Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Cyklokros v hornickém muzeu.Jirka Sedláček   26.11.2010 16:29:32
Na Landeku jsme uspořádali další z cyklokrosů a to 8.ČP mástrů a 5.Oderský pohár.

Chtěl bych všem,kteří přiložili ruku k dílu a připravili tento závod ještě jednou poděkovat.Byli jste skvěli!!
Doufám,že odměnou Vám pak byly výkony všech zůčastněných.Jistě se bylo na co dívat.

Cyklokros v Bělském lese.Jirka Sedláček   26.11.2010 10:35:55
Jsem tady,PC funguje a tak doháním zpoždění.Proto jen telegraficky.

MaxCursor uspořádal další závod ČP másters a to v prostoru bývalých kasáren v Bělském lese.

Organizace i počasí klaplo na jedničku a tak se závodilo na rovinaté a suché trati.Jezdilo se rychle a na špici každé kategorie se to stále měnilo.
Večerní párty vyšperkovali borci na dráhových kolech.
Fotky jsou v sekci AKCE.

Zpoždění.Jirka Sedláček   17.11.2010 18:36:58
Omlouvám se,ale dočastně jsem bez PC tak se všechny aktuality zpozdí.Fotky budou dodatečně přidány a pokud chce někdo napsat nějaký článek má možnost.Pošlete mi ho do meilu a já to přidám jak se někde dostanu na net.
Změna tréninkových časů.Jirka Sedláček   11.11.2010 10:35:11
Posunul se čas a tak se posunuly časy tréninků,aby jsme nezatměli.Uvedeno v sekci tréninky.
Jinak blikačky sebou ať jste na cestě domů vidět!!
Memoriál Emila Hekeleho Loštice.Jirka Sedláček   3.11.2010 10:35:41
Po dva dny se závodilo v tvarůžkových Lošticích.
Sobotní závod byl zařazen do ČP a nedělní pak do Oderského poháru a ČP mástrů.Závodilo se nastejné trati po oba dny a za pěkného počasí na suché trati.
Repre špička byla na závodech venku a tak dostal příležitost druhý sled, což však neznamená,že by kvalita nebyla.V balíku byli reprezentanti Slovenska,závodníci z Německa,Itálie a Polska.

Naše sestava byla kromě dvou zraněných Tomášů v plné síle.

V kadetech si Kája vydobyl 12.místo a Vašek 17.Oba mají na lepší umístění a snad jim to vyjde příště.
U žen byly pády a technické problémy a výsledky také neodpovídají možnostem.Lucka 6.místo a Pavlína 7.místo.
V juniorech to Tomášovi Nováčkovi také moc nejelo a 12.místo je stále jen lepší průměr.
Čerství eliťáci Viktor a Marek bojují na hranici svých možností a vysněná třicítka bodujících je těsně na dostřel.Marek 31.a Viky 32.

Tábor město cyklokrosu.Jirka Sedláček   2.11.2010 23:09:06
Na pozměněné trati mistrovství světa z letošního ledna se jel další závod ČP a pro muže byl závod zařazen do kat.UCI 1.

Závod byl memoriálem Radomíra Šimůnka staršího, našeho a také světového nejlepšího cyklokrosaře všech dob,který letos zemřel.

Již od rána se trousili diváci k trati.Počasí až nezvykle teplé,trať suchá a proto taky rychlá.
Naše zastoupení v kadetech 10.místo Kája a 14.místo Vašek.V ženách Pavlína 7.místo a v juniorech Tomáš Nováček 22.místo.

V elitě mezi světovou špičkou jako Zdeněk Štybar,Steve Chainel,Niels Albert,Christoph Pfingsten a další bojovali také závodníci našeho kraje.

Nejlépe si vedl Matěj Lasák 21.místo,Ivo Plevák 27.místo oba MaxCursor, Karel Nepraš 29.místo ACK Stará Ves n. Ondřejnicí,Břetislav Rohel 31.místo FORMAN Cycling Team a Josef Tomek 44.místo KOLÍK TJ Bohumín.

4.ČP mládeže a 2.závod světového poháru v Plzni. Jirka Sedláček   31.10.2010 18:18:42
Až do Plzně jsme se vydali pro další body do ČP v cyklokrose.

Také se podívat na světovou špičku.Podobných akcí u nás mnoho není a proto jsme si ji nenechali ujít.
Auto,které řídil Jarda Prejda bylo plně obsazeno tentokrát samými chlapy.Po příjezdu do Plzně jsme si zatrénovali na již připravené trati a sluníčko nás lehce lechtalo do zad.Suchá trať byla velmi rychlá.Následovalo ubytování,večeře a doladění formy.

Ráno byl náznak mrazíku,ale znovu se ukázalo slunce.Parkoviště pro závodníky se rychle zaplňovalo a cizinců bylo všude plno.

Naše zastoupení bylo v kadetech a juniorech.Já s Markem a s Jardou jsme dělali mechaniky v depu.

Kadeti vystartovali v deset hodin a na start se jich postavilo 26.
Lepší start měl Vašek,který se pohyboval kolem 8 místa a Karlík musel dotahovat.Karlíkova bojovnost je však tak silná,že se probil až na 6 místo a atakoval pátou příčku.V posledním kole se mu však sekl řetěz k rámu a než to stačil opravit předjelo ho několik soupeřů.Přesto pokračoval a do cíle dojel na pěkném 11.místě dva fleky před Vaškem.

V juniorech jsme měli na startu mezi 31.startujícími tři Tomáše.Nováček,Jakl a Stolařík.
Také tady se štěstěna od našich odvrátila.Nejlépe odstartoval Nováček a držel si skvělou pozici v první pětce.Druzí dva Tomášové se postupně propracovali k dvacítce a jeli za sebou.
V polovině závodu však Tomáš Jakl v zatáčce uklouznul a přeletěl přes řidítka tak nešťastně,že si pohmoždil rameno.Tomáš Stolařík jel v tu chvíli za ním tak těsně,že nestačil zareagovat a položil to také.Tady to odneslo koleno a oba svůj závod skončili.
Zachraňoval to jen třetí Tomáš,ale ani jemu se nedařilo a po drobných chybách vycouval z první pětky,aby skončil ještě na pěkném 8.místě.

V průběžném pořadí ČP v kadetech je Vašek na 12.místě a Karlík na 22.místě,když první dva závody Kája nejel.

V juniorech si Tomáš Nováček stojí na 11.místě,Tomáš Stolařík na 40.místě a Tomáš Jakl na 44.místě.

Po těchto závodech jsme si pak všichni vychutnali světový závod nejprve žen a pak mužů.Reportáže z těchto závodů najdete na oficiálních stránkách Českého cyklokrosu www.cyklokros.cz.

Fotky,které jsme nafotili jsou v sekci AKCE.

POZOR ZMĚNA !!Jirka Sedláček   25.10.2010 17:34:27
8.ČPM a 5.OP v cyklokrose pořádaný SK JT 7.11.2010 má nové místo konání.

Z technických důvodů se závod přesouvá do Hornického muzea Landek, Ostrava-Petřkovice.
Adresa : Pod Landekem 64, 725 29 Ostrava - Petřkovice.

Jinak vše ostatní souhlasí.

Děkuji za pochopení a těší se na Vaší účast JIŘÍCI.

Tréninky.Jirka Sedláček   21.10.2010 15:21:16
Zdá se,že poslední závody MTB i silnici máme již za sebou a ti ,kteří mají tyto disciplíny jako hlavní už odpočívají.

Na trénincích se schází už jenom cyklokrosaři.

Proto je zde úprava tréninků.
Srazy út.+st.+čt. vždy v Porubě v 16:00 hod.
Bělský les odpadá.

Cyklokrosaři se budou domlouvat na trénincích.Ostatní mají volno než začne tělocvična.Kde a kdy bude dám včas vědět.

Trenér Jirka.

Ivo 4.starty - 4.vítězství !Jirka Sedláček   18.10.2010 20:27:24
Z Košumberku jsme se přesunuli až k Mladé Boleslavi,kde se v Jabkenicích pokračovalo v ČP másters.

Přespali jsme ve vesnici Loučeň a ráno nás vítalo sluníčko. Udělalo se až neuvěřitelně pěkně a sjelo se až neuvěřitelně hodně závodníků,skoro jako na ČP TOI TOI.

Druhý ročník Jabkenického cyklokrosu se velmi vydařil a chválu zaslouží všichni pořadatelé v čele s "Benym".Na druhé straně však velké mínus zaslouží páni rozhodčí,protože to co předvedli,bylo až neskutečné!Na výsledky se čekalo strašně dlouho a já bych je určitě nezaplatil!

Vraťme se však k závodu.
V prvním startu mástrů kat.C a kadetů startoval Jirka.Po skvělém začátku, kdy vedl v prvním kole celý balík se lehce propadnul a ve velmi rychlém závodě nakonec obsadil 5.místo.
Zvítězil tentokrát nejrychlejší Jirka Mandaus Cykloservex-Duratec, před Milošem Mayerem CK Prima Polička a Tomášem Rousem Cykloservis Chotějov.

Mástři A+B to byla nejnabitější kategorie.
Skvěle si vedl náš Ivo kat.B.,který se v závěru velmi vyrovnaného závodu dokázal odpoutat od svých pronásledovatelů a jen s malým náskokem již po čtvrté letos zvítězil! Na druhém místě tentokrát skončil Viktor Zapletel Rubena Specialized a třetí místo vybojoval Leoš Balák ACS Drak Vrbno.

Vítězem kat.A i celkovým se s lehkostí stal Jiří Chyba Rubena Specialized.

Ve vloženém závodě elitních jezdců vybojoval Marek 9.místo.