80 závodníků a to ještě nedorazili všichni mástři z Čech.Bohužel to mají k nám dál než mi k nim - tradičně.

Závod měl také pěknou diváckou kulisu,protože v Krnově je cyklistika oblíbená.

Naše barvy byly vidět ve všech kategorijích.
Mezi žáky si to vyzkoušeli Vojta 9.místo a dva Kubové,Velkoborský 13.místo a Říman 14.místo.
V kadetkách také poprvé na startu Hanka a hned stupně vítězů 3.místo.
Žačky pak vyhrála Maruška.

V dalším společném startu kadetů,žen a mástrů M50 se bojovalo až do posledních metrů velmi aktivně.Kája dokázal v těch posledních metrech porazit svého trenéra a vybojoval v kadetech 2.místo.Vašek pak ve stejné kat.5.místo.
Ženy vyhrála Lucka M.před Pavlínou,která dojížděla na prázdném zadním kole,třetí pak skončila Míša Ištvánová CK Stará Ves a na 4.místě dojela naše Lucka N.
Mástry C. vyhrál Miloš Majer SK Prima Polička před Jirkou a Honzou Zmudou Lokomotiva Krnov.

Nejnabitější start kategorijí elite,junioři a mástři A+B, kde najednou startovalo 39.závodníků přivedl do terénu junior Petr Hampl Mapei Kaňkovský Olomouc a udával tempo po celý závod.Společně s Jirkou Chybou Rubena Specialized jezdící v kat.másters A. odskočili celému balíku.V závěru závodu Petr strhnul galusku a spadl tím bylo rozhodnuto celkové pořadí.Celkovým vítězem se stal Jirka Chyba a Petr vyhrál juniory.

Z našich bylo nejvíce vidět v úvodu závodu Marka jezdícího na 4.místě,ale po několika výměnách kola klesl na celkové 12.místo.Ve své kat.elite pak obsadil bramborové místo.Viky se v průběhu závodu posouval kupředu a celkově dojel na 6.místě,ve své kat.elite pak na bednu 2.místo.

Dramatické to bylo také v kat.másters B.kde zvítězil náš Ivo,ale na záda mu pořád dýchal Leoš Balák ACS Drak Vrbno.Třetím v této kat.dojel smolař Viktor Zapletal Rubena Specialized,který vedl,ale měl pak defekt.

Kat.juniorů jsem si nechal naposled,protože tady se ve skvělé formě předvedl Tomáš Nováček.Od startu se postupně probojovával kupředu ,aby skončil celkově na 5.místě ! a ve své kat. na 2.místě.Na stupně vítězů ho doplnil na třetím místě lepšící se Tomáš Jakl.Třetí Tomáš, Stolařík pak obsadil 7.příčku.

3.ČP v cyklokrose.Naše ženy vedou družstva.Jirka Sedláček   11.10.2010 10:30:46
Konečně ČP na Moravě.
Uničov je stálým pořadatelem a pod vedením Richarda Dostála bývalého reprezentanta v cyklokrose,byla trať skvěle připravená.Změny které trať doznala byly jen k lepšímu a atraktivnějšímu.Když se k tomu připočítá slunečné počasí a skoro suchá trať co víc si závodníci mohli přát.

Naše silné obsazení začalo bojovat v kategoriji kadetů a žen.
Vašek obsadil 13.místo,ale hned za ním 19 vteřin dojel Kája,který byl na takovém velkém závodě poprvé a startoval z poslední řady.Když se k tomu připočítá půjčené kolo,můžeme se určitě těšit na ještě lepší výsledky.Navíc si Vašek s Kájou můžou pomáhat a na dalším ČP je první desítka reálná.

Holky posílili družstvo účastí Lucky Novákové a seřadili se v cíli za sebou.Nejlepší byla Pavlína 6.místo,Lucka Materová 7.místo a rozjíždějící se Lucka Nováková 8.místo.
Tím holky vedou ČP v družstvech o 34 bodů před APB Cycling Team a o 64 bodů před JOHNSON CONTROLS AŠ MB.

Do závodu juniorů nastoupili tři Tomášové.Nováček,Jakl a Stolařík.Jediný Nováček měl vyjeté body z předchozích dvou pohárů a tak startoval z druhé řady.Po nájezdu do terénu ve výběhu mu však spadl řetěz a než ho stačil nasadit ocitl se na samém konci balíku.Tomáš je však velký bojovník a začal stíhací jízdu,která mu nakonec vynesla skvělé 12.místo.Druhý z Tomášů, Stolařík skončil na 26.místě a Jakl na 28 místě.Všichni tedy do bodovaných míst.V soutěži družstev jsou kluci na 10 místě z 22klubů.

Mezi elitou bojovali Marek a Viky.Oba se potýkali s technickými problémy a jejich umístění 35. a 42.neodpovídá jejich možnostem.Snad tedy příště.

2.závod Oderského poháru.Jirka Sedláček   9.10.2010 22:21:39
Cyklokros se rozjíždí na plné obrátky a druhým pořadatelem byli Draci z Vrbna.

Závodilo se na tradičním místě u Černé Opavy,kde však vyrostl areál s asfaltovými chodníky a tak se jezdili dlouhé úseky po asfaltu.Počasí přálo a tak žádné větší bláto na nás nečekalo.Závodu se nás zůčastnilo celkem 10.

Žačky vyhrála Maruška,v kadetech 2.místo Vašek,3.místo Kája.
Ženy vyhrála Lucka před Pavlínou a druhou Luckou N.
Junioři 6.Tomáš J.
Muži elite 5.místo Marek.

Mástři měli svůj závod započítáván do ČP masters.V kat.B.vyhrál Ivo a v kat.C.Jirka 2.místo.

Plesenská stezka a memoriál Jana Veselého..Jirka Sedláček   6.10.2010 15:01:51
v Sobotu se závodilo na bajcích v Plesné a také v centru Poruby na Hlavní třídě,kde probíhalo kritérium.

Počasí vyšlo nad očekávání a ikdyž po ránu bylo chladněji,sluníčko lechtalo jezdce s větší silou,čím výše stoupalo po obloze vzhůru.
Tentokrát jsem se stal divákem a fotografem.Fotky jsou tradičně v sekci AKCE.
Bajky nejprve za tratí,před stoupáním na Dobroslavice.Aktuální pořadí.Pak ještě něco těsně před cílem.

Celkovým vítězem se stal náš Viky,který překvapil a jeho forma stoupá vzhůru.Ženy opět vyhrála Lucka,která je při chuti a jen tak dál!
Výsledky i další fotky najdete na www.cyklo.matera.cz.

Pak jsem se rychle přesunul do Poruby nafotit něco z kritéria.

Závod studentů středních škol.Jirka Sedláček   6.10.2010 13:47:17
Druhým ročníkem pokračoval závod MTB družstev a jednotlivců pro SŠ.
Spolupořadateli byli DDM Poruba a SK JT.

V pátek 1.10. se všichni sešli v Plesné na hřišti Sokola,kde byla prezentace.Odprezentovalo se 9. sedmičlenných družstev.V každém družstvu musely být dvě děvčata.
Přesně v 9:15 zazněl výstřel startovní pistole a početné pole se vydalo na 20km trať.Trať vedla po lesních cestičkách střídající se se šotolinou a asfaltem.Z Plesné kolem Mlýnku k Opavici,přes most na druhou stranu řeky,stoupání na Hošťálkovice,zpět přes most a podél řeky až k loděnici.Dále podél rybníků zpět do Martinova a Plesné.

Závodu se zůčastnili také naši členové a celkovým vítězem jednotlivců se stal Viky Klos před Tomášem Nováčkem.Děvčata vyhrála také naše Lucka Materová.

Poděkování za organizaci celého závodu pro Hanku Gackovou a všichni doufají,že se závod bude pořádat i další roky.
Fotky jsou v sekci AKCE.

2.ČP v cyklokrose.Jirka Sedláček   5.10.2010 13:45:10
Po závodě v Ostrově jsme se znovu přesunuli a to do Loun ke starému velodromu,kde se tradičně jezdí závody ČP.

Stále drobně pršelo a tak jsme si trať jen prohlédli a doufali,že přestane pršet.Následovalo ubytování,večeře a nezbytný servis kol.

Pondělní den byl i nadále uplakaný,přesto jsme se vydali na trať,aspoň trochu si ji projet.Protože stále pršelo na poli bylo řídké bláto,ale dalo se to jezdit.Po hodince jsme jeli na ubytovnu,kde se věci dali sušit.

Já jsem se vydal do centra města,abych se dovybavil na úterní závod.Bylo nezbytné koupit gumáky,gumový plášť a dešník.Depo pro závod bylo totiž právě na tom poli,kde se vytvářelo to největší bláto.
Když jsem pak druhý den viděl zoufalé mechaniky,kteří se brodili nad kotníky blátem,které jim teklo do bot udělal jsem dobře.

V den závodu konečně přestalo pršet.Jenže to co se za deště dalo jezdit se nyní muselo běhat.Voda částečně vsákla a vytvořilo se lepivé husté bláto.Proto žactvo jelo svůj závod pouze na jeden okruh a poslední závodník měl čas 35minut !!

V kadetech vybojoval Vašek 12.místo a v ČP je na 10.místě.
V juniorech zabojoval Tomáš a jeho 12.místo ho v celkovém pořadí řadí na 11 příčku.
Holky si vedly výborně a vyměnily si pořadí ze Stříbra.Lucka tedy 5.místo a Pavlína 6.místo.Celkově mají shodný počet bodů 65 a drží celkovou 5.a 6.příčku.Vyrovnanými výsledky se dostaly do vedení ČP družstev!!

Pro první bod v elitní kategoriji si dojel Viky za 30.místo a Markovi to jen tak tak uteklo,skončil na 32 místě.

1.ČP másters v cyklokrose.Jirka Sedláček   5.10.2010 12:36:29
Ze Stříbra jsme se přesunuli do Ostrova nad Ohří,kde se v neděli jel první závod ČP mástrů v cyklokrose.

Tak jako loni byla trať na kopci ve městě u zahrádek jen s tím rozdílem,že stále pršelo.Trať však byla sjízdná a organizačně vše fungovalo,dík patří Víťovi Hanušovi i ostatním co závod připravili.
Vložených závodů pro ostatní kategorie se z našich nikdo nezůčastnil,celkově byla účast malá za což mohlo počasí.
Mástři se nakonec sešli v slušném počtu.Jirka skončil na 3.místě v kat.C.
Pár fotek je v ekci AKCE.


©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL