Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Ostravský Chachar.Jirka Sedláček   18.8.2013 21:58:14
Ahoj všem,
blíží se Ostravský Chachar a tak Vás zvu na trénink na trati v Bělském lese.
Sraz ve středu 21.8. v 10 hodin v Porubě na parkovišti před benzínkou OMF, nebo u Bělského lesa u trafačky na konečné tramvaje v 10:30 hod.
Trenér Jirka.
Druhé Kájovo vítězství v seriálu SPAC.Jirka Sedláček   18.8.2013 17:55:52
Čtrnáctý závod Slezského poháru Stonavská časovka byla na pořadu v neděli 11.8.
Zatím co bajkeři bojovali ve Vřesině, silničáři bojovali proti chronometru. Na trati Stonava - Horní Suchá - Stonava (2. okruhy) s minimálním převýšením se sváděli tvrdé boje.
Naším zástupcem byl v kategoriji juniorů Kája Svrčina, který zahájil přípravu na blížící se cyklokrosovou sezónu. Jeho výkonnost jde postupně nahoru a po vyhraném závodě minulý týden na silnici v Janovicích u Nového Jičína dokázal vyhrát tuto časovku s náskokem 40 vteřin pře druhým Filipem Kubíčkem CPV Krnov a 55 vteřin před třetím Petrem Gubalou Kolík Hoby Bohumín.
OkoloOstravy MTB maratón.Jirka Sedláček   16.8.2013 22:11:39
Nedělním závodem ve Family Parku Ski Areálu Skalka ve Vřesině, pokračoval seriál Cyklomaratontour devátým závodem.
Start byl naplánovaný na dvanáctou hodinu a na výběr byly dvě trasy 35Km a 60 Km. Již od rána se však závodilo v dětských kategorijích, kde jsme měli také zastoupení.
Dívky 7-8let 13.místo Adélka Jančíková.
Kluci 9-10 let 6.místo Ondra Voznička.
Ml.žáci 11-12 let 2.místo Martin Jančík.
St.žáci 13-14 let 2.místo Vojta Voznička, 7.místo Denis Ludvík.

Naši starší závodníci startovali na kratší 35 Km trati a vedli si skvěle.
Celkovým vítězem se stal Viktor Klos, který vyhrál také kat.do 23 let. V této kat. skončil na druhém místě Marek Sedláček /celkově 5.místo/.
V kat. do 29.let vybojoval 3.místo Roman Kubica / celkově 4.místo/.
V kat.žen 15-18 let vybojovala 5.místo Bára Seberová.
V kat.rodinných týmů pak Vojta a Zdeněk Vozničkovi obsadili 2.místo.
Všem ještě jednou velká gratulace!

Mistrovství ČR hasičů.Jirka Sedláček   16.8.2013 20:28:35
Letošní mistrák hasičů se jel v sobotu 10.8. v Lázních Bělohrad.
Na závod jsme vyjeli v pátek v poledne a kolem páté hodiny odpolední jsme byli na místě. Sotva jsme dojeli začalo pršet. Silný nárazový déšť vytvořil všude během chvilky jezera a voda stála všude. Sehnali jsme si ubytování a šli se odprezentovat. Na kola jsme se již nedostali a tak jsme brzo zalehli.

Ráno byla obloha vymetená a voda kupodivu vsákla, však bylo dlouho sucho. Teplota šplhala nahoru k 24°C. Závod byl součástí Podkrkonošského maratónu na dvou tratích 90 a 50 Km. My jsme měli před sebou padesátku. Startovalo se v pravé poledne, nejprve devadesátka a o deset minut později jsme vyráželi mi. Na startu nás bylo 535 !! pěkný balík.
Po startu se projíždělo lázněmi a hned v první zatáčce po 400m to vedle mě lehlo.Těsně jsem tomu unikl a pokračoval v první dvacítce. Pavlína musela spomalit a tak zůstala více v zadu. Po úvodních třech kilometrech začalo první stoupání a také můj první problém. Přestala mi řadit pravá dualová páka a nechtěla přehodit z 14 na lehčí převod. Řadil jsem pouze převodníky,ale to nestačilo a začal jsem ztrácet. Myslel jsem, že to zabalím, ale jet takovou dálku s vysokým startovným a být to mistrák tak jsem se kousl a trápil se další 2-3 km. Pak se páka trošku umoudřila a občas přehodila. Sice to nebylo optimální,ale bylo to už lepší. Chytil jsem se desetičlenné skupinky a snažil se držet.
Trať byla hodně rychlá, jelo se více po širokých lesních cestách a v terénu jen minimálně. Nějaké kaluže nás trošku obhodily a jeden brod přes potok to dorazil. V závěru jsem se s jedním borcem odpoutal od skupiny, dojeli jsme ještě asi pět dalších závodníků a jelo se do cíle.
Pavlína měla defekt na třicátém kilometru a než stačila vyměnit, předjelo ji hodně soupeřek. Pokračovala a zabojovala, několik svých soupeřek ještě stačila předjet, ale už to nebylo ono.

No a jak jsme dopadli? Celkové umístění z 535. startujících :
Jirka 66.místo, Pavlína 240. místo.
V kategorijích Jirka 7.místo, Pavlína 9.místo.
V přeboru MČR IZS hasičů Jirka 1.místo a Pavlína 2.místo !!

Kája vítězně na GP Forman v Novém Jičíně.Jirka Sedláček   5.8.2013 18:00:36
Již 13.závod Slezského poháru se jel v Janovicích u N.Jičína. Závodilo se na okruhu 12,2 Km dlouhém a za teploty přesahující 35°C.
V silné konkurenci se skvěle ukázal náš Kája Svrčina, který jezdil velmi aktivně na špici peletónu a v závěru nedal svým soupeřům vůbec šanci. Nastoupil drtivě do závěrečných metrů a s velkým náskokem zvítězil. Gratulace!!
V závodě bylo taky vidět dobrou práci Tomáše Stolaříka a Viktora Klose. Výsledky zatím ještě nejsou k dispozici, ale další informace najdete na http://www.spac-os.cz/aktuality/
Velká cena Ostravy v triatlonu.Jirka Sedláček   5.8.2013 17:20:44
Nádherné počasí v uplynulých dnech gradovalo v neděli 28.7. na námi pořádaném triatloně AutoCont VC Ostravy.
Závod byl součastně Mistrovstvím kraje a 9.závodem Mezinárodního poháru v triatlonu 2013 - Překračujeme hranice.
Již v sobotu k večeru jsme se sešli a připravili částečně zázemí pro nedělní závod. Postavilo se depo, také stany, lajnovala se běžecká část závodu. Po setmění se grilovalo a také koupalo pod měsíčkem a několik nás přespalo do neděle.
Tam najdete také fotky a výsledky.

Já bych chtěl hlavně poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci a zabezpečení závodu, především rodině Jančíků, Bohdalovských a Materů.

Letní soustředění. Jirka Sedláček   5.8.2013 17:10:01
V Moravském krasu ve Sloupu proběhlo letní soustředění od soboty 20.7.do soboty 27.7.
Krásné počasí, ideální tréninkové prostředí pro všechny disciplíny cyklistiky a triatlonu, co víc si přát. Teď už jen zužitkovat co se natrénovalo !!
Mistrovství Slovenska MTB.Jirka Sedláček   3.8.2013 22:50:21
Na opačném konci naší bývalé Československé republiky v Košicích se ve stejný termín jako MČR konalo také MSR v crosscountry.

Tam se vydali Tomáš Stolařík, Jirka a Pavlína.
Cestu jsme zvládli celkem svižně a přijeli rovnou do místa závodu do skiareálu Jahodová. Právě probíhaly vyřazovací boje sprintu a tak jsme vyrazili na trať, kde nás čekal pěkný technický okruh. Ten jsme si dvakrát projeli a zkoušeli některé kamenité pasáže. Pak jsme se podívali na finále sprintu a jeli se ubytovat do Košic.
Našli jsme si penzión u tenisových kurtů, kde jsme také povečeřeli.
Ráno jsme se přesunuli na Jahodovou což bylo asi 12 Km od Košic a chystali se na závod. Suchá trať a teplota blížící se k třicítce nasvědčovala, že závod bude rychlý a těžký.
V deset hodin odstartoval nejprve Tomáš a dvě minuty po něm Jirka. Tomáš si vedl skvěle, atakoval vedoucí místa a v závěru z toho bylo 3.místo. Jirka vylepšil toto umístění ještě o jeden stupínek na 2.místo.
Pavlína startovala až ve 14 hodin hned po elitní kategoriji mužů. Tomáš jistil depo a občerstvoval, Jirka fotil a povzbuzoval.
Pavlína vybojovala 5.místo.
Mistrem Slovenska se stal obhájce titulu Michal Lami JUMP SPORT KLUB Košice těsně před v závěru dotírajícím Martinem Haringem CK Banská Bystrica a třetím v pořadí Františkem Lamim JUMP SPORT KLUB Košice.
V ženách si mistrovský titul vybojovala Michaela Maláriková CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava před Zuzanou a Andreou Juhásovou Cyklistický klub Svätý Jur.

Mistrovství ČR MTB.Jirka Sedláček   2.8.2013 17:22:23
V Bedřichově se konalo 20.7. mistrovství ČR v crosscountry.
Na tento závod se vydali pouze dva naši závodníci Roman Kubica a Viktor Klos. Oba startovali v kategoriji muži expert. Viktor vybojoval 8.místo a Roman skončil na 11 místě.
Valčianská dolina II.Jirka Sedláček   2.8.2013 16:47:08
GRAND PRIX SLOVAKIA 2013.

Takový název nesl nedělní závod 14.7.2013, který byl zařazen do UCI kat.2, CEC, V4, a jako 4.kolo slovenského poháru MTB XCO 2013 – Snowland Valčianska dolina.
Závod by také součástí Central European Cup-u. pro Olympijské naděje zemí V4.

Na závod se vydali Roman, který startoval v nejvyšší kat.elite a vybojoval 15.místo. Viky po pádu hned v prvním kole obsadil 6.místo v kat. U23 a Pavlína v ženách 10.místo.
Ještě pro doplnění výsledky ze sobotního závodu Tomáš Stolařík v kat. muži open 5.místo a v kat.másters A. 8.místo Radim Bernold.