Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143
Asi zázrak!Jirka Sedláček   7.5.2011 21:04:18
Výsledků od pořadatelů z 21.4. časovky v Bohumíně-Kopytově by jsme asi nikdy nedočkali,hlavně,že vybírají startovné !

Rosťa Šafrata je sehnal a tak jsou tady.

Žáci 4. Vojta Voznička čas 16:57.
Žačky 1.Maruška Prejdová čas 16:59.
Kadeti 4.Kája Svrčina,který zaspal svůj start čas 14:18, a 6.Vašek Prejda čas 14:56.
Kadetka Hanka Gorčicová 2.místo čas 19:25 !! když si zajela mimo trať-pořadatelé se na křižovatce bavili a neukazovali směr.
Junioři 1.Tomáš Jakl čas 26:00, 4.Tomáš Stolařík čas 28:05.
Muži Elite 4.Viktor Klos čas 26:57, 5.Petr Čupera čas 27:27. Marek Sedláček diskvalifikace za jízdu ve dvojici.
Másters 2.Jiří Sedláček čas 28:41.

Výsledky.Jirka Sedláček   6.5.2011 22:15:32
Třetí závod GP MTB Bohumín.

Předžáci 1.Jančík Martin.
Kadeti 1.Svrčina Kája.
Ženy 1.Maráčková Pavlína.
Junioři 5.Wolf Standa.
Muži elite 3.Klos Viktor,4.Kubica Roman, 8.Beneš Jiří,12.Kroček Roman.

Výsledky.Jirka Sedláček   6.5.2011 09:33:34
Konečně dorazili výsledky z GP MTB z Orlové,takže kompletně :

žákyně 2.Maruška Prejdová.
Kadeti 1.Kája Svrčina,3.Robin Motloch.
Junioři 3.Stolařík Tomáš,8.Standa Wolf,Tomáš Jakl nedojel pro poruchu kola.
Muži elita 1.Viky Klos,4.Roman Kubica,6.Jiří Beneš.
Ženy 2.Pavlína Maráčková.
Másters A. 2.Ivo Kovářik.
Másters B. 1.Jiří Sedláček.

1.závod Školní ligy.Jirka Sedláček   6.5.2011 09:22:14
Fotky najdete na http://jiriteam.rajce.idnes.cz/
Školní liga MTB.Jirka Sedláček   3.5.2011 16:42:51
Ve čtvrtek v Bělském lese začíná školní liga MTB s názvem Hledá se mistr světa.

Tento seriál se bude konat každý čtvrtek od 5.5.do 23.6.2011.
Finále se pak bude konat při Ostravském Chacharovi 30.7.2011.Akce je pod patronací mistra světa Zdeňka Štybara.
Školní liga je určena dětem ze základních škol od 5.třídy do 9.třídy a středoškolákům od 1. do 4. ročníku.Soutěžit se bude jak v kat.jednotlivců tak v kat.družstev.

Veškeré informace naleznete na http://www.skolniliga.estranky.cz/

Upozornění pro členy SK JT.
Všichni se budou místo společných tréninků ve čtvrtky v rámci tréninku účastnit této soutěže.Společný odjezd z Poruby vždy v 16 hod.tak jako na trénink a ostatní sraz přímo u prezentace Školní ligy v Bělském lese.

Sprinttriatlon v Porubě.Jirka Sedláček   3.5.2011 11:36:10
Další sportovní akcí v Porubě během víkendu byl námi pořádaný sprinttriatlon.

Počasí se však hodně pokazilo a tak ochlazení a drobný déšť provázel závodníky celé dopoledne.
Plavání proběhlo na krytém bazéně,kde byly k dispozici tři dráhy.Na kole se pak vyjíždělo s časovými odstupy po plavání.
Kat.benjamínků a žáků měla připravenou trať pro horská kola v okolí bazénu.V závěru,kdy se pak běželo na stejné trati jako MTB přestalo pršet a vydrželo to až do vyhlášení vítězů.

Mezi nejmladšími si skvěle vedl Jakub Říman,který se na cyklistické části propracoval do vedení a v běhu si udržel svou pozici a zaslouženě vyhrál.O druhé a třetí místo se v závěru běhu tvrdě bojovalo a náš Jakub Velkoborský skončil na třetím místě.Další vítězství v kat.žaček si odnesla Maruška Prejdová.

Od kat.dorostu až po veterány se bojovalo na tratích 500m plavání,21Km na silnici a 6 Km běh.

Celkovým vítězem se stal Tomáš Matera TT Opava před Michaelem Kukrlem Tri klub Loštice a Jirkou Klímou V3T.
Ženy vyhrála Luca Materová TT Opava před Annou Brychtovou TTC Olomouc a třetí Evou Skořepovou X-AIR Ostrava.

Naše barvy hájil ještě Zdeněk Žarlok v kat.D.nad 50 let,který vybojoval 2.místo.Všem gratuluji!

Děkuji všem,kteří přiložili ruku k dílu a pomohli tak zajistit hladký průběh celého závodu.

Reportáž najdete také na www.cyklo.matera.cz,kde je také odkaz na fotky.Výsledky pak na http://www.timechip.cz/

Škoda Bike.Jirka Sedláček   30.4.2011 18:25:09
Čtvrtý ročník je minulostí ať žijí vítězové!

Po čtvrté v historiji tohoto závodu na dlouhé trati dokázal s převahou vyhrát stejný závodník a tím je Zdeněk Mlynář MaxCursor Ostrava.
Poradil si se svými soupeři a snáskokem 2:31min.dojel do cíle před Nikolou Ivanovem Ghost-Mojekolo.cz a třetím Ivošem Plevákem MaxCursor 7:49min.

Mezi ženami kralovala Kamila Procházková Sintesi Prima-Dona před Denisou Bartošovou SK MaxBike Orlová a třetí Petrou Chmurovou Team Forman Cinelli.

Celý závod měl skvělou atmosféru a slunce nad hlavou.Padl rekord účastníků.kterých se sešlo více než 1000 .Závodilo se na dvou trasách 35 a 65Km a přímo v místě startu v areálu VŠB Poruba pak závod rodičů s dětmi.
Závodilo se také v jednotlivých věkových kategorijích a družstvech ZŠ,SŠ a VŠ.

Výsledky najdete na http://www.skodabike.cz/ostrava/

První fotky od Leničky na http://lenicka17.rajce.idnes.cz/SKODA_BIKE/ a Jirky http://jiriteam.rajce.idnes.cz/

Čtvrteční trénink.Jirka Sedláček   27.4.2011 20:42:49
Pozor!
změna zítřejšího čtvrtečního tréninku.
Bude v Porubě místo Bělského lesa a to z důvodu,aby jsme projeli trať pro nedělní závod v triatlonu v Porubě.

Jak jistě všichni víte v neděli pořádáme sprinttriatlon a pro dětské kat.je trať pro MTB na dolině za bazénem a aby byla trochu vidět stopa budeme zítra jezdit po této trati.

Jinak jste samozřejmě všichni očekáváni na našem závodě buď jako závodníci,anebo jako pomocníci při organisaci tohoto závodu.

Sraz v 7:45 u vstupu do bazénu.

Výsledky SPAC Bohumín.Jirka Sedláček   26.4.2011 09:32:42
23.4.11.
Bohumín-Dolní Lutyně.
1.závod seriálu Slezského poháru amatérských cyklistů.
Silniční závod-hodinovka.

Kat.M.junioři 15-18 let - 4.místo Tomáš Stolařík,5.místo Kája Svrčina.
Kat.A.19-29let. - 10.místo Marek Sedláček,14.místo Viktor Klos,38.místo Roman Kubica.
Kat.D.50-59 let.7.místo Jiří Sedláček.

Rozjezd dalšího seriálu.Jirka Sedláček   24.4.2011 17:57:23
Sobotním závodem v Bohumíně-Dolní Lutyni odstartoval sedmnáctidílný seriál silničních závodů Slezského poháru amatérských cyklistů.

Opět kráný slunný den až na tuto dobu móc teplý, přivítal na dvě stovky startujících v jednotlivých kategorijích.

Protože jsem byl s pořadateli domluven,že akci ozvučím a budu moderovat jel jsem autem a přibral jsem jen Káju z Prajské.Ostatní dojeli po vlastní ose na kolech.Na hodinový závod tak byli dobře rozjetí.
První společný závod jela kategorie žen,juniorek a mužů nad 60 let.
Během závodu z balíku odpadlo jen několik jedinců a tak do špurtu šel velký balík.
500 metrů před cílem došlo k hromadnému pádu v kterém zůstaly dvě dívky a jeden mástr.Kromě odřenin se naštěstí nic víc nestalo a nešťastníci ještě stačili dojet do cíle.
Tady se ukázala také kolegialita amatérských cyklistů,když Láďa Pelc z CK Frenštát p.Radhoštěm půjčil své kolo Aleně Paliderové,aby mohla ty poslední metry do cíle dojet.Láďo BRAVÓ !

Pak už postupně startovali další kat.
Já nechal mikrofónu a šel si zpotit dres.Startoval jsem společně s juniory a tak jsem měl možnost sledovat Káju a dva Tomáše přímo v akci.
Protože profil tratě byl rovinatý pohyboval se celý balík pohromadě a ani v této kat.se neroztrhal.
Do špurtu se letělo a tak kluci omezeni na převodech nestačili na nejlepší mástry.Přesto všichni tři mají pochvalu za aktivní pojetí závodu,protože se stále pohybovali na špici balíku.

V posledním společném startu startovali ti nejsilnější kat.A+B a jeli o okruh více,protože jejich průměr na sedmi kilometrovém okruhu byl větší.Zastupovali nás Viktor,Marek a Roman.
Co se týče umístění tak na bednu nebyl nikdo a výsledky doplním až budou k mání.

Fotky v sekci AKCE a na rajčeti.http://jiriteam.rajce.idnes.cz


©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL