Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176
Kola na prodej.Jirka Sedláček   17.1.2012 12:06:23
Bývalý člen našeho SK JT nabízí nevyužité kola.

Silnička i jako zimák, rám columbus trubky osazeno Shimano 600, ráfky GP 4 galusky, cyklocomputer, SPD. Výška rámu 580.Cena 4000Kč

MTB-Kenzel na XT+LX 16".Cena 5900Kč.

Kontakt : Petr Kyselý tel.605973653. petr.kysely@seznam.cz

Tomáš do Francie.Jirka Sedláček   13.1.2012 23:06:12
V pátek dopoledne odcestoval Tomáš Nováček s naší reprezentací na předposlední díl nejvyšší cyklokrosové série UCI do Liévinu ve Franciji.
Závod je vypsán pro všechny čtyři kategorie a v eliťácích nás bude zastupovat 8.závodníků v čele se Zdeňkem Štybarem.
V třiadvacítkách 6.závodníků, v ženách 3.závodnice a v juniorech 6.závodníků.

Závod mužů elite vysílá v neděli odpoledne v přímém přenosu stanice ČT4 Sport.

Štybar po šesté mistrem ČR.Jirka Sedláček   10.1.2012 18:49:25
Nedělní finálový závod ČP v Uničově se jel jako mistrovství ČR a věřím, že všichni jste se dívali na přímý přenos, takže je zbytečné komentovat elitu.

Na startu tohoto závodu však stálo 10 juniorů z toho naši Tomáš a Kája, kteří jsou v širší nominaci na mistrovství světa.
Junioři startovali z posledních pozic a jeli mimo závod. Reprezentační trenér Bambula si tak dělal poznámky pro výběr a kluci se snažili co jim síly stačili.
Bohužel rychlík Štyby po 30. minutách závodu začal dojíždět některé závodníky o kolo a tím je rozhodčí odvolávali ze závodu.
Tak postupně došlo na všechny juniory a dalších 18.závodníků elity. Do cíle dojelo s plným počtem kol pouze 21.závodníků z 42 eliťáků.

Tady je třeba se zamyslet nad systémem odvolávání závodníků po dojetí o kolo.
Dle mého názoru si rozhodčí usnadňují práci a nejsou schopni určit pořadí všech závodníků pokud by jeli dále závod.
Závodníci, kteří přestoupí z juniorské kategorie potřebují nějaký čas na zvýšení své výkonnosti a při vyšším počtu závodníků na startu, délce a náročnosti okruhu je nasnadě, že bývají dojeti o jeden i více okruhů čelem závodu.
Když si pak vezmeme, že závodníci jedou na závod stovky kilometrů, stojí je to spoustu peněz a neodjedou celý závod je to demoralizujicí. Jak se pak mají lepšit, když je rozhodčí odvolají. A co diváci ? ti jsou také ochuzeni o případné boje při předjíždění.

Není to tak dávno a tento systém normálně fungoval, kdy závodníci předjetí o kolo dojeli svůj závod celý.

Jistě mi závodníci dají za pravdu a mělo by se s tím něco dělat. Měli by se začít ozývat hlasy a tlačit na svaz. Je toho jistě více co máte někteří na srdci a tak začněme ať se něco změní !

Pomalu do finále.Jirka Sedláček   10.1.2012 18:27:27
Sobotním závodem v Lošticích se pomalu nachýlil konec cyklokrosové sezóny pro mástry.

Sobotní předposlední závod ČPM se jel za účasti 25. závodníků na těžké blátivé trati, kterou připravil Emil Hekele se svojí partou. Komentování se úspěšně zhostil Tonda Ištván a tak diváci měli informace z dění na trati stále aktuální. Pěkný článek najdete na webovkách http://www.acsvrbno.estranky.cz/clanky/clanky/prvni-cyklokros.html.

Naše zastoupení v kat. M40 tady skončil Ivo na 3.místě a v kat. M50 Jirka také na 3.místě. Ivo je průběžně v poháru druhý jen těsně o 7.bodů za vedoucím závodníkem Petrem Prokešem SWEEP CYCLING CHOMUTOV. Rozhodne finálová závod, který se boduje 1,5x. Jirka k vůli zranění v sezóně nejel 10.závodů a je celkově na 10.místě.
Na mástry čeká poslední závod a velké finále ČP mástrů tuto sobotu v Košumberku. Tento seriál měl neskutečných 18.závodů po celé ČR.

ČP Másters Loštice.Jirka Sedláček   8.1.2012 08:35:18
Blíží se MČR elite v cyklokrose.Jirka Sedláček   5.1.2012 16:59:08
V neděli v Uničově v pravé poledne vypukne boj naší elity o mistrovský dres pro rok 2012.
Jistě se bude na co dívat.Na startu bude Štyby, Kulhavý, Šimůnek, Dlasky, Kášek, Kyzi, Mlynář, Petruš a dalších 60. borců.

Kromě elitních jezdců pojede mistrák taky 10. nejlepších juniorů, kteří jsou v přípravě na MS.
Týká se to taky našich Tomáše Nováčka a Káji Svrčiny.
Držme jim palce a můžete je vidět v přímém přenose na ČT 4.

Zimní příprava.Jirka Sedláček   3.1.2012 13:05:15
Od pátku 6.1.začíná tělocvična a to 2x týdně v pondělí a pátek od 17:30-19:00 hod. na gymnáziu Wichterlovo v OV-Porubě.
Sraz od 17:15. Začíná se přesně !!v 17:30 hod. !!
Silvestrovský cyklokros.Jirka Sedláček   3.1.2012 12:00:47
Ani poslední den v roce nebyl bez závodění a na finále Oderského poháru ve Staré Vsi nad Ondřejnicí se sjelo přes padesát závodníků.
Punc mezinárodních závodů přidali závodníci ze Slovenska a z Polska.

U "Neprašů" se závodilo skoro na shodné trati jako na krajském přeboru a s trochou bláta navíc. Spíkr Tóňo měl vše pod kontrolou a decibely hudby burcovaly závodníky k maximálním výkonům. Teplota 5-6°C byla ideální na tento čas.

Tvrdé boje o medajle se odehrávaly hned od prvních kategorijí. Našim se dařilo a takhle se umístili.
Kat.žáků Vojta 5.místo, kat.žaček a kadetek Maruška 3.místo.
V kat.kadetů zvítězil Vašek a další vítězství pro naše barvy získal Ivo v kat. M40.
Tři druhá místa získali Tomáš Nováček-junioři, Pavlína-ženy a Jirka M50.
V juniorech pak ještě třetí místo pro Káju.

Předposlední závod Oderského poháru.Jirka Sedláček   29.12.2011 19:11:34
Letos si již podruhé v OV-Bělském lese dali dostaveníčko cyklokrosaři.
Na zkráceném okruhu s mírným blátem se závodilo o předposlední body do OP.
Protože je již po mistráku a pokročilý datum na startu jsme byli jen v šesti. Přesto se přišli podívat a povzbuzovat další naši členové Viky, Marek a Tomáš Nováček, který se právě vrátil z dovolené.
V kat. žáků odstartoval Vojta, ale hned po vjezdu do terénu mu podjelo kolo a položil to v zatáčce. Než se stačil zdvednout a znovu naskočit na svůj stroj byli všichni jak se říká v prachu. Přesto statečně bojoval a stahoval svou ztrátu, jenže na rovinaté trati to už moc nešlo. Zaslouží si však pochvalu za bojovnost.

Ve vlnách pak startovali eliťáci s juniory a za nimi všichni mástři a ženy. Tady jsme zabojovali a všichni se dostali na stupně vítězů. V juniorech Kája 2.místo a Tomáš Jakl 3.místo. Druhé místo pak v kat. M50 Jirka a dvakrát první místo pro Ivoše kat. M40 a v ženách pro Pavlínu.

Velké finále se jede na Silvestra ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a tak neváhejte a přijeďte povzbudit své kamarády a rozloučit se se starým rokem. Tradičně od 11.hodin u sokolovny.

Vánoční dárek.Jirka Sedláček   26.12.2011 21:15:15
V podobě dlouho slíbeného reportu ze závodů našich "repreborců" posílá Karlos.

Světový pohár Koksijde a Superprestige Gieten.

Den před odjezdem 23.11 mi volal Reprezentační trenér Standa Bambula, že jedu jako druhý náhradník na světový pohár do Koksijde, protože dva hoši onemocnili.
Ve čtvrtek ráno jsme vyrazili do Prahy, kde nás vezl můj děda, po příjezdu jsme přeskládali všechny kola, náhrady, trenažéry a bágle do aut reprezentace.
Něco málo po 12 hodině jsme vyjeli z Prahy po dálnici směr Německo, asi po třech hodinách cesty nás zastavila dálniční policie asi si mysleli, že jsme nějací cizinci, kteří jedou na černo za prací. :D :D
V 19 hodin jsme přijeli na ubytování, následovala večere, přespání, snídaně a jeli jsme dál po dálnici.
Kolem poledne jsme přijeli do města Ostende, které leží asi 20 km od Koksijde hned u moře.
Po 20 minutovém kroužení po městě, kde jsme hledali hotel jsme se ubytovali a jeli na trat.
Trénink v písku byla sranda. Následovala večeře, doladění formy, zapnutí čísla a šli jsme spát. Ráno jsme vyrazili dostatečně brzo, abychom zaparkovali a připraravili na závod.

Naše výsledky byly katastrofické, nejlepší z čechů byl Karel Pokorný, který dojel na 29. místě, Jiří Řehák 45. místo, Tomáš Nováček 49.místo, Karel Svrčina 52. místo a Daniel Lukeš 54. místě. Po závodě jsme si užili zbytek dne a přesouvali jsme se do Amsterdamu, kde jsme přespali u letiště.

Ráno jsme dojeli do Gietenu, kde jemně pršelo a silně foukalo, následně jsme vyložili kola, postavili stan, projeli jsme trať a šli na start. 5.minut před startem nám začalo pořádně pršet, jelo se na blátičku : ) Tomáš dojel na 18. a Karel na 28. místě.
Okolo půl noci jsme dorazili do Prahy a pokračovali s panem Nováčkem domů do Ostravy.