Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
1. závod Oderského poháru Vrbno p. Pradědem Rosťa Matera   8.10.2007 21:26:09
V sobotu se řada oddílových členů zúčastnila 1. závodu cyklokrosového Oderského poháru ve Vrbně pod Pradědem.
V kategorii žákyň a kadetek zvítězila Lenka Jaklová, kterou notně proháněla Aneta Rezková (Bike 2000), která obsadila 2. místo a třetí a čtvrtá dojela Týna Ochmannová a Lucka Materová.
V žácích bodoval na třetím místě Vašek Prejda.
V kadetech bojoval ve velké konkurenci Marek Sedláček, který nakonec obsadil skvělé čtvrté místo.
Silné zastoupení měl oddíl v kategorii žen. Zde zvítězila Pavla Maráčková před Luckou Novákovou, čtvrté místo doplnila Míša Ištvánová.
Další zastoupení bylo až v kategorii Masters 40, kde na čtvrtém místě dojel Ivo Kovařík, a sedmé a osmé místo obsadil Jirka Sedláček s Rosťou Hrachovinou.
3.ČP v cyklokrose-Uničov.Jirka Sedláček   7.10.2007 21:48:03
Do Uničova pro body do ČP jsme vyrazili v sestavě Míša,Lenka,Pavlína,Týna a Marek.Okruh byl celkem suchý. Dlouhé úseky po asfaltě,panelech a šotolině střídala tráva a tři výběhy z toho jeden po schodech.To vše udělalo okruh velmi náročný.Konečně se taky naše barvy dostaly na stupně vítězů a to především zásluhou holek.V kadetkách svůj první start v ČP a ještě na bajku jela Lenka.Pořádně za to vzala a čtvrté místo přesto neukazuje její možnosti.Vždyť třetí a druhé místo měla jen kousek před sebou.Rozhodovalo těžké kolo a výběh po schodech,kde Lenka nechávala příliš hodně sil,které ji pak v závěru chyběli.Pátá Týna jela po týdenní pauze a jistě s Lenkou ještě o sobě nechají vědět.V juniorkách měla Míša defekt zadního kola a to tak daleko od depa,že další pokračování v závodě nemělo smysl.V ženách se Pavlína konečně dostala do první pětky.Snad se blýská na lepší časy,vždyť už zná chuť vítězství z ČP z předchozích let.Jediný náš zástupce mezi chlapci v kadetech Marek měl velmi slibný start.Pohyboval se mezi 8-10 místem.Po druhém okruhu mu však síly slábly a 18 místo je jen průměr,kterého dosáhl.Když zlepší vytrvalost může pomýšlet na umístění v první desítce. Po těchto kategoriích jsme se pak těšili na elitu mužů. Poprvé v letošní sezóně se na startu objevil Dlask a taky hned udával ostré tempo,kterému stačili jen "Mlýny" a "Šimon".Rychle odskočili ostatním a jeli spolu.Pak nasadil Zdeněk Mlynář.Jel jsem celý okruh podlahu,abych se střepal Dlaskiho a Šimona,řekl po závodě.Vytvořil si náskok,který stále zvětšoval.Jeho bleskové seskakování a rychlost ve výbězích sklízela potlesk diváků v těchto atraktivních pasážích trati.Zdeněk zvítězil s náskokem skoro minuty před Dlaskem a Šimůnkem na kterého v závěru zle útočil Ausbuher a Metlička. Po závodech jsme nabrali kurz Vrbno,kde se druhý den jel první závod Oderského poháru a součastně 2.závod poháru masters. Fotky v sekci akce.
Plesenská stezkaRosťa Matera   6.10.2007 23:07:22
Bikeři SK Jiří Team bodovali i na podzimním závodu Plesenské stezky.
Na celkově třetím místě v mužích a současně třetí v absolutním pořadí se umístil Ondra Šeliga, v kategorii juniorů obsadil druhé místo Tomáš Matera, kategorii žen vyhrála Lucka Nováková, třetí v kategorií juniorek dojela Jana Chmurová a rovněž třetí v ženách nad :) Hanka Materová, všichni SK Jiří Team.
1.ČP masters-Košumberk.Jirka Sedláček   3.10.2007 22:29:14
S malým spožděním pár řádků k poháru masters.V Košumberku se sešla celá plejáda zvučných jmen naší cyklokrosové minulosti i současnosti.Všem dobře známý Míla Kvasnička - medajlista z mistrovství světa elite,Zbyněk Ocásek -čerstvý vícemistr světa z letošního MS v Belgii masters atd.A Znovu se vracejí další bývalí cyklokrosaři/Pavel Balák/...aby si společně zazávodili. Nejsilnější kat.je kategorie B. 40-49 let. V košumberku počasí přálo a sluníčko se usmívalo na všechny,suchá trať, jen možná moc kličkování.Organizačně vše zvládnuto.Prostě pohodový závody.Koukněte na fotky v sekci akce,fotila Míša. Fotky budeme dávat pravidelně a nějaký pokec k tomu.Kdo bude mít zájem přidejte se do diskuze,nebo mi to pošlete a já to přidám.Všem mastrům přeji hodně úspěchů ať jim sezóna pěkně FIČÍÍÍ !!
2.ČP v cyklokrose-Plzeň.Jirka Sedláček   1.10.2007 16:09:45
Velmi odlišné podmíny během jediného dne.V Lounech již popsané bláto a vytrvalý déšť v Plzni téměř sucho a poměrně teplo,chvílemi se ukázalo i sluníčko,ale větrno.Rychlá technická trať nutila závodníky jet pořádně nadoraz.Znovu se vyznamenali rozhodčí,kteří kat.žen a juniorek úplně převrátili.Zdá se ,že je nad jejich síly zvládnout pořadí dvou kategorií startujících najednou.Oto více si cením našich rodičů-rozhodčích na našich závodech,kteří vždy spolehlivě zvládají několik kategorií najednou./Hanka,Lenka,Míša.../
1.ČP v cyklokrose-Louny. Jirka Sedláček   30.9.2007 22:49:47
Nejen hrozné počasí,ale také hrozné chyby rozhodčích - tak by se dal charakterizovat začátek cyklokrosové sezóny. V Lounech byla potopa a ani deštníky,gumáky a pláštěnky nepomáhaly.Doprovod závodníků byl stejně mokrý jako závodníci snad jen o něco málo špinavější.K cyklokrosu to však patří a na úvod to bylo jen překvapení.Výsledky našich závodníků a závodníků z MS kraje.Žačky 19.Aneta Rezková Bike 2000. Kadeti 2.Lasák Matěj Sundance TJ Opava,11.Dvorský David ACS Drak Vrbno,16.Folvarčný Kristián TJ Slezan FM,19.Sedláček Marek SK JT,22.Rezek Dominik Bike 2000. Ženy a juniorky 3.Bohatá Barbora TJ Slezan FM, 4.Chmurová Šárka MaxCursor,6.Kopečková Ester TJ Slezan FM,9.Daněčková Romana ACS Drak Vrbno,10.Maráčková Pavlína SK JT, 12.Ištvánová Michaela SK JT. Další fotky v sekci akce,články také na www.cyklo.matera.cz
MaxBike cup.Jirka Sedláček   27.9.2007 00:12:10
V sekci akce jsou přidány fotky z Petřkovic,kde se jel za velmi slabé účasti bajkový závod zařazený do MS poháru.Pěkné počasí a tak slabá účast. Kde jste všichni byli ???
První ČP v cyklokroseJirka Sedláček   27.9.2007 00:01:18
Tak už začíná cyklokrosová sezóna.Ve čtvrtek se vydává Míša,Pavlína,Marek a Jirka do Loun,kde se zahajuje ČP.Pak se přesunou do Plzně,kde se jede druhý závod ČP a aby toho nebylo málo tak na zpáteční cestě v neděli začíná ČP masters a Košumberský pohár v Košumberku. Držte nám palce a v pondělí se těšte na první fotky.
O pohár Hornického muzea OKD   24.9.2007 14:46:11
závodníci SK Jiří Team bodovali ve čtvrtečním závodě MTB ostravských škol.
V kategorii 6. a 7. tříd zvítězil Tomáš Jakl před Tomášem Stolaříkem v kategorii 8. a 9. tříd zvítězila Lucka Materová.
Brno-Ořechov.ČP mládeže na silnici.Jirka Sedláček   16.9.2007 23:04:19
V sobotu pokračoval Český pohár kritériem a v neděli pak silničním závodem.Na kritériu se hodně padalo a odřenin bylo dost a dost.V neděli pak mírně zvlněný profil tratě neroztrhal hlavní pole a závěrečný spurt byl pro rozhodčí tvrdým oříškem,aby pochytali alespoň první tři závodníky v cíli.Cílová kamera by jistě byla namístě a nebyly by žádné dohady.Na stupně vítězů se z SK JT prosadila pouze Týna Ochmannová v kat.kadetek a to na 3.místě.Lenka Jaklová 5.místo a Míša Ištvánová 6.místo.Pořadí kluků Tomáše Jakla a Marka Sedláčka jsem se nedozvěděl,takže až budou výsledky na webu ČSC. Přikládám pár fotek a ostatní budou v sekci akce.