Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Tréninky na VOKD.Jirka Sedláček   19.1.2015 18:12:30
Od čtvrtka 22.1. od 17hodin společné tréninky na stadióně VOKD v Porubě.
Náplní je běhání jak po tartanu tak v terénu, běžecká abeceda, posilování, schody, hrazda a jiné libůstky.... strečink. Šatna a sprchy zajištěny. Každý sebou švihadlo !!
Tak všichni v plné polní !! těším se na Vás. Jiří.
Karvinský Aquatlon.Jirka Sedláček   18.1.2015 20:47:54
Vyzkoušejte si II. ročník Karvinského Aquatlonu, který se bude konat 24.01.2015.
Závod organizuji atletický oddíl TJ Jäkl Karviná a ve spolupráci s plaveckým oddílem Kosatky Karviná.
Prvních 50 přihlášených obdrží při prezenci triko.
Finálový závod ČP másters.Jirka Sedláček   18.1.2015 17:59:55
Konec cyklokrosové sezóny se blíží a jako první ji ukončil seriál poháru másters ve Svitavách 11.1.

Celkem se sjelo 65 účastníků, kteří bojovali o poslední body. Trať v areálu motokrosového stadiónu byla pod vedením Jirky Prudila výborně připravená a bláta nebylo až tak moc. Teplota kolem 2°C, ale foukal nepříjemný vítr.

Náš SK zastupoval pouze Jirka Sedláček a v kat.D. vybojoval 4.místo.

Po závodech se posedělo v místní restauraci, kde bylo vyhlašování finálového závodu a také celého seriálu. Byly předány dresy vítězům a závěrečná tombola.
V jednotlivcích se v poháru v kat. C.umístil na 4.místě Ivo Kovářik a na 5.místě v kat.D. Jirka Sedláček. Jako družstvo jsme obsadili 8.místo.

MS v cyklokrose másters.Jirka Sedláček   18.1.2015 16:33:38
První víkend v novém roce se jelo mistrovství pro mástry v Gossau ve Švýcarsku. Stejné datum, stejné místo a stejné podmínky jako loni.

Do Gossau jsme přijeli v pátek 2.1. před desátou hodinou dopolední po nočním přejezdu ČR a Německa. Na místě bylo krásně nasněženo 30 cm a -2°C. Pořadatelé ještě prohnnovali trať a vypáskovávali. Rozhodli jsme se nejprve si projít trať, která měla proti loňsku částečné změny a poté si ji projet. Kolem poledne však začalo pršet a teplota prudce stoupala +4°C. Proto jsme kola nevybalili a jeli se ubytovat do Curichu asi 25Km od Gossau. Stále drobně mrholilo, přesto jsme se rozhodli vyjet si protočit nohy kolem curišského jezera. Večer se déšť stupňoval a pršelo celou noc.

Sobotní ráno bylo zatažené, ale nepršelo, sníh z poloviny zmizel a na trati se vytvořilo pořádné bláto. Místy byly ještě ledové plotny, které se ztrácely pod nánosem bláta a byly velmi nepříjemné.
Jako první z naší expedice startoval Láďa Longauer slovenský závodník CK Bánská Bystrica kat. 65-69 let, který cestoval s náma. Skvělým výkonem vybojoval krásné druhé místo !
V dalším startu dne jel Luboš Brusch Sveep Chomutov kat. 60-64 let. Luboš vybojoval 6.místo.
Dále startovaly ženy a naše Jitka Hodáňová SK Prima Polička kat. 40-44let. Byla z toho další medajle a tentokrát bronzová !

V 15 hodin jsem se postavil na start já. To už byla trať pořádně rozrytá a kola se měnili každého půl okruhu.
Po nájezdu jsem se protlačil ze zadních pozic do první desítky.V polovině prvního okruhu se vytvořila čelní skupina osmi závodníků a já se držel na pátém místě. Nečekaně jsem však přetrhnul žetěz a do druhého depa běžel asi 400m. Než jsem vyměnil kolo klesl jsem na dvacáté místo. Bojoval jsem co to šlo, ale špice závodu už byla daleko. Mé snažení skončilo 14 místem. Přesto jsem byl spokojen, protože nebýt problému určitě jsem zajel do osmého místa. Tak snad příště.

Po mém závodě bylo slavnostní vyhlašování kde jsme tleskali Láďovi, Jitce a všem ostatním na bedně. Když jsme odcházeli znovu začalo pršet.
Večer nás na hotelu navštívil Mišo Prachár bývalý skvělý cyklokrosař, který žije v Curichu a na závodech nás povzbuzoval. Společně jsme si šli sednout do restaurace, kde nás pohostil a společně jsme zavzpomínali na závodní léta.

V neděli byla na trati voda a bláto. Sníh zůstal pouze tam, kde byly navezeny kupy. Pořadatelé částečně upravili některé úseky, které se již nedali jezdit, přesto to však byly bahenní koupele.

Výsledky dalších našich závodníků :
kat. 40-44 let 13.místo Ruda Špicar Cyklo Špicar, 15.místo Jorgen Huybrechts, 16.místo Pavel Krátký Sweep cycling.
Kat. 50-54 let 15.místo Pavel Balák, 16.místo Leoš Balák oba Moravec team, 30.místo Jiří Prudil SK Prima Polička.

Zimní soustředění v PetříkověHana Materová   13.1.2015 11:02:54
Od 25.-31.1.2015 je zimní soustředění v Petříkově, ještě jsou asi 3-4 místa volná. Nyní jsou v Petříkově ideální sněhové podmínky jak na běžky tak na sjezdovky, 20 cm nového prašanu. Pokud byste měl ještě někdo zájem, info najdete na cyklo.matera.cz nebo mi zavolejte na 607764512.
Předposlední závod ČP mástrů.Jirka Sedláček   30.12.2014 19:14:29
Po vánocích v neděli 28.12. jsme se vydali na závod do Prahy - Zličína ve třech. Přibral jsem Jirku a Ivču Jaklovi z TKO Ostrava.

Vyjížděli jsme ještě za tmy v 6hodin a po cestě místy sněžilo, jinak byla cesta dobrá.
Po příjezdu ukazoval teploměr -6°C. Trať byla zmrzlá a částečně se jela po bikrosové trati, takže na nás čekali klopené zatáčky, schod ve svahu, vlnky, lávka a samozřejmě výjezdy a sjezdy na klikatící se trati. V zamrzlém povrchu byly v několika úsecích také kameny, které byly pohromou pro více závodníků a defektů bylo požehnaně.
Já si vybral smůlu za celý rok a píchnul jsem celkem třikrát !
Jezdil jsem na druhém místě a první defekt mě postihnul za depem v druhém kole. Jel jsem na prázdném předním kole půl okruhu. Těsně před depem mě dojel třetí závodník Mirek Pek Peksport Specialized Praha. Než jsem vyměnil byl přede mnou i třetí závodník. Hned v následujícím kole jsem znovu píchnul přední kolo a bylo po nadějích na lepší umístění. Znovu jsem vyměnil a pokračoval, ale odstup už byl velký, navíc jsem píchnul zadní kolo a závěrečný půlokruh jsem dojížděl znovu na prázném. Bramborové čtvrté místo.
Jirka Jakl skončil ve stejné kategoriji na 6.místě. Ivča nafotila pár snímků, já pak přidal pár dalších z ostatních kategorijí a můžete je vidět v sekci AKCE a FOTO ZÁVODY.

Svátky Vánoční.Jirka Sedláček   23.12.2014 23:11:36
Přeji všem členům, příznivcům a fandům SK JIŘÍ TEAM Ostrava příjemné prožití Vánočních svátků a do nového roku 2015 splnění Vašich cílů a pevné zdraví.
sportovní ředitel SK JIŘÍ TEAM Ostrava
Jiří Sedláček
ČP mástrů v Poličce.Jirka Sedláček   21.12.2014 13:10:48
Cestou z MČR z Milovic jsme si zajeli na další ČP mástrů.
Letos se podruhé sjeli mástři do Poličky. Tentokrát byl okruh částečně změněn a traťmistr Miloš Mayer si dal záležet. Za depem se šlo přes překážku do výběhu a další změny v rozsáhlém parku Liboháji byli rozhodně příjemné. Kromě jednoho blátivějího úseku ve stoupání směrem ke sjezdovce bylo všude celkem sucho.
Já s Ivošem Kovářikem jsme obsadili shodné 5.místo ve svých kategorijích. V průběžném bodování je pak Ivo v kat. M40 na 3.místě a já v kat.M50 na 8.místě.
Vložený závod žen pak vyhrála Pavlína.
Na závěr se losoval tablet a štěstí se přiklonilo k závodníkovi z Cyklo teamu Kolárna. Poseděli jsme v místní hospodě, popřáli si hezké Vánoce a rozjeli se domů.
Petříkov - zimní soustředění, poslední možnost přihlášek!Hana Materová   17.12.2014 08:52:15
V Petříkově v Jeseníkách již po dvanácté!!! pořádáme opět zimní soustředění. Lyže, snowboard, skialpy, běžky, sněžnice, ...více informací najdete na http://matera.cz/propozice/4104.doc. Rezervace celé chaty pro soustředění v Petříkově je nejpozději do 22.12.2014 (včetně uhrazení zálohy na účet). Po tomto termínu neobsazená a prozatím rezervovaná místa budou zrušena a provozovatel chaty si místa obsadí svými klienty. Také je možné jet jen na druhou půlku pobytu - 2 osoby by se vystřídaly ve středu. Pokud se ještě chcete dohlásit, pište!
Mistrovství ČR v cyklokrose mládeže a žen.Jirka Sedláček   15.12.2014 18:33:00
Sezóna cyklokrosu měla o víkendě první domácí finále. Tím bylo MČR mládeže a žen v Milovicích kousek od Mladé Boleslavi.

Naše silná sestava tří kadetů, jednoho juniora a jedné ženy dorazila na místo v pátek po poledni tak, aby si všichni najeli pěkný točivý okruh v bývalém prostoru vojenských kasáren, který je celý v lese.

Suchý podklad udělal trať velmi rychlou. Také návštěvnost diváků byla slušná a naše závodníky přijeli podpořit fanoušci z Ostravy.

Skvěle zabojovali kadeti ve složení Kuba, Vláďa a Vojta, kteří vybojovali v ČP celkové 2.místo za vítězným týmem REMERX-MERIDA Kolín a před třetím ČEZ Cyklo Tábor z celkových 26 týmů. Je to po několikanásobném vítězství našich žen v ČP v minulých letech další nejkvalitnější výsledek !! GRATULUJI !!

V jednotlivcích pak vybojoval Vláďa Mikšaník 11.místo, Vojta Voznička 14.místo a Jakub Říman 18.místo.

V kat.juniorů skončil Honza Kresta na 19.místě, když měl znovu smůlu, po pádě ulomil přehazovačku, do depa běžel pěkný kus trati a po výměně kola již byla ztráta tak velká, že to na lepší místo již nestačilo.

V kat.žen se představila celá naše špička včetně Kateřiny Nash, Martiny Mikuláškové, Pavlíny Havlíkové a dalších. Naše Pavlína Maráčková obsadila 17.místo.