Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176
V pondělí 23.2. SE KONÁ VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHÅ®ZE od 17,00 hod. v salónku restaurace Prima v Ostravě -Porubě u Mephacentra vedle FITBAJKU na ul. Opavské.

Budou se vyřizovat licence pro letošní sezónu a čl.příspěvky.Formulář na cykl.licenci si stáhněte z webu http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/ sekce administrativa -licence. Je tam také licenční řád,který by si měl každý ve vlastním zájmu pročíst.

Pokud někdo bude chtít přestoupit do jiného klubu donese přestupní lístky,pokud někdo ukončí členství přinese vrátit oddílové věci.

Triatlonisté peníze na známku na letošní rok.Všichni lékařské potvrzení na letošní rok.

Přeji pěkné prázdniny a nezapomeňte trénovat sezóna se blíží!!

Závody na rozjetí sezóny.Jirka Sedláček   9.2.2009 11:13:28
V polsku se od února do konce března jezdí přípravné cyklokrosy.

My jsme se v neděli jednoho takového zůčastnili.Falmirowice je malá vesnička blízko Opole a nabízí skvělý terén pro závodníky.Pořadatelé vše pěkně připravili trať,ozvučení,občerstvení a ceny pro vítěze.Jen počasí se neporučí.Vždyť v sobotu jsme si mysleli,že přichází jaro 12°C a sluníčko a ráno v neděli bylo již jen 5°C a pršelo.Překvapení však přišlo až těsně před zahájením závodů,kdy začalo hustě sněžit.Těžký mokrý sníh pokryl celou trať a na povrchu se vytvořilo pěkné blátíčko.O pády pak nebyla nouze.

Pavlína svůj závod vyhrála a porazila polovinu kadetů s kterýma startovala.Marek v juniorech měl dobrý začátek a jezdil na 2-3 místě,ale dýchací problémy ho odsunuly na konečné 5.místo.Mástři startovali společně s elitou,kde byl na startu také Zdeněk Mlynář a jelo se na 50 minut.Zdeněk vyhrál elitu,jeho brácha Vlasťa vyhrál mástry A. a já po souboji s Waldemarem Banasinskim,/který skončil na MS v Begickém Mol ve své kat.na 8.místě/ vyhrál mástry B.

Fotečky už přidávám do sekce AKCE tak se můžete za chvíli podívat.

Tělocvična a závody.Jirka Sedláček   4.2.2009 10:16:37
V pátek pokračuje tělocvična,tak počítám s maximální účastí !!

Pro cyklokrosaře pokračují závody v Polsku.V neděli ve Falmirowicích.Propozice najdete na www.acsvrbno.estranky.cz.Kdo má zájem ať se mi co nejdříve ozve jinak domluva v tělocvičně.

Mistrovství světa v cyklokrose-masters.Jirka Sedláček   27.1.2009 10:28:08
V belgickém Mol se v sobotu 24.1.bojovalo o tituly mezi muži i ženami v kategoriích másters.

Celkem se zůčastnilo 396. startujících z toho 12.závodníků z Čech a Moravy.

Přidal jsem se ke klukům z Krnova a vyjížděli jsme v úterý ráno o půl páté.Cesta trvala 12 hodin jízdy a to pěkně svižně po dálnicích přes Polsko,Německo,Holandsko až do Belgie.Stačili jsme se ubytovat a vyrazit na lehkou hodinovou projížďku.Čas je zhruba o hodinu posunut proti našemu.

Tentokrát jsme byli ubytováni 30 km od městečka Mol.Ve středu jsme se spojili s kluky ze Slovenska,kteří byli ubytováni kousíček vedle nás a jeli jsme na kolech na prohlídku tratě.Počasí bylo skvělé +8°C polojasno a bezvětří.Cyklostezky,které jsou v Belgii snad všude nás bezpečně zavedly na okruh.Zjistili jsme,že se část okruhu změnila,ale nic podstatného.Hodinku jsme jezdili a vychytávali techniku jízdy v hlubokém písku.Při zpáteční cestě se jelo velmi rychle až jsme se roztrhali na malé skupinky.

Ve čtvrtek jsme vyjeli jen na lehký trénink hned dopoledne,protože předpověď počasí nevěstila nic dobrého.Stihli jsme to za sucha a sotva jsme za sebou zavřeli dveře začalo drobně pršet a pršelo až do pátečního rána.

V pošmourném dopoledni pátečního dne jsme jeli autem na okruh,kde jsme lehce potrénovali a jeli zpátky.Zbytek dne jsme věnovali hlavně přípravě kol na závod.

V sobotu nadešel očekávaný den D.Počasí se umoudřilo a bylo fajn.Do areálu přicházeli fandové a všude po trati někdo byl a povzbuzoval.Naše výsledky nesplnily očekávání,ale takový je sport.Obhájce titulu Zbyněk Ocásek z Krnova skončil ve své kat. na 5.místě.Já po drobných zdravotních problémech začínající virózy a dvou pádech 25.místo z 55.startujících.Ostatní výsledky v reportáži na Materových stránkách.Fotky v sekci AKCE.Tak snad zase příště !!určitě !jistě !!

Finále ČP masters.Jirka Sedláček   12.1.2009 23:52:31
Košumberk se stal znovu finálovým městem,kde ukončili mástři své boje letošního cyklokrosového poháru.

Součástí byl třetí závod Košumberského poháru,takže kromě mástrů jsme zde mohli vidět také ostatní kategorie.

Počasí jen o málo lepší než den předtím v Kolíně.Teplota na -6°C,ale během závodění svítilo a malinko hřálo sluníčko.Pořadatelé si zaslouží jedničku za vzorně připravenou trať,která se všem líbila.Tradičně v 11 hod.se začalo závodit a znovu se bylo na co dívat.Tuhé boje se sváděli nejenom o vítězství,ale také o další pořadí.Čerství mistři neponechali nic náhodě a vítězili ve svých kat.

Naši si znovu vedli skvěle,když ženy vyhrála Pavlína a tím také celkově zvítězila v Košumberském poháru.Ivo i Jirka si polepšili proti Kolínu a oba skončili ve svých kat. na druhém místě.Na stejnou příčku se pak postavili při vyhlašování ČP masters a Košumberského poháru.

Kupa fotek je rozdělena na dvě části tak se koukněte do AKCÍ.

Na závěr chci ještě jednou pozdravit všechny kamarády a jistě se uvidíme během nové sezóny na bajcích či silnici,ale určitě zase při cyklokrose. AHÓÓÓJ !!

Dvě třetí místa na MČR v cyklokrose.Jirka Sedláček   12.1.2009 12:12:43
V sobotním mrazivém dopoledni na MČR v Kolíně vybojovali naši závodníci dvě třetí místa.

Teplota klesla až k -12°C !! zmrzlý povrch celého okruhu byl však pořadateli skvěle připraven.Závod tak byl velice rychlý.V 11 hodin se na start postavilo 35 závodníků ve všech kat.másters.Závodilo se na 40 minut.

Pro bronz si tak společně dojeli v kat.masters B.40-49let Ivo Kovářík a v kat.C.50 a více let Jiří Sedláček.

Příprava na MČR.Jirka Sedláček   7.1.2009 16:42:18
Týden zbývá cyklokrosařům k domácímu vrcholu sezóny.Pro eliťáky a mástry to bude v sobotu MČR v Kolíně.

V rámci poslední přípravy jsme vyrazili na závody do Polska.Ruda Slazska nás přivítala stejným počasím jako u nás, -6°C a sníh.Závodilo se na krátkém okruhu v centru města částečně pod obrovskou střechou místní tržnice a v jejím okolí.Zatáčky na betoně,zatáčky na hlíně vše pod sněhem,jeden výběh,jedna překážka,jedno stoupání.Od startu do cíle pořád na plný plyn.V kat.žen a juniorek stylem start a cíl vyhrála naše Pavlína.Že by forma přišla až teď?? Kat.mástrů je v Polsku rozdělena jen na dvě kat. V první do 44 let skončil Ivoš druhý a na čtvrtém místě skončil Tomáš Galuška z Baníku,který jel s náma.V druhé kat.45 let a více skončil Jirka třetí.

V pátek odjíždíme do Kolína a v neděli na nás čeká finále ČP v Košumberku.Fotky tradičně v sekci AKCE.

První závody.Jirka Sedláček   3.1.2009 15:57:41
V neděli se jedou první závody MTB v polské Rudě Slazske.

Na tuto první akci se vydají cyklokrosaři Lucka,Pavla,Jirka a Marek,kteří jen lehce odpočinuli a už mají chuť znovu změřit síly s konkurencí.V Polsku se během ledna až března jezdí několik závodů,které jsou spestřením pro zimní měsíce.Tak nám držte palce a těšte se na fotky.

PF 2009Jirka Sedláček   31.12.2008 22:20:25
Pohybem během svátků.Jirka Sedláček   31.12.2008 22:11:50
V právě probíhajících vánočních svátcích se také sportuje.

Štěpánský běh 26.12. v Porubě na 15.km a poslední den v roce Silvestrovský běh Hrabovou.Mrazivé počasí však neodradilo vyznavače běhu a ti se sešli v početném balíku na obou závodech.

Protože jsem nelenošil a zůčastnil jsem se obou akcí jako pojízdný fotograf můžete kouknout na fotky v sekci AKCE a přečíst si reportáže na Materových stránkách.