Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Prázdniny.Jirka Sedláček   5.7.2010 15:32:49
Tak je to konečně TADY !

Jsou dva měsíce volna a tak si budete užívat.Je to však taky možnost pořádně potrénovat.Vždyť sezóna je ještě dlouhá.

Přeji Vám všem spoustu úžasných zážitků,pěkné počasí a taky nějaké to vítězství!

Společné tréninky jsou po zkušenostech z minulých let zrušeny.
Sledujte však sekci tréninky,kde budou aktuální časy pro ty z vás,kteří zůstávají doma.

6.závod GP MTB Orlová.Jirka Sedláček   29.6.2010 22:07:17
Seriál Grand Prix se znovu přesunul k nám a to do Orlové.

Lesopark u koupaliště nabízí spoustu možností jak zpestřit trať,avšak poslední dobou se to moc nemění.Pořadatelé by si měli s tratí dát více práce a závodníci by to jistě ocenili.Tak se bojovalo na krátkém okruhu a dojíždělo se o kolo.

Jak jsme bojovali?
Začali jsme bramborově,aby jsme postupně vyzbírali 5x zlato,2x stříbro.

Předžáci 4.místo Martin Jančík.
Ml.žáci 4.místo Vojta Voznička.
Žákyně 4.místo Maruška Prejdová.
Kadeti 1.místo Tomáš Nováček a 5.místo Karel Svrčina.
Ženy 1.místo Pavlína Maráčková.
Mástři A.1.místo Ivo Kovářik,mástři B.1.místo Jirka.
Junioři 1.místo Viky Klos a 2.místo Marek Sedláček.
Muži 2.místo Roman Kubica.

Fotky jsou už v sekci AKCE.

Jsou přidány fotky z finále ŠL. Jirka Sedláček   27.6.2010 19:01:14
V sekci AKCE najdete fotky z finálového závodu Školní ligy v Bělském lese.
Také fotky závodu rodičů a trenérů.

Samostatně pak fotky z vyhlašování celkového pořadí.

Školní liga je za námi.Jirka Sedláček   27.6.2010 18:43:06
Posledním závodem v Bělském lese byla ukončena Školní liga MTB 2010.

Osm závodů na různých délkách na blátě i na suchu prověřilo zdatnost všech zůčastněných školáků a studentů.

Cyklistika v Ostravě žije a talenti jsou to dokazuje počet 78 účastníků této ligy!

Finále se vydařilo a za pěkného teplého počasí se odzávodilo.
Pak mohli děti povzbudit své rodiče a trenéry,kteří vyrazili na trať v závodě na jeden okruh,aby si vyzkoušeli co jejich děti a svěřenci předváděli celé dva měsíce.

Závěrečné vyhlašování a rozdávání cen pak nebralo konce.
Nejprve finálový závod a potom celkové pořadí v kategorijích a družstev škol.

Dík patří pořadatelům z Max cursoru za skvělou atmosféru a organisaci.

Už dnes se většina těší na další ročník.

Dvě vítězství na SP MTB.Jirka Sedláček   26.6.2010 00:20:29
Grand Prix v Dohňanech pokračoval 5.kolem SP jako Evropský pohár v MTB XCO 2010 E-1 UCI,a Středoevropský pohár v MTB XCO v kat.Junioři a Muži U-23.

Závodilo se na nové trati,kde se příští rok pojede Mistrovství Evropy MTB.

I když nepršelo dostatek bláta udělal i z tak těžké trati ještě těžší a úseky,kde se běhalo či tlačilo nebraly konce.Ovšem pro každého stejně.

A jak jsme si vedli?
Krásné páté místo vybojoval Tomáš Nováček v kadetech.
11.místo Viky Klos v juniorech.
9.místo Roman Kubica v kat.muži II.
13 místo Pavlína Maráčková v ženách a dvě vítězství v kat.másters B+C zásluhou Ivoše a Jirky.

VC Ostravy v triatlonu.Jirka Sedláček   24.6.2010 22:15:03
V sobotu 19.6. jsme uspořádali letošní druhý závod a tím byla Velká cena Ostravy v triatlonu.

Závod byl součastně mistrovstvím Moravskoslezského kraje a zařazen do ČP Age Group.

Počasí nám přálo,bylo pod mrakem a se startem elitních kategorijí vykouklo také sluníčko.Voda byla na 20°C a celkem startovalo 80 závodníků.

Tradičně přijeli také soupeři z Polska,kteří si tentokrát odvezli první tři místa v celkovém pořadí a závod se jim velmi líbil,hlavně si pochvalovali kopcovitou cyklistickou trať.

Naopak tradičně nepřijeli závodníci z Čech /jen 4!/,protože to mají do Ostravy daleko,nebo se bojí kopců?

Závod si také vyzkoušeli někteří z rodičů našich závodníků a dokonce se někteří dostali i na bednu!Výsledky najdete spolu s fotkama na www.cyklo.matera.cz a nějaké fotky také v naší sekci AKCE.

Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem,kteří přiložili ruku k dílu a pomohli při organisaci této akce.

5.závod GP MTB Rydultowy-Polsko.Jirka Sedláček   14.6.2010 12:51:28
Na další závod seriálu GP jsme vyjížděli po noční bouřce s očekáváním blátivého terénu.

Start byl tentokrát přímo v areálu sportovních hřišť v centru Rydultow.Trať v lesních částech byla celkem suchá,ale kolem rybníka z obou stran byla voda vylitá a tak se jezdilo pořádnými brody.
Hned od prvních kategorijí se našim závodníkům dařilo a zbírali jsme stupně vítězů.

V kat.předžáků skončil Martin Jančík na 3.místě.
V kat.ml.žáků měl Vojta Voznička silnou konkurenci,které se však nezalekl a vybojoval 2.místo.
V kat.st.žáků stylem start-cíl vydrtil Vašek Prejda všechny soupeře.
To jeho sestra Maruška se pěkně zapotila.Musela bojovat až do samého cíle naplno,přetahovala se ve vedení se svými soupeřkami,ale nakonec se jí podařilo zvítězit.
Pak nastoupil ke svému prvnímu zahraničnímu startu Kája Svrčina v kat.kadetů.Statečně bojoval a skvělým závěrem se postavil na 3.místo.
V kat.mástrů A a B vybojovali Ivo a Jirka první místa.
Muži elita startovali jako poslední na 10 okruhů.Tady si skvěle vedli David Kovářik 2.místo a Roman Kubica 3.místo.

Tím jsme se všichni dostali na stupně vítězů a byli tak nejúspěšnějším týmem dne.

XTB Brušperk-Tomáš Matera.Jirka Sedláček   12.6.2010 18:36:27
Tak jsem se jednou zůčastnil závodu jako divák.Vyjel jsem si na kole do Brušperku podívat se na triatlon.

Počasí až moc teplé,ale kdo by nadával po těch deštích.
Stovka účastníků si to rozdala na tratích 0,8-23-4,5.

Vítězem se stal náš odchovanec jinak čerstvý mistr ČR akademiků Tomáš Matera jezdící za InSPORTline Triatlon Team Opava.
V ženách potvrdila skvělou formu také naše odchovankyně Lucka Materová InSPORTline Triatlon Team Opava a s přehledem zvítězila.Gratulace pro oba a držím palce na příští týden kdy se jede ME ETU v terénním triatlonu XTT na Myjavě,Slovensko.

Školní liga 5.závod.Jirka Sedláček   12.6.2010 17:40:09
Konečně se jelo za sucha a při pěkném vedru.
Ještě v 17 hod.kdy je start ŠL se teplota držela na 27°C.

Okruh mohl být prodloužen a pozměněn což si většina závodníků pochvalovala a především ti nejmenší,protože měli dost času na probojování se na lepší pozice při jednom okruhu.

Naše účast byla znovu početná 11 závodníků a také stupně vítězů byly hojné.

Vítězství ve svých kategorijích si na své konto připsali Vašek,Tomáš a Viky.Druhé místa vybojovali Maruška,Vojta a Robin.Třetí místo pak Karel.Ostatní pak mají už jen krůček k bedně.Všem ještě jednou gratuluji !!

Bike Vysočina.Tomáš Nováček 5.místo !Jirka Sedláček   11.6.2010 23:01:00
Třídenní zápolení bajkerů se odehrávalo v Novém Městě na Moravě.Závod ČP byl zařazený do UCI S1.

V pátek po příjezdu do místa lyžařského areálu jsme si projeli trať a v pozdním odpoledni jsme sledovali kvalifikaci a závod ve sprintu.Krásný teplý a slunečný den byl velice příjemný.
Sprint přenášela ČT4.a obří obrazovka přímo před tribunou nám umožnila sledovat celou trať.Taky jsme něco nafotili a je to v sekci AKCE.

Sobotní den byl jako vymalovaný,trať suchá a teplota šla rychle nahoru.Z našich závodníků vyrazil na trať jako první v kat.žáků Vašek.Jeho 8.místo je zatím nejlepší umístění v ČP této sezóny a doufám,že forma půjde ještě nahoru.

Ve skvělé formě se ukázal Tomáš v kat.kadetů.Šlape na paty už těm nejlepším a jeho krásné 5.místo je skvělé!Poctivým tréninkem jde jeho forma pěkně nahoru.Tak doufám,že na mistráku to vyvrcholí.

V kat.juniorů zajel Viky 18.místo,když startoval z poslední řady balíku a Marek s žaludečními problémy vyjel 28.místo.

Pak už jsme se společně podívali na ženy a elitní muže.Fotky z těchto kategorijí si také můžete prohlédnout v sekci AKCE.

My jsme po závodech odjížděli domů,ale v neděli závody pokračovali maratónským závodem.Vše najdete na www.bikevysocina.cz.