Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Ve čtvrtek ve velkoskladě Shimana v OV-Svinově máme možnost zakoupit co potřebujeme. Tady je pozvánka.

Rádi bychom Vás a Váš tým pozvali na výprodej cyklistického zboží do areálu naší firmy dne 30.7.2015 od 13 do 15 hodin.
Ve výprodeji budou cyklistické komponenty, oblečení a boty Shimano a PEARL iZUMi, produkty značky ELITE a spousta dalších věcí.

Výprodej bude probíhat formou cash and carry. Případnou platbu je nutné uhradit v hotovosti.
S pozdravem PAUL LANGE-OSTRAVA s.r.o.

Velenov.Jirka Sedláček   26.7.2015 09:33:04
Pohár Drahanské vrchoviny pokračoval závodem ve Velenově.
Část se jela přes louky a část vedla lesem. V lese byli také technické úseky s vystouplými kameny, kde to hrozilo defektem. Jinak rychlá a suchá trať. Teplo trošku polevilo +27°C a foukal mírný vánek.
V elitní kategoriji vybojoval Roman druhé místo. V mástrech A. přidal Ivo také druhé místo. V mástrech B. pak Jirka dojel na třetím místě, když polovinu posledního okruhu jel na prázdném předním kole.
Defekt zadního kola postihl také druhého Jiříka Keislera a to hned v druhém kole, takže svůj závod nedokončil.
Triatlonová sezóna v plném tempu. Jirka Sedláček   24.7.2015 16:38:03
Velká cena Ostravy konaná 12.7. na Hlučínském jezeře, rozdělila seriál závodů Mezinárodního poháru v triatlonu do poloviny jako sedmý závod v pořadí.

Tradičně krásné počasí a tratě, které stojí za to absolvovat přilákalo na start 27.dětí do 15.let a 95.závodníků nad 16 let.
Mladší kategorie 6-11 let závodili na tratích 0,1-2-0,8.
Starší 12-15let pak na tratích 0,3-8-2.
Zbylé startovní pole mělo před sebou vzdálenosti 0,7-23-6. Voda měla 23°C.
Naše zastoupení bylo tentokrát pouze v dospělácké kategoriji, kde Petr Jalůvka vybojoval celkové 25.místo a Zdeněk Žarlok 68.místo a ani ve svých věkových kategorijích to nestačilo na stupně vítězů.

Celkové prvenství si vybojoval Jakub Powada Julbo Way team před Lukášem Maiwaelderem EKOL Team a Lukášem Jasenským TITAN TRILIFE team.
V ženách byla nejrychlejší Věra Pajkošová Czech K.T.team před Aničkou Bohatou TITAN TRILIFE team a Karolínou Feberovou SK Fuga.

V sobotu na Drahany.Jirka Sedláček   24.7.2015 09:40:18
V sobotu na Pohár Drahanské vrchoviny MTB do Velenova se mi hlaste do 20:00 pátečního večera.
MČR MTB Kutná Hora.Jirka Sedláček   24.7.2015 08:58:16
Ve stejný den jako se jelo mistrovství Slovenska se také jelo mistrovství ČR MTB.
Do Kutné Hory jsme se vydali v sobotu po deváté hodině a po klidné cestě jsme byli na místě před jednou hodinou. To už se naplno závodilo v disciplíně eliminátor, který naši kluci nejeli. Zato velkou radost nám udělal Adam Bernát, který v závodě dětí 9-10 let obsadil 4. místo. Kluci jeli na trati eliminátora dvě kola. Pro Adama motivace, dobrá konkurence kluků hlavně z českých týmů a výzva do dalšího tréninku.

Naše výprava ve složení Vojta, Jakub a Honza si po skončení eliminátora projeli připravenou trať. Neobešlo se to bez pádů a odřenin. Trať v Kutné Hoře je hodně náročná a protože bylo sucho tak už byly odhalené kořeny a šutry, kde to klouzalo. Celkově pak i při závodě v neděli bylo hodně úrazů.

Po přespání v autokempu Malešov, 4Km za Kutnou Horou kluci vyrazili k trati. Nebe bylo vymetené a teplota stoupala. Konečně pořádné teplo !! Na startu kadetů stálo 46 závodníků. Po absolvování 3.okruhů a 54 minutách dojel do cíle Vojta na 27.místě a Jakub na 30.místě. V juniorech pak Honza po 5.okruzích a 1:38 hod. dojel na 27.místě.

MČR v extrémním kvadriatlonu.Jirka Sedláček   22.7.2015 18:17:22
11.7. proběhl Welzlův kvadriatlon v Zábřehu jako MČR v extrémním kvadriatlonu na tratích v běhu, plavání, in-line a MTB.

Běh: hromadný start, 3km kolem řeky Sázavy, v průběhu se blíže seznámíme s její teplotou i hloubkou. Na závěr stoupání na hráz nádrže Nemilka.
Plavání: skok do vody (cca 2 m), kolem bojí na druhou stranu (cca 600 m) v nádrži Nemilka. Nádrž dlouhá léta sloužila jako zdroj pitné vody, dnes je na ní zbudována malá vodní elektrárna.
Kolečkové brusle: začíná se z depa na hrázi nádrže Nemilka - sjezd z hráze - dále po nové asfaltce klikatící se údolím Sázavy k Hněvkovu kde se "přeskakuje" na cyklostezku. Po stezce do Lupěného a dále na koupaliště. cca 10,5 km.
Horské kolo: z depa na koupališti k Nemilskému splavu, stoupáním k vysílači a dále až k Jestřebí a odtud nejlepší cestou do cíle na koupališti. Cca 11 km.

V kategoriji elitních mužů 20-39 let vybojoval náš Petr Jalůvka 14.místo z 66 startujících.
Zvítězil náš odchovanec Tomáš Matera nyní jezdící za TRIATLON Team Opava.GRATULACE !!

30 minutový záznam můžete sledovat na

Železný Prajzák.Jirka Sedláček   22.7.2015 17:35:06
První víkend v červenci patřil také triatlonovému závodu v Dolním Benešově.
Pro dětské kategorie byl připraven závod v duatlonu s cílem v zámeckém parku.
První místo v kategoriji žactva pro naše barvy vybojoval Adam Bernát.
Soutěž.Jirka Sedláček   22.7.2015 17:21:25
Kdo pozná s kým je na fotce na Valachy Tour vyfocený Adam ??
Pro prvního dobře tipujícícho odměna !!
Adame nenapovídat !!
Velké Karlovice.Jirka Sedláček   22.7.2015 17:11:19
Reportáž od Petry.
V sobotu 11. července 2015 se ve Velkých Karlovicích u hotelu Galik uskutečnil závod horských kol BIKE VALACHY na 20km a 45km.
Jednalo se o třetí závod seriálu VALACHY TOUR, který zahrnuje v letošním roce celkem pět závodů v různých disciplínách. Dvě akce již proběhly na jaře a po BIKE VALACHY se chystá na 7. srpen ta vůbec nejnavštěvovanější – triatlon VALACHY MAN a poté v říjnu terénní běžecký závod BĚHEJ VALACHY.

Počasí bylo na kolo ideální a tak se na start postavilo téměř 350 dospělých závodníků a na 190 dětí.
Mezi dětmi jsme měli na startu hned několik závodníků.

Jako první se na start svého závodu dětí 9-10let postavil Adam Bernát. Na rychlé pouze 1 km dlouhé trati se muselo bojovat od startu. Z lesa vyjel Adam na 1. místě a to si udržel až do cíle.
V kategorii straších kluků do 16-ti let jsme měli na startu hned tři zástupce. Nejlépe zajel svůj závod Jakub Velkoborský, který skončil na 3. místě, hned za ním na 4. místě dojel Denis Frič a 11. místo obsadil Denis Ludvík. Jakub s Denisem Fričem se po svém závodě ještě postavili na start závodu na 20 km a ani zde se jim nevedlo špatně. V kategorii do 20 let zajel Denis Frič 5. místo a Jakub skončil desátý.
Vítězem dlouhé tratě na 45 km se stal Pavel Boudný a mezi ženami zvítězila Irena Berková.

Všem klukům gratulujeme.

Druhé a čtvrté místo na Mistrovství Slovenska.Jirka Sedláček   21.7.2015 15:28:45
Reportáž od Pavlíny.
Další díl Slovenského poháru a současně Mistrovství Slovenské republiky přivítaly Dohňany.

Rychle stoupající rtuť teploměru a táhlé stoupání vedoucí po prosluněných cestách předurčovalo těžký boj nejen mezi soupeři, ale také prověrku osobních vlastností závodníků. Pořadatelé oproti Smolenicím nekompromisně stanovili možnost veškerého podávání vody pouze v depu, což byl pro některé závodníky problém, který řešili porušením tohoto příkazu a posléze byli za toto penalizováni.

Prvními kategoriemi, které se postavili na start v 10:00h byli Muži Open a všechny kategorie Masters, kde jsme tentokrát žádné modrožluté barvy neměli, protože trenér Jirka odjel s mládežníky na MČR v Kutné hoře a Radim Bernold nakonec na závod nepřijel.

Poté čekala na svůj start netrpělivě naše Sabinka Košárková v kategorii „Mini děvčata“, která měla pouze 1km na to, aby ukázala, co v ní je. Po nevydařeném startu se hned v prvním krátkém sjezdíku dostala svou šikovností na čtvrtou pozici a vše nasvědčovalo tomu, že si odveze pouze bramborovou medaili. V závěrečné cílové rovince ale dala Sabča najevo svým soupeřkám, že jim nic zadarmo nedá a po perfektním nástupu a spurtu si dojela pro krásné druhé místo, gratuluji!!!

Bohužel ani v dalších kategoriích jsme neměli tentokrát žádné bojovníky, ale opět se bylo na co dívat. Teplota stále stoupala a pomalu se blížila 14 hodina, tedy start elitních mužů, juniorů, žen a juniorek. Zde jsme měli na startu Pavlínu, která vzhledem k bydlišti na Slovensku měla podstatně blíž zde, než do Kutné hory. Ukončení zákazu startů na závodech Janky Keseg Števkové znamenal její okamžitou účast na MSR a předpokládalo se, že i tentokrát ukáže velmi zkušená a vynikající závodnice svým soupeřkám záda, což se také potvrdilo a Janka tak znovu oblékla mistrovský dres.
Pavlína po smutných událostech v rodině začala opět trénovat, ale výpadek je stále znát, dojela si tak pouze pro 4. místo.

V mužích perfektní boj svedli bratři Lamiovi, kde mladší František L. porazil svého bratra Michala L.(pozn.: 18-tý muž v žebříčku Svět.poháru) a oblékl tak mistrovský dres, opět velká gratulace a přání možnosti startu na OH.