Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139
Počasí cyklokrosu přeje.Jirka Sedláček   18.10.2008 21:04:33
Čtvrtým závodem v Moravském Berouně pokračoval Oderský pohár v cyklokrose.

Zavzponínali jsme si na loňský závod,když bylo -8°C a 20 cm sněhu.Tentokrát bylo krásně slunečno +10°C a trať skvěle připravena.Na pár místech trošku bláta,ale bez toho by to nešlo.

Závodit se začalo v 11 hodin kat.žáků.Škoda malé účasti této kat.,ale cyklokros je těžký sport a zdá se ,že mládež je pohodlnější.Náš Vašek Prejda jel na novém kole.Vyměnil bajka za cyklokrosový speciál Merida na shimanu 105.Bylo vidět,že se ještě s kolem nesžil a jel na jistotu.Dva tréninky je málo,aby závodník jeho věku ovládal kolo v terénu na 100%.Přesto skončil na krásném 3.místě.Jistě je to příslib dalších ještě lepších výsledků.

Dále společně startovali kat.kadetů,žen a masters nad 50 let.Pěkný balík se dal do pohybu a na špici se usadili kadeti Pepa Černý TJ F-M,Petr Hampl TJ Sundance Opava a Ondřej Tkadlec MXM Hulín,kteří takto také dojeli do cíle.Za touto trojicí pak jezdili mástři Zbyněk Ocásek Goofy Ociz Krnov a Jiří Sedláček SK JT,kteří také takto dojeli do cíle.Mezi ženami úřadovala naše Lucka Nováková SK JT,která si minulý víkend v Lounech na ČP vydobyla třetí místo.Dnes vyhrála před dotírající Gabrielou Slámovou ASO Dukla Brno a svou týmovou partnerkou Pavlínou Maráčkovou.

Poslední společný start a závod na 40 min.rozjeli junioři,muži elite a mástři A+B.Tady dominoval skvěle jedoucí Zdeněk Mlynář Max Cursor Ostrava před Lubošem Petrušem Empela Czech team a na třetím místě Nikola Ivanov Baník Ostrava.Juniory vyhrál David Dvorský Mapei Cyklo Kaňkovský před Milanem Svobodou Scott Scania Team Kolín a Matějem Lasákem TJ Sundance Opava.

Mástry A.vyhrál Vlastimil Mlynář ACS Drak Vrbno před Markem Kučerou Respiro Team Ostrava a Tomášem Galuškou Baník Ostrava. V kat.másters B. pak vyhrál Miloš Mayer SKPrima Polička před naším Ivošem Kovaříkem.

Foto jako vždy v sekci AKCE.

Změna tréninků.Jirka Sedláček   14.10.2008 15:26:35
Protože je téměř po sezóně silničních a MTB závodů a účast na tréninzích je minimální mění se tréninky a zůstávají pouze pro cyklokrosaře.Samozřejmě můžou se účastnit i bajkeři,ale trénink bude přizpůsoben cyklokrosu.

Tělocvična je zatím v jednání jinak by měla být od listopadu tělocvična v OV-Porubě tak jako loni každý pátek.Upřesním až budu přesně vědět.

Závod družstev MTB středních škol.Jirka Sedláček   13.10.2008 18:46:41
Výsledky závodu
Pro studenty středních škol bylo modré pondělí 13.10.

Nemuseli do školy,ale zůčastnili se závodu družstev na horských kolech ,který připravila Hanka Gacková z centra domu dětí a mládeže z OV-Poruby -M.Majerové ve spolupráci s SK JIŘÍ TEAMEM Ostrava.

Závod se jel jako Plesenská dvacítka 7-mi členných družstev,ve složení dvě děvčata a pět kluků.Přihlásilo se 10 družstev !!

Trasa závodu vedla z Plesné na Martinov k řece Opavici a podél řeky k mostu v Třebovicích.Dále přes most na druhou stranu a pod Hošťálkovickými sady do Hošťálkovic a zpět k mostu.Opět na druhou stranu a směr Děhylov až k loděnici,kde byla otočka a zpět do Plesné.

Po prezentaci na hřišti Sokola Plesná,kde byl pak také cíl se všichni dostavili na start pod kopec v Plesné.Bojovalo se hned od startu a každý se snažil bojovat pro co nejlepší výsledek svého družstva.

Zatím jsou přidány fotky v sekci AKCE.

3.závod Oderský pohár a ČP masters.Jirka Sedláček   7.10.2008 22:43:14
Cyklokrosaři pokračovali v rozjeté sezóně svých pohárových závodů a bylo to ve Vrbně pod Pradědem.

Naše skupinka závodníků,kteří přijeli z Košumberku do Vrbna přespala v malém penziónku,kde bylo útulno a teplo.Zato ráno byla na autě námraza a jinovatka na trávě.Na místo závodu jeli Ivo,Marek a Pavlína na kolech a tak se pěkně rozjeli před závodem.Já vezl věci v autě.

Začali se sjíždět závodníci a přímo u tratě se vydávaly čísla.Vše bylo připraveno a tak se začlo závodit.V kat.žáků,kteří jeli na 20 min. startoval náš Vašek Prejda a skončil na druhám místě.To už také svítilo sluníčko a bylo celkem příjemně.

V druhém startu dne se postavili vedle sebe kat.mástrů C. kadetů a žen.Závod na 30 minut byl soubojem kadeta Petra Hampla Sundance TJ Opava s mástry C. Zbyňka Ocáska z Krnova a Jirky.Mezi ženami pak Šárky Chmurové,Lenky Ochmannové obě Max Cursor a naší Pavlíny a Lucky Novákové.Petr Hampl dokázal oba mástry porazit a tím také své další soupeře a s přehledem vyhrál svou kat.kadetů.Vítězství v kat.mástrů si znovu připsal na své konto Zbyněk Ocásek před Jirkou.U žen nejprve vedla Šárka před Lenkou,Luckou a Pavlínou.Pak se vše měnilo a to v náš prospěch.Pavlína šla nezadržitelně kupředu až se dotáhla na Šárku.Lucka se také posunula před Lenku.V předposledním kole šla do vedení Pavlína a Šárka po chvíli zůstala stát u trati.Do cíle tedy dojela jako první Pavlína před Luckou a Lenkou čímž holky získaly první dvě místa.V této kat.startovala ještě naše Míša Ištvánová.

Závod pak gradoval startem kat.juniorů,mužů elite a mástry A+B. Mezi závodníky byli na startu mistr světa Zdeněk Mlynář,mistr Evropy Lubomír Petruš,mistři ČR Martin Šíma a Vlastimil Mlynář a další.Tito měli delší nájezd mimo okruh a na okruh se napojovali po prudkém sjezdu zatáčkou v levo na asfaltový chodníček,kde to pěkně klouzalo a někteří závodníci padali.Jinak byla trať technická a rychlá s jedním výběhem a jedním přeskokem přes potok.Junioři drželi krok s muži a závod byl velmi zajímavý.Náš Marek v juniorech skončil na třetím místě a stejné místo obsadil také Ivo v kat.mástrů B.

Naše cyklokrosaře čekají o nastávajícím víkendě závody ČP v Lounech a České Lípě tak jim držme palce!

Fotky jsou přidány v sekci AKCE.

2.závod ČP masters.Jirka Sedláček   5.10.2008 20:44:01
V Košumberku se v sobotu jel druhý závod ČP masters v cyklokrose.

Naše výprava se zkládala ze dvou mástrů Ivoše Kovaříka a Jirky Sedláčka s nima pak jeli Pavlína Maráčková a Marek Sedláček.V Ostravě pršelo a předpověď nebyla valná.Teprve za Mohelnicí ustal déšť a po příjezdu do Košumberku dokonce vykouklo i sluníčko.

Trať byla celkem suchá ikdyž den předem tam taky pršelo.Jezdilo se po louce a v lese na technické trati bez výběhu.

Jako první startovala v doplňkovém závodě Pavlína a svůj závod vyhrála.

Pak přišli na řadu mástři všech kategorijí.Jirka skončil druhý za mistrem světa Zbyňkem Ocáskem z Krnova.Ivo měl smůlu,když prorazil obě duše své meridy,ale připravený Marek mu vyměnil kolo sice za bajka,ale Ivo na něm dojel na třetím místě.

Závěrečný závod byl pro juniory a muže,kde startoval Marek a ten skončil v juniorech třetí.

Po závodech a vyhlášení jsme se přesunuli do Vrbna pod Pradědem,kde se jel v neděli další cyklokros zařazený do Oderského poháru a ČP poháru masters.

Fotky jsou v sekci AKCE.

Zimní soustředění PetříkovHana Materová   3.10.2008 09:00:02
Ač je teprve podzim, nezapomínejme na zimní přípravu! Je tu pro vás zimní soustředění v termínu od 25.1.(nebo 26.1.) do 31.1.(nebo 1.2.)2009 v Petříkově v Jeseníkách. Více informací najdete zde. Ozvěte se co nejdříve.
Změna tréninku.Jirka Sedláček   1.10.2008 14:54:10
Ve čtvrtek 2.10.odpadá trénink u Bělského lesa a místo něj ve stejnou dobu 16,00 hod. je trénink v Porubě. Projedeme si trať Plesenské stezky.
1.ČP v cyklokrose.Jirka Sedláček   29.9.2008 23:51:35
Sobotním závodem v Uničově 27.9.zahájil seriál ČP v cyklokrose.

Suchá a místy prašná trať byla také velmi rychlá.Na závodníky všech kategorií čekaly dva výběhy a dvě umělé překážky.

Naše výprava měla zastoupení v kat.žáků,kde Vašek Prejda závodil na svém horském kole a byl to jeho první závod ČP.Obsadil 11.místo.V juniorech pak Marek Sedláček jako prvoročák a obsadil 24.místo.Nejpočetněji byla zastoupena kat.žen a juniorek kde startovaly Lucka Nováková /8.místo/,Pavlína Maráčková/9.místo/ a Míša Ištvánová /11.místo/.

Fotky v sekci AKCE.

Finále Slovenského poháru.Jirka Sedláček   28.9.2008 21:10:13
V neděli 21.9.se jel poslední závod SP v Brezové pod Bradlom.

Celý týden pršelo a při odjezdu z Ostravy to nevypadalo jinak.Chladno a déšť nás provázel až do místa závodu.Naštěstí přestalo pršet těsně před zahájením a ani bláta nebylo tolik jako jindy po dešti.

Pro závodníky kat.žactva byl připraven malý okruh asi 900m.Z našich závodníků byl na startu Vašek Prejda,který bojoval o celkové umístění mezi prvními třemi v poháru.Vedl si velmi dobře, vybojoval v závodě třetí místo a tím také celkové třetí místo v SP.

Celkovými vítězi SP v kat.masters B.a C.se stali naši závodníci Ivo Kovařík a Jirka Sedláček.

Fotky najdete v sekci AKCE.

Plavání pro triatlonisty, ale i pro ostatní zájemceHana Materová   26.9.2008 08:39:51
Od října začínáme s plaveckými tréninky na bazéně v Porubě, pondělky a středy, kdy jsou dráhy a málo lidí. Trénink bude trvat 60 minut. S sebou plavky, ručník a plavecké brýle, pak kdo má, vemte desku, packy, ploutve. Sraz uvnitř na lavičkách na straně skokánků. Časy tréninků najdede v sekci tréninky.

©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL