Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Stupně vítězek ve Střeni.Jirka Sedláček   21.11.2007 10:34:13
Konečně se mi podařilo získat foto z vyhlášení vítězek z cyklokrosové Střeni.Míša Ištvánová SK Jiří team Ostrava zde regulérně porazila Terezu Huříkovou MTB Česká Spořitelna Team a Jiřinu Ščučkovou PSK Whirlpool Hradec Králové.V kat.masters skončil na druhém místě její otec Antonín Ištván Yogi Ostrava.
Naše závodnice vyhrávaly na Polském poháru.Jirka Sedláček   20.11.2007 17:08:22
V neděli 18.11.se jel závod Polského poháru v cyklokrose v Szczekoczině asi 20 km za Katowicemi.Na tento závod se společněvydali závodníci SK JT a TJ Slezan FM.Závodníky čekala zasněžená,ale pečlivě připravená trať,která vedla po loukách a z části v lese.Hned v prvním společném závodě kat.žáků a kadetek si skvěle vedla Lenka Jaklová a dokázala porazit všechny své soupeřky.Trať Lence seděla a na dlouhých rovinkách získávala náskok.V kat.žen startovaly i reprezentantky Polska.Za naše barvy závodila Pavlína Maráčková a zpočátku se držela na čele závodu.V průběhu závodu pak klesla na třetí místo,které udržela až do cíle.Stejný začátek závodu měla i kat.kadetů ,kde se ve špici držel Kristián Folvarčný TJ Slezan FM,ale po několika pádech se propadl ke konci první desítky.V juniorech obsadil Karel Nepraš TJ Slezan FM desáté místo.Naše děvčata si přivezly krásné plakety a finanční ceny.
Zimní příprava pro členy SK JT.Jirka Sedláček   20.11.2007 16:05:59
Zahájení zimní přípravy v tělocvičně začne tento pátek 23.11. a bude pokračovat každý pátek do konce března 2008.Tělocvična na Wichterlově gymnásiu na ulici Čs.exilu v Ostravě -Porubě od 17,00hod do 18,30 hod. /případně do 19,00 hod./ Sraz 10 min. předem u vchodu do školy!! přezutí a věci na převlečení sebou! Potvrďte svoji účast !! Těším se na všechny netrpělivé a zahájíme zimní přípravu.Trenér Jirka.
6.ČP v cyklokrose-Holé Vrchy.Jirka Sedláček   18.11.2007 22:17:34
Závod se jel na velmi těžkém okruhu,jak převýšením tak i povrchu. Sychravé zimní počasí udělalo z obtížných sjezdů dokonalou klouzačku a ve výbězích se všichni brodili po kotníky v blátě.Naše kadetka Lenka Jaklová obsadila 5.místo a v ženách Pavlína Maráčková 2.místo. Z MS kraje pak v kadetech velmi dobře zajel Matěj Lasák Sundance TJ Opava na druhém místě 49 vteřin za vítězným Radkem Polnickým.
Zpráva ČTK-závod ve Střeni.Jirka Sedláček   17.11.2007 23:40:14
17. 11. 2007 16:56 STŘEŇ U OLOMOUCE. Tomáš Konečný vyhrál poslední závod, exhibici ve Střeni Úspěšný cyklista Tomáš Konečný se v sobotu rozloučil s profesionální kariérou. Za svůj poslední závod si čtyřiatřicetiletý rodák z Jeřmaně u Bouzova nedaleko Olomouce vybral cyklokrosařskou exhibici s názvem O pohár vesnice Střeň, kterou vyhrál před Pavlem Boudným a Romanem Kreuzigerem. Šestého ročníku netradičního cyklokrosu se zúčastnili i závodník stáje T-Mobile František Raboň, mistr světa na dráze Alois Kaňkovský nebo nejlepší česká bikerka Tereza Huříková. Závod odstartoval další úspěšný silničář Ján Svorada. Závod žen ve Střeni vyhrála Michaela Ištvánová SK JIŘÍ TEAM Ostrava před Huříkovou a Jiřinou Ščučkovou. Celý článek na www.sport.cz GRATULUJEME !!
Krajský přebor v cyklokrose.Jirka Sedláček   14.11.2007 12:26:23
Stará Ves nad Ondřejnicí - již tradiční místo konání krajského přeboru, přivítala v neděli 11.11.cyklokrosaře,aby bojovali o tituly.Hned úvodní závod kat.žactva a kadetek byl velmi dramatický.Po startu se do čela závodu prodrala Lenka Jaklová SK JT a nechtěla nikoho z kluků pustit před sebe.Teprve zaváhání v druhém kole ji zbrzdilo a kluci se dostali před Lenku.Lenka však s dostatečným náskokem zvítězila ve své kat.Mezi kluky se však tvrdě bojovalo a skvělý výkon podal Tomáš Jakl SK JT,který se postupně probojovával ze zadních pozic a v posledním kole dojel do té doby vedoucího závodníka.Za mohutného povzbuzování Tomáš ještě vydoloval zbytky sil a nastoupil svému soupeři,aby si dojel pro titul krajského přeborníka. Gratuluji!! Byl to opravdu velmi bojovný výkon! V dalším závodě pak startovali kadeti,mastři C a ženy s juniorkama.Suveréním způsobem start a cíl zde jel Matěj Lasák Sundance Opava a potvrdil tak,že titul je ve správných rukou.Mezi ženama zvítězila Barča Bohatá TJ Slezan FM a v kat.masters C s přehledem zvítězil Honza Bajer Kolík Bohumín.V posledním závodě společně odstartovaly zbylé kat.muži elite,junioři a masters A+B. To už začal poletovat sníh a trať byla rozježděná a bláto s listím a trávou ucpávalo vidlice kol.Závod na 45minut byl znovu velmi zajimavý,ale jelikož jsem závodil byl bych rád,kdyby někdo jiný napsal pár řádků k průběhu tohoto závodu.Tak neváhejte a napište,pošlete na můj imejl a já to přidám. Fotky jsou na www.cyklo.matera.cz a výsledky ještě krajští rozhodčí nedodali.
7.závod ČP v cyklokrose masters-Krnov.Jirka Sedláček   13.11.2007 08:51:13
Bike klub z Krnova byl dalším pořadatelem ČP masters v cyklokrose.Jelo se na stejné trati jako při 3.ČP,ale v opačném směru s malými změnami.Trať byla náročná,protože podmáčený povrch a bláto s trávou bránily větší rychlosti.Přitom počasí vyšlo super,chvílemi zasvitlo i sluníčko.V okolí už všude sněžilo a někteří závodníci přivezli na střechách aut peřiny sněhu.Účast mástrů byla průměrná.V kat. C zvítězil Andrzej Misina LKS Brykcziusz Gosczenczin Polsko,druhý v pořadí Stanislav Petráš Rock Machine a třetí skončil Petr Ejem SKC Prostějov.V nejpočetnější kat. B zvítězil Roman Kadlec ON ROAD Olomouc před Ivo Kovaříkem SK Jiří Team Ostrava a domácím Zbyňkem Ocáskem Goofy Ociz Team Krnov.V kat.A se pak vítězem stal Zbyňek Ocáskem mladší Goofy Ociz Team Krnov před Vlastou Mlynářem ACS Drak Vrbno a třetím Ondrou Semerádem SK Prima Polička.Fotky jsou v sekci AKCE a nafotil je Tonda Rezek.
Slíbené fotky z Košumberku.Jirka Sedláček   5.11.2007 18:38:46
V sekci akce jsou přidány fotky z Košumberku.Fotila Míša tak se můžete kouknout.
6.závod ČP v cyklokrose masters-Košumberk.Jirka Sedláček   4.11.2007 23:05:45
Právě jsme se vrátili z Košumberku,kde se pokračovalo v ČP mástrů v cyklokrose.Tak jen telegraficky a bez fotek,ty budou zítra.Okruh zhruba 2km doznal změn proti minulému závodu a byl o něco rychlejší.Technické pasáže na louce střídali lesní cestičky a trošku asfaltu.Počasí drželo a trochu toho bláta patří k cyklokrosu.V kat.nejstarší C spolu jezdili Honza Baier-Kolík Bohumín a Jirka Lehotský-Fort cyklo Špicar Jilemnice. Honza jako skvělý silničář využil své síly a Jirku v polovině závodu utrhnul a dojel si s přehledem pro vítězství.Jirka Lehotský uhájil druhé místo a pro třetí si dojel Petr Ejem-SKC Prostějov.Kategorie A+B startovala společně a už na startu to pořádně jiskřilo.Bohužel je nájezd krátký a velmi úzký,kde se vedle sebe vejde 6-7 závodníků.Někteří již čekali na konec závodu kat.předchozí,aby si zajistili dobré postavení na startu,jiní se pak cpali do již postavených řad.Můj názor je,že by se v tom měl udělat trošku pořádek a stavět podle pořadí v poháru,tak jak je zvykem i v ČP elitní a mládežnických kategorií. Pokud je nájezd úzký měly by se kat.A a B pustit za sebou s odstupem 30-60 vteřin.Pak by bylo vše jistě regulérnější a myslím si ,že i rozhodčí by vše zvládli pochytat. Ale zpátky k závodu.Celý velký balík / jen B-éčkařů bylo 23!!/ vlétl na trať a již v druhé zatáčce došlo ke kolizi,strkanici a pádům.Viděl jsem to jen jedním okem,měl jsem co dělat,abych se taky nesmotal a nepřejel přede mnou padnuvšího borce.Pak už se pole závodníků natáhlo,ale první runda se jela velmi těsně za sebou.Ve špici se střídali oba Zbyňkové Ocáskové a Roman Kadlec,pak se to pořád pěkně míchalo i v dalším pořadí.Závod byl jistě zajímavý pro všechny,kteří povzbuzovali.Bylo i pár pádů.Smolařem byl Jirka Mandaus,který zlomil ráfek a závod nedokončil.V závěru závodu se ještě tvrdě bojovalo o umístění a body.Ivo Kovařík-SK Jiří Team Ostrava se propracoval v kat.B postupně až na třetí místo.Druhý v této kat.skončil Zbyněk Ocásek-Goofy Ociz Krnov,který pěkně potrápil vítěze Romana Kadlece-On Road Olomouc.Brambora zůstala pro Jirku Sedláčka- SK Jiří Team Ostrava na kterého se v závěru tlačil Pavel Balák-CSK Tišnov.V kat. A zvítězil Zbyněk Ocásek mladší-Goofy Ociz Krnov před Riglem /bohužel nevím jméno a klub/ a třetí na bednu se postavil Pepa Mudřík-Kolík Bohumín. Výsledky budou zítra jistě na webu a ty fotky taky přidám.Fotila Míša u které zůstala karta,takže až zítra snad,doufám...nebo později?? však se dočkáte.Jóó a kdyby chtěl někdo přidat své dojmy a postřehy pošlete mi to a já to rád přidám na tento web.Ahoj všem !! JS
Oderský pohár v Petřkovicích.Jirka Sedláček   2.11.2007 13:50:41
Ahoj Všem ! Přijďte zítra povzbudit své kamarády na cyklokros do Petřkovic.Za restaurací Slezská zahrada od 11 hodin se bude zápasit již v pátém závodě Oderského poháru!! Ať prší,nebo je bláto cyklokrosaři se ničeho neleknou tak se i Vy ostatní dobře oblečte a přijďte!! Trenér Jirka