Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Lucka v Praze na bedně!Jirka Sedláček   21.11.2012 12:16:50
Z Kolína jsme se přesouvali na 9.ČP v cyklokrose do Prahy až ráno.
Po hodině jízdy jsme byli na místě v Řepích u bikrosové trati, kde v jejím okolí byla připravená trať pro cyklokrosaře. Ta doznala menších úprav a pro diváky byla pěkně přehledná. Obloha byla zatažená a teplota kolem 7°C, terén vlhký, ale moc se nelepil.

Skvělého úspěchu dosáhla Lucka, když vybojovala mezi ženana po čtyřech čtvrtých místech krásné třetí místo!

Výsledky ostatních :
Žáci - Vojta 8.místo z 30 startujících.
Kadetky - Maruška 10.místo.
Ženy - Lucka 3.místo, Pavlína 5.místo, Káča 10.místo.
Junioři - Kája 6.místo, Vašek 13.místo.
Mástři M40 - Ivo 2.místo.

8.ČP v cyklokrose. Kája 3.místo !Jirka Sedláček   20.11.2012 08:39:47
Po třitýdenní pauze, ale pouze pro pořádání českého poháru, se znovu pokračovalo a to v Kolíně v sobotu 10.11..

V prostředí borovicového lesoparku s písčitým podložím za sucha a teploty kolem 9°C jsme vydolovaly jeden bronz a děvčata se ujala znovu vedení v družstvech.
Poprvé na ČP startovala Káča Matějíčková, naše posila v kat.žen a vedla si velmi dobře, skončila na 12.místě !
Další výsledky :
Žáci - Vojta 13.místo.
Kadetky - Maruška 8.místo.
Junioři - Kája 3.místo a Vašek 19.místo.
Ženy - Lucka 5.místo, Pavlína 10.místo a Káča 12 místo.

POZOR ! ZMĚNA !Jirka Sedláček   14.11.2012 08:53:59
Páteční tělocvična začíná už v 17:00 hodin !!
Každý pátek od 17:00 do 19:00 hodin.
Přijdou také nové cvičitelky !!
Landek cross. Ostrava.Jirka Sedláček   13.11.2012 18:33:27
V neděli 4.11. se pokračovalo již 6.závodem Oderského poháru a 11.závodem ČP mástrů v areálu hornického muzea. Závod pořádal TJ Baník Ostrava za účasti 90 startujících.

Také tady se závodilo na suché trati a závodníci bojovali o vítězství až do posledních metrů.
Závod hlavní kat.mužů elite, juniorů a mástrů byla velmi dramatická.
Od startu určovali tempo naši závodníci junior Kája a eliťák Tomáš. Odskočili všem ostatním a drželi si potřebný náskok. Za nimi jezdila skupinka 6-8 závodníků, kde byli znovu naši Marek, Ivo, Vašek a Viktor.
Pole závodníků se dělilo díky defektům, které postupně postihli Vaška a Marka, také pádům díky nim Viktor vzdal.
Defekt postihl v závěru závodu také Káju, ale ten již jezdil s náskokem sám na čele.
Tomáše dostihli dva závodníci kat.mástrů s kterými jezdil do posledního kola.
V posledním kole nastoupil Emil Hekele ZEKOF Team Loštice a podařilo se mu dostihnout Káju a dokázal těsně zvítězit v celkovém pořadí.

Nabitý listopad začal krajským přeborem.Jirka Sedláček   13.11.2012 18:06:09
Předposlední měsíc roku je opravdu nabitý cyklokrosem. Každý víkend po oba dny se bude naplno závodit.

První sobota 3.11. byla ve znamení krajského přeboru,který byl také součástí ČP másters.Ten uspořádal ACK Stará Ves nad Ondřejnicí.Trať všem dobře známá prověřila výkonnost všech závodníků. Terén byl celkem suchý a počasí přívětivé.
kat. másters C. 2.Jirka Sedláček

Krajskými přeborníky se stali Lucka Materová kat.ženy, Kája Svrčina kat.junioři, Tomáš Jakl kat.muži elite, Ivo Kovářik kat.másters B. a Jirka v kat. másters C.

Světový pohár v cyklokrose.Jirka Sedláček   5.11.2012 13:06:43
Také nedělní Státní svátek vzniku samostatného Československa měl sportovní nádech a v Plzni bojovali ti nejlepší o další body do světového poháru.
V areálu U Svatého Jiří v Plzni na Doubravce byla připravena tradiční trať s 23 schodami. Počasí však připravilo sněhové překvapení a teplotu těsně nad nulou, takže sníh roztával a trať se měnila v klouzavé bláto.
V juniorech startoval náš Kája Svrčina a po pěkném začátku, kdy se pohyboval na špici závodu vybojoval 27 místo.
Jak to vše bylo a jak pak viděl závod eliťáků se dovíme v jeho článečku, který slíbil napsat.
Zatím pár fotek z trati v sekci AKCE.
Polsko - Maslonskie.Jirka Sedláček   5.11.2012 12:40:25
Reportáž od Marušky.

V neděli 28.10.2012 se konal v polském městečku Maslonskie Polský pohár v cyklokrose.
Na tyto závody jeli pouze dva zástupci našeho týmu a to Vašek a Maruška Prejdovi. Před startem jsme si jako vždy projeli trať, která byla tvořená ze 70% písčitými pasážemi, které se převážně běhaly.
První odstartovala jako vždy kategorie kadetek a žáků. Maruška v kategorii kadetek obsadila 4. místo. Závod ovládla Nikola Bajgerová ACK Stará Ves nad Ondřejnicí.
Po kategorii kadetů a žen odstartovala kategie juniorů a mástrů. Vašek obsadil 5.místo.
Na závěr startovala kategorie elite a tam vyhrál Kaisler Andrejze z Polska. Na druhé místo dosáhl Tomáš Jánošek a 3.místo Karel Nepraš oba z klubu ACK Stará Ves nad Ondřejnicí.
I když byla zima závod se velmi povedl!

6.kolo Slovenského poháru v cyklokrose.Jirka Sedláček   31.10.2012 10:38:17
Zatím co se jedna část závodníků vydala do Náměště, tak druhé auto směřovalo do Bratislavy.
Ranní mrholení a zatažená obloha nevěstily nic dobrého. Teplota taky nízká kolem 4°C. Za Brnem však teplota začala rychle stoupat, přestalo pršet a 12°C bylo neuvěřitelných.
Nad Bratislavou však stály temné mraky a znovu začalo drobně mrholit, naštěstí teplota neklesala a bylo příjemných 10°C.
Závod se jel na sídlišti Petržalka po loukách kolem slepého ramene Dunaje. Hodně zatáček, dvě překážky a šikmý břeh čekali na závodníky během 3Km okruhu.
Maruška v kat. žaček startovala s chlapci a dokázala nejenom vyhrát, ale také porazit polovinu kluků.
Další dvě vítězství přidali ve svých kategorijích Pavlína a Jirka.
Pavla se tak dostala v kat.žen na celkové třetí místo Slovenského poháru, když má odjety tři závody z šesti.
Jirka v kat. másters B. po třech vítězstvích figuruje také na třetím místě celkového pořadí s třemi starty.

V kat. juniorů nastoupil do posledního startu dne Vašek a měřil síly s eliťáky a mástry A. Celkově odstartovalo 44. závodníků a protože Vašek jel SP poprvé startoval z poslední řady. Přesto skvěle zabojoval a jako velký technik se stále posouval v závodě dopředu před své soupeře. Celkově pak skončil na 21.místě, když bedna juniorů mu utekla jen o 10 vteřin, které ztrácel na třetího v pořadí.
Při vyhlašování vítězů již bylo znát prudké ochlazení, které dorazilo i do Bratislavy a odjížděli jsme za teploty 5°C.
Doma nás už čekal první sníh.

Náměšť na Hané.Jirka Sedláček   31.10.2012 10:17:50
Report od Tomáše.

V sobotu 27.10. se jel další závod českého poháru mástrů v Náměšti.
Celý den bylo škaredé počasí, okolo 2 stupňů a pršelo. Takže přijeli jen ti nejodvážnější.
Trať, kterou postavil Emil Hekele, byla velmi blátivá a klouzavá, ale jinak byla docela pěkná – dvě překážky, dlouhý výběh amfiteátrem a spousta zatáček. Bohužel diváků nebylo mnoho a pořadatelé měli problémy udržet výsledkovou listinu v suchu, dokonce se někteří závodníci „rozpili“, ale po domluvě s pořadateli se vše vyřešilo.
Z naší výpravy – Ivo Kovařík, Tomáš Stolařík, Tomáš Galuška a Tomáš Jakl, se umístil Ivoš v kat. M40 na 1. místě, v elitě Tomáš Jakl na 2. místě a Tomáš Stolařík na 4. místě.Tomáš Galuška v kat.M40 také na 4. místě.