Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Mini Bykekap.Jirka Sedláček   17.6.2013 21:33:57
Reportáž od Kamily.

V neděli se ve Frenštátě p.R. uskutečnil Mini Bykekap pořádaný Valašským královstvím.
Hned po příjezdu nás srděčně uvítala Monika Římanová, (Valaška) a po registraci i lvíček Fito, který se postaral o zábavu dětí. Perfektně uspořádaným závodům pro všechny ročníky dětí (každý ročník jel zvlášť) přálo i počasí, bylo prostě azuro...jelo se po zpevněné cestě, po poli i v lese.
V šestiletých dívkách obsadila 2. místo Aďa Jančíková, v desetiletých klucích potom 1.Jirka Bohdalovský, 2.Martin Jančík.
Kluci si to ještě rozdali i v kategorii 11-12 let a tam zabodoval Jirka na 2. místě, Martin 4.místo.
Všechny děti byli odměněné krásnými dřevěnými medailemi a pohankovou kaší z místního mlýna.

Školní liga po sedmé.Jirka Sedláček   16.6.2013 22:26:00
Na sedmou Školní ligu do Zábřehu jsme odjížděli se sluncem nad hlavou v jedenácti lidech po vlastní ose tradičně kolem řeky a mimo hlavních cest.
V místě nás doplnila další desítka členů z ostatních míst Ostravy a okolí. Společně jsme si projeli okruh, přihlásili jsme se do závodu a v 17 hod. vše vypuklo.
Mezi nejmenšími našla Áďa Jančíková přemožitelku v Amálce Skleníčkové a skončila druhá. Její nadšení však nemohlo nic zkazit a můžete to vidět na fotkách.
V další kategoriji do páté třídy se tentokrát na třetí stupínek postavil Jirka Bohdalovský, pátý skončil Martin Jančík, sedmý Ondra Holuša a osmý pak Ondra Voznička.
Kat.6.třídy chlapci vyhrál Kuba Říman a dívky Barča Seberová čímž si oba upevnili zatím celkové prvenství v seriálu.
Sedmá třída a druhé místo Vojty Vozničky ho vyneslo na průběžnou druhou příčku ŠL.
V kat.8.tříd kraluje Denis Frič, tak jako v kat.9.tříd Honza Kresta a oba svým vítězstvím si upevnili vedení ve svých kategorijích.
Předposlední závod se jede ve čtvrtek 20.6. v OV-Porubě, který pořádá náš tým v areálu ZŠ I.Sekaniny a velké finále 27.6. v OV Zábřehu.
Pro členy SK JT - přijďte pomoci při stavbě trati !
GrandPrix MTB Silesia.Jirka Sedláček   13.6.2013 22:08:15
Třetím závodem seriálu se pokračovalo v neděli 9.6. ve Wodzislawi Slaskem.
Od rána svítilo slunce, takže nálada byla skvělá a trochu bláta na trati po takových deštivých dnech nebylo na překážku.
V okolí jezera Balaton jak jej poláci nazývají jsou skvělé terény a tentokrát byla trať změněna. Jelo se v protisměru než jsme jezdívali a do nových atraktivních míst.
Zatím co my jsme závodili tak místní se koupali, protože teplota šplhala k třicítce.
Naše výprava obsadila každou startující kategoriji a také v každé jsme stáli na stupních nejvyšších.
Výsledky :
Muži elite 1.místo Viktor Klos, 8.místo Jirka Keisler.
Ženy elite 2.místo Pavlína Maráčková.
Másters A 1.místo Ivo Kovářik.
Másters B 1.místo Jirka S.
Junioři 1.místo Robin Motloch.
Kadeti 3.místo Honza Kresta.
St.žáci 1.místo Vojta Voznička, 3.místo Jakub Říman.
St.žačky 1.místo Barča Seberová.
Ml.žáci 3.místo Martin Jančík, 6.místo Ondra Voznička, 10.místo Ondra Holuša.
Mini dívky 4.místo Adélka Jančíková.
Další díl seriálu GP MTB Silesia bude pokračovat 23.6. v Horní Suché.
3.závod ČP MTB.Jirka Sedláček   12.6.2013 21:48:43
Kutná Hora nabízí krásné prostředí lesoparku pod chrámem svaté Barbory, kde se tradičně jezdí závod Českého Poháru.
Letošní trať doznala hodně změn, počasí se konečně taky vydařilo a závodilo se za krásného slunečného dne.
Naše zastoupení bylo tentokrát pouze v Radimovi Bernoldovi v kat. másters, který se po letech vrátil zpět k závodění a dojel na 10 místě.
Tour de Sádek.Jirka Sedláček   10.6.2013 19:43:19
Již pátý díl letošního seriálu Slezský pohár amatérů se jel ve Velkých Heralticích na 19 km okruhu.
Na startu se sešlo ve všech kategoriích celke 170 jezdců. Nejkrásnější odměna pro všechny pak bylo slunečné počasí a dík patří pořadatelům, kteří připravili pěkný, dobře zabezpečený závod.
Během závodu sice došlo asi 3km před cílem k hromadnému pádu, kde se naštěstí kromě odřenin nic závažnějšího nestalo.
Nejlépe z našich si vedl Tomáš Stolařík, který v kat. A vybojoval 10 místo, Tomáš Jakl pak obsadil 20 místo. růměrná rychlost závodníků byla na hranici 42 Km/hod.
Cross Boar MTB kolem Slezské Harty.Jirka Sedláček   10.6.2013 19:11:09
Report od Pavlíny.

Po deštivých dnech se o slovo přihlásilo také sluníčko, víkendová sobota a s ní MTB závod okolo přehrady Slezská Harta.
Pro závodníky byly připraveny dvě tratě - trať Cross Kanec na 57km a trať Cross Lončák na 35km. Naše týmové barvy se objevily na kratší trati, kdy eliťáky reprezentoval Viktor a Roman, ženy Pavlína, která jela po měsíční tréninkové a závodní absenci.
Po startu a krátkém průjezdu městem Horní Benešov se celý balík závodníků rozjel do místního terénu. Většina tratě vedla po asfaltových a štěrkových cestách v závěru pak závodníky čekal úsek po podmáčených loukách a lesním terénu.
Viktor a Roman se hned po startu ujali vedení, kdy se s nimi snažili další závodníci udržet tempo, ale marně. V závěrečném spurtu měl pak více sil Viky a stal se tak absolutním vítězem na krátké trati, Roman obhájil bez problémů 2.místo.
Ženám kralovala závodnice Renáta Najsrová Bike One Opava (teta Vaška a Marušky Prejdové), Pavlína po souboji s další závodnicí teamu Bike One skončila na 3.pozici.
Po závodě a umytí kol i závoďáků následovala bašta v podobě výborného guláše a následného vyhlašování výsledků.
Jen krátká zmínka o dlouhé trati, kde prvenství patřilo Martinovi Hamanovi, 2.místo obsadil Adam Pilčík a 3.místo pak náš bývalý člen a závodník Niky Ivanov.

Školní liga 6.Jirka Sedláček   10.6.2013 18:47:59
Další čtvrtek a další závod školní ligy tentokrát v našem podání a v Porubě.
Počasí se celý týden rychle měnilo a bylo více deště než pěkného počasí.
V Čechách záplavy a tak jsem si myslel, že terén bude hodně podmočený a téměř nesjízdný. Jaké však bylo moje překvapení při stavbě trati, když jsem zjistil, že to není až tak divoké a bude se dát regulérně závodit.
Pozemek školy stačil to množství vody vsáknout a kaluže byly jen na nájezdovém okruhu kolem hřiště. Trať jsme znovu trochu změnili a během závodu ani nekáplo. Vše vyšlo perfektně, jen účast byla o trošku menší. Některé to počasí odradilo, ale našli se i úplně noví co si to přišli vyzkoušet.

Výsledky našich závodníků :
MŠ holky 1.místo Adélka Jančíková.
Kat.do 5.třídy 2.místo Jirka Bohdalovský, 4.místo Ondra Holuša.
Kat.6.třídy 1.místo Kuba Říman, děvčata 1.místo Bára Seberová.
Kat.7.třída 1.místo Vojta Voznička, 2.místo Jakub Velkoborský.
Kat.8.třídy 1.místo Denis Frič.
Kat.9.třídy 1.místo Jan Kresta.

FotkyJirka Sedláček   6.6.2013 23:36:42
Pozvánka.Jirka Sedláček   5.6.2013 14:43:23
Srdečně Vás zveme na 4.ročník cyklistického závodu pro děti - MINI BYKEKAP 2013.

Opět si mohou děti všech věkových kategorií vyzkoušet své dovednosti na 4 tratích v okolí rest. Rekovice na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Report od Romana.Jirka Sedláček   5.6.2013 14:38:40
MTB Ondřejník.
2.6. pořádal oddíl MTB Ondřejník 7. ročník Závodu pro děti a mládež v Kunčicích.
Trať byla stejná jako v předešlých ročních, sedmi kilometrový okruh začínající v areálu základní školy se skládal ze stoupání na hřeben, úseku na hřebeni a sjezdu zpět do areálu.
Obzvlášť na hřebeni bylo velké množství bahna a kaluží. Během celého závodu i vyhlašování naštěstí vydrželo pěkné počasí.
Nejmladší kategorie začínaly na 1km dlouhém okruhu v prostoru hřiště, dospělé kategorie pak čekaly dva okruhy na hřeben.