Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Silničáři bojovali v Olšovci.Jirka Sedláček   4.5.2012 15:22:44
Už potřetí se sešli silniční cyklisté v Olšovci na místním výletišti, aby změřili své síly na již tradičním okruhu 6,3 km dlouhém.
Letošní ročník poznamenala termínová kolize s jinými závody, takže účast byla oproti minulým letům nižší. Přesto se závodilo naplno a především silný vítr dal závodníkům hodně zabrat.
V kat.žáků a žákyň odstartovali společně naši Vojta a Maruška,kteří také spolu odkroužili tři okruhy.Vítr roztrhal celý pelotón na malé skupinky a Vojta pak dva okruhy jel osamoceně. V cíli pak Maruška skončila na 4.místě a Vojta na 6.místě.
V juniorské kat. jsme měli Tomáše Stolaříka,který se cítil velmi dobře a pohyboval se v čele závodu.Defekt kola ho však zastavil v třetím kole závodu.
Jirka v kat.másters starší vybojoval třetí místo.

Vítězem kat.mužů se zaslouženě stal Karel Nepraš před svým oddílovým kolegou Petrem Zárubou ACK Stará Ves nad Ondřejnicí a Petrem Swaczynou Feso Petřvald, kteří společně odjeli již v druhém okruhu závodu a dalších 12 kol jen zvyšovali svůj náskok.

ŠkodaBike maratón.Jirka Sedláček   29.4.2012 22:03:43
Sobotní již 5.ročník maratónu ŠkadaBike měl start poprvé na Hlavní třídě pod kruhovým objezdem a skvěle tak demonstroval sílu cyklistiky u nás.
Na dvě tratě se postavilo celkem 796 startujících a ve vložené akci pro děti a rodiče se registrovalo 117 účastníků !!
Krásné letní počasí trošku potrápilo závodníky,ale všichni byli s připravenými trasami spokojeni.

Naše účast 14 závodníků přinesla jedinou pozici na stupních vítězů a to zásluhou skvěle jedoucího Karla Svrčiny - juniora,který obsadil druhou pozici a celkově dojel na skvělém 5.místě. GRATULACE !!
Další naše výsledky na trati 35 Km :
5.Svrčina Karel, 7.Kubica Roman, 12.Sedláček Marek, 23.Jakl Tomáš, 26.Prejda Vašek, 36.Šebo Adam, 106.Čupera Petr, 122.Kroček Roman, 132.Jalůvka Petr, 257.Materová Lucie, 368.Říman Jakub, 418.Jančík Martin, 425.Bohdalovský Jiří.

Pomoc při triatloně.Jirka Sedláček   26.4.2012 21:37:57
1.5. pořádáme 14.ročník tradičního prvního sprintriatlonu sezóny.
Sraz pro všechny členy SK JT v 7:30 před krytým bazénem v OV-Porubě.
1.ČP MTB Teplice.Jirka Sedláček   23.4.2012 09:17:17
Zase taková dálka a nebude to letos jenom jednou.
V pátek jsme vyrazili na zahájení Českého poháru MTB v crosscountry.

Po příjezdu se šlo na trať a několikrát jsme si ji projeli. Minimální změny, sucho a teplota kolem 14°C.
Také v závodní den to bylo stejné a jako první odstartovala Maruška v kat.žaček v balíku 22.závodnic.
Po nájezdu se jí podařilo protlačit na 8-9 místo a vyrovnanou bezchybnou jízdou se posunula na konečné 7.místo. Na bednu 3.místo se dostala další ostravská závodnice Petra Kozelská BIKE 2000.
V kadetech se na start postavil bratr Marušky Vašek.Tady startovalo 59.závodníků a Vašek vybojoval 38.místo.Den se mu moc nevydařil sice žádné chyby v technice,ale v kopcích to prostě nejelo.Vašek má jistě na víc a tak se necháme překvapit jeho dalšími výsledky.
Stejný den měl také Kaja v juniorech.Chuť by byla,ale první dva okruhy nohy nebraly.Až se to rozjelo už byly velké mezery a špatně se dojíždí. Přesto zabojoval a v závěru ještě špurtil o body a bylo z toho nakonec 19.místo.
Kategorie expertů měla na startu 33.startujících a Roman Kubica vyjel 17.místo.
Foto které si také můžete stáhnout v sekci foto závody.

Kája celkovým vítězem GP v Orlové.Jirka Sedláček   22.4.2012 22:07:47
Výsledky II.závodu GP MTB Silesia v Orlové.

St.žačky 1.Maruška Prejdová.
Ml.žáci 2.Ondra Voznička.
Ml.žáci 11.Jiří Bohdalovský.
St.žáci 4.Vojta Voznička.
Kadeti 2.Vašek Prejda.
Junioři 1.Kája Svrčina, 3.Tomáš Stolařík, 5.Tomáš Jakl, 6.Jiří Keisler.
Muži elite 4.Ondra Neulinger.
Masters A. 1.Ivo Kovářik.
Masters B. 1.Jiří Sedláček.

Grand Prix druhý závod.Jirka Sedláček   18.4.2012 09:34:05
V neděli se za stálého deštíku konal druhý závod GP MTB tentokrát u nás v Orlové.

Drobné mrholení a zatažená obloha již od rána nevěstilo nic dobrého. Naštěstí teplota byla na 11°C a tak pro závodníky přijatelné podmínky na krátké oblečení.
Po příjezdu do areálu lesoparku v Orlové jsme si šli projet trať a ještě to nebylo nic děsivého. Zem ještě stále stačila nasávat vodu a tak bláto bylo jen místy.
První kategorie měli zkrácený okruh a v předžácích pěkně zabojoval Ondra Voznička druhým místem.
Další medajli pak přidala v kat.st.žaček na velkém okruhu Maruška Prejdová.
Déšť neustával a tak bláta přibývalo.
Kat.kadetů,žen a mástrů B. odstartovala společně. Na špici závodu se vytvořila skupina, kterou vedl náš Vašek Prejda, Matěj Průdek BIKE 2000, polský závodník Piotr Nowak GK Gliwice a mástr Jirka, který mlaďochy pěkně proháněl.
Z výjezdů se pomalu stávali úseky pro běžce a jen někteří měli dost sil a techniky, aby ty stoupání vyjížděli.
V závěru měl nejvíce sil Matěj před Vaškem a Jirkou.

V posledním startu dne odstartovali společně kat.muži elite, junioři a mástři A.
Tady se většina závodníků potýkala nejen s technikou jízdy na kluzké trati což byli pády, ale také technika kol v blátě vypovídala. Nejvíce to odnášeli kotoučové brzdy a brzdové destičky jen hořely.
Po startu se ujal vedení náš Karlos a stylem start-cíl všem ukázal,že je tady dnes nejlepší. Vyrovnanou jízdou zvyšoval svůj náskok a vyhrál téměř o dvě minuty před prvním eliťákem !
Další bezchybnou jízdu předvedl Ivo Kovářik. V mástrech A. si dojel pro vítězství a celkově na 4 pozici.
Na stupně vítězů se ještě postavil junior Tomáš Stolařík a to na třetí místo.
Smůlu měl v závěru závodu Tomáš Jakl, který k vůli zadření zadní kotoučovky odstoupil z druhé pozice v juniorech.
Největším smolařem však byl Roman, který nejprve roztrhnul řetěz a po dlouhém běhu k cíli, kde si vyměnil celé kolo něl v dalším kole defekt zadního kola. Přesto nevzdal a znovu doběhl k cíli, kde si vyměnil zadní kolo a pokračoval v závodě.
Bohužel ho rozhodčí do výsledků nekvalifikovali, protože závod odjel na jiném kole což předpisy nepovolují. Přesto jeho výkon hodnotím velice kladně, jeho závodní morálka je obdivuhodná a ostatní by si z něj měli vzít příklad.

V pátek odjíždíme na ČP do Teplic, tak snad je smůla za náma a držte klukům palce!
Fotky jako vždy v sekci AKCE a FOTO ZÁVODY.

Muži 30-39 let 17.místo Tomáš Vorel.
Muži 20-29 let 9.místo Petr Jalůvka. 20.místo Ondřej Neulinger.

Jarní duatlon v Dobroslavicích.Jirka Sedláček   16.4.2012 14:44:10
V sobotu odstartoval prvním závodem seriál Moravskoslezského poháru v triatloně.

V zámeckém parku za kuželnou vyrostlo depo a zázemí pro výdej čísel, občerstvení i vyhlašování vítězů.
Sešlo se 95 účastníků všech věkových kategorijí. Počasí vydrželo po celou dobu závodění a rozpršelo se až když většina závodníků již byla na cestě domů.
Odpolední párty na oslavu Rosťových kulatých narozenin probíhalo již za mírného deštíku v párty stanech.

Turiec Cup MTB 2012.Jirka Sedláček   8.4.2012 11:02:09
Zatím co převážná část manšaftu dojíždí jarní kilometry na soustředění v Němčičkách na jižní Moravě, tak se na Slovensko do Turčianských Teplic vydali tři Jiříkové.

Junior Jirka Keisler, muž Jirka Beneš a másters Jirka Sedláček.
Pošmourné ráno se během jízdy změnilo na sluncem zalitou oblohu a teplota se šplhala nad desítku. Terén krásný a náročný, plný stoupání a technických úseků s kořeny. Kromě jednoho úseku, kde se jelo přes bláto díky podzemní vodě, bylo téměř sucho.

Na startu se sešli již tradičně závodníci a závodnice čtyř zemí. Domácího Slovenska, Polska, Maďarska a Česka. Celkem startovalo 152 závodníků.

Naše výsledky : Jirka Keisler 10 místo, Jirka Beneš 12.místo, Jirka Sedláček 2.místo.

Vítězem kat.elitních mužů se stal Martin Haring CK BÁNSKÁ BYSTRICA, před Bogdanem Czarnotou KK KROSS-RACING TEAM Polsko a nestárnoucím Milanem Barénym TREK KCK OSLANY.
V ženách s náskokem 1:56 zvítězila Janka Števková CK EPIC DOHŇANY před polkou Katarznou Solus-Miszkowicz DEK-MEBLE-CKLO-KORONA-KIELCE a třetí místo vybojovala Lucka Veselá GT BICYCLES Brno.

Fotky v sekci AKCE a nově přes lištu FOTO ZÁVODY.

Na zpáteční cestě jsme se stavili na hradě Strečno odkud ja nádherný výhled do okolí.