Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146
Prázdniny.Jirka Sedláček   4.2.2011 09:26:13
Připomínám,že pátek 4.2.jsou prázdniny a tudíž tělocvična není.Škola je uzavřená.

Pro fanoušky Štybyho a cyklokrosu je tady víkendové klání.
Sobota 5. února – Lille (GvA) Start kategorie muži elite v 15:00 Pár tipů na přímý přenos (bez záruky) na internetu: www.bvls.eu x www.cyclingfans.com x www.procyclinglive.com/livestream

Oficiální stránky série: www.sport.be/gvatrofee

Neděle 6. února - Hoogstraten (Superprestige)
Start mužů elite je v 15:00
Přímý na VT4: superprestige.vt4.be
Oficiální stránky série: www.superprestigecyclocross.com

Ivo Kovářik obhájil. Jirka Sedláček   16.1.2011 23:12:22
V sobotu se jelo finále ČP másters v cyklokrose v Košumberku.Tím se uzavřela sezóna 2010/11.

Z Ostravy jsme vyrazili ve složení Tomáš Galuška Baník Ostrava,Vašek Grussmann CK Frenštát p.R. a já s Ivošem.
Cestou pršelo,ale v Košumberku bylo celkem sucho, občas vysvitlo sluníčko a teplota vyšplhala na 10°C.
Trať vedla tentokrát kolem kostela a byla jezdivá ikdyž blátivá a rychlá.

Na start závodu na 40 min.pro všechny kat. se postavilo celkem 27.závodníků.Startovalo se s odstupem 10 vteřin.Bojovalo se stále na plno nejen o vítězství v posledním závodě,ale o body do celkového pořadí ČP.

Náš Ivo, přestože měl defekt zadního kola, vyměnil a dojel na 5.místě, obhájil vítězství v celém seriálu ČP v kat.M 40. Gratulujeme!!

Druhé místo v závodě a také druhé místo celkově v ČP vybojoval Jirka v kat.M 50.

Výsledky finálového závodu.
Kat.M 30. -1.Pavel Gonda Kona Cycling Team,2.Jiří Cyba Rubena Specialized,3.Petr Váňa SOS Team Praha.

Kat.M 40. -1.Viktor Zapletal Rubena Specialized,2.Pavel Balák ACS Drak Vrbno p.R. 3.Tomáš Galuška TJ Baník Ostrava.

Kat.M 50. 1.Miloš Mayer SK Prima Polička,2.Jiří Sedláček SK JT, 3.Jiří Lehotský Cyklo Špicar Jilemnice.

Fotografoval mladý Jiřík Petruš,který také dělal mechanika.Další fotky pak najdete na http://galda.rajce.idnes.cz/Kosumberk_vyhlaseni/ a http://evamoens.rajce.idnes.cz/Kosumberk_2o11/.

Pozvánka do tělocvičny.Jirka Sedláček   12.1.2011 11:25:57
Ahoj všem,
určitě jste již odpočatí po loňské sezóně a doufám,že jste nezaháleli a začali se připravovat na novou sezónu.

společně začínáme v pátek 14.1.v tělocvičně gymnázia Wichterlovo v OV-Porubě.

Sraz u vchodu do areálu školy ze strany od bývalého letního kina /DK Poklad/v 17:15 hod!

Hodina začíná v 17:30-19:00 Hod.
Buďte dochvilní !!

Těším se na Vás v hojném počtu!

Případné dotazy meilem,nebo na 604 973 372.

Trenér Jirka.

PS.na ty starší čekají nové trenérky.

Mistrovství ČR v cyklokrose.Jirka Sedláček   9.1.2011 22:07:17
V sobotu se v Hlinsku bojovalo o tituly mistrů v cyklokrose kategorijí mužů elite a také mástrů ve třech kategorijích a mástryň žen.

Počasí se koncem týdne rychle měnilo a sníh mizel pod nohama.Teplota se vyšplhala k +6°C a do toho průběžně pršelo.Trať byla pořadateli připravena a povrch byl střídavě blátivý a zmrzlý sníh.Kdo se díval na přenos tak byl v obraze jinak v sekci AKCE jsou již fotky.

Tentokrát jsme nedosáhli na stupně nejlepších,ale ve všech kat.masters neobhájil titul nikdo.
Ivo v kat.M40 skončil bramborový a Jirka v kat.M50 7.místo.

V elitní kategoriji statečně bojoval jen Viky a obsadil slušné 30.místo.

A jak to vypadalo v jednotlivých kategorijích?

Muži elite 1.Zdeněk Štybar TELENET FIDEA CYCLING TEAM, 2.místo Martin Zlámalík SUNWEB - REVOR TEAM, 3.místo Jaroslav Kulhavý FACTORY RACING SPECIALIZED.
Nejlépe z moravanů si vedli 10.místo Luboš Petruš KC Hlinsko,11.Zdeněk Mlynář MAX CURSOR Ostrava,18.Karel Nepraš ACK Stará Ves n. Ondřejnicí,19.Matěj Lasák a 20.Ivo Plevák oba MAX CURSOR Ostrava,,22.Břetislav Rohel BIKESTYLE.CZ,24.Tomáš Janošek ACK Stará Ves n. Ondřejnicí.

Mástři M30. 5.místo Vlastimil Mlynář ACS Drak Vrbno,8.místo Libor Valenta Mapei Cyklo Kaňkovský.
Mástři M40. 3.místo Pavel Balák ACS Drak Vrbno,4.místo Ivo Kovářik SK JT,8.místo Tomáš Galuška Baník Ostrava,9.Lubomír Petruš ACS Drak Vrbno,11.Vašek Grussmann CK Frenštát p.Radhoštěm,15.Zdeněk Petruš ACS Drak Vrbno.
Másters M50. 5.Tomáš Bohatý SKC Prostějov,7.Jiří Sedláček SK JT,11.Petr Ejem SKC Prostějov,12.Jan Bajer Kolík Bohumín.

Kat.žen vyhrála Dana Sokolovská M.K.V.sport.

Obnovení registrace.Jirka Sedláček   6.1.2011 13:51:57
Dne 1.1.2011 byla obnovena registrace SK JT u cyklistického svazu a byly vydány první nové licence.

Licence byly vydány pro účastníky MČR v cyklokrose Ivoše Kovářika,Viktora Klose a Jirku Sedláčka,který se koná v sobotu 8.1.2011 v Hlinsku.

V elitní kategoriji bude bojovat Viky,který jako prvoročák získal v ČP celkem 8.bodů a změří své síly s špičkou našeho cyklokrosu jako je mistr světa a ČR Zdeněk Štybar,Jaroslav Kulhavý,Petr Dlask,vedoucí ČP David Kášek a další.

Ivo a Jirka budou bojovat o tituly v kategorijích másters.

Přímý přenos můžete sledovat v sobotu 08. 01. 2011 v 13:30:00 na ČT4, záznam v 21:55.

Držte nám palce.

PF 2011Jirka Sedláček   31.12.2010 17:37:11
Hodně sportovních úspěchů,pevné zdraví,štěstí a školákům a studentům také ty nejlepší výsledky ve škole
přeje
trenér Jirka.
Štěpánský běh Porubou.Jirka Sedláček   26.12.2010 20:20:51
Tradiční běh na Štěpána pořádala liga 100.

Okruh je již také tradiční se startem a cílem na stadiónu VOKD.Běží se 13 km Porubou,Martinovem a kolem VŠB.

Na startu stálo 114 závodníků ve všech kategorijích.Podmínky vyloženě zimní -7°C.Na cestě místy sucho,místy sníh a tak to trošku klouzalo.

Z našich řad se nezůčastnil nikdo,ač bývaly roky,kdy nás na startu stávalo i 15.Škoda.Já jsem vyrazil na kole jako již poslední tři roky a udělal doprovod a vodiče čelu závodu.Nafotil jsem také pár fotek a ty jsou v sekci AKCE.

Celkovým vítězem se stal Vašek Bitala z Lašského běžeckého klubu,který od poloviny závodu vedl a svůj náskok stále zvyšoval.Druhý doběhl Radim Kasalík z Kravař a třetí Aleš Velička z X-AIR Ostrava.Ženy vyhrála Pavla Schorná z Maratonstavu Úpice před Adélou Esentierovou z Baláž Extreme Teamu a třetí Petrou Pastorovou.

Zrušené závody.Jirka Sedláček   15.12.2010 12:27:44
Jeseníky jsou zasypány sněhem a tak poslední dva závody Oderského poháru v Jeseníku i Zlatých Horách jsou zrušeny.

Ještě je tady možnost jet na závody do Polska a pak v lednu čeká na eliťáky a mástry mistrovství ČR v Hlinsku.

Takže příjemný oddych Vám všem,kteří jste bojovali až do konce cyklokrosové sezóny.

Zlaté holky.Jirka Sedláček   13.12.2010 22:59:33
Již po čtvrté v historiji ženského cyklokrosu se staly naše holky vítězkami Českého poháru 2010 v cyklokrose!

Vítězky v sestavě Lucka Materová,Pavlína Maráčková a Alena Paliderová si stouply na stupeň nejvyšší s náskokem 61.bodů před APB Cycling Team a 88.bodů před SCOTT Cycling Team Kolín.

K vítězství přispěla také Lucka Nováková,která však odjela jen jeden závod ČP.

Děvčata tak navázala na zlatou šňůru z let 2005-2007,kdy se právě Lucce Novákové a Pavlíně Maráčkové podařilo vyhrát ČP třikrát za sebou.

Mistrovství České Republiky v cyklokrose.Jirka Sedláček   13.12.2010 22:03:18
V sobotu 11.12.se v Mnichově Hradišti jelo mistrovství ČR a finále ČP v cyklokrose mládeže a žen.

Jelo se v zimních podmínkách při teplotě těsně kolem nuly na sněhu a blátě.
Trať byla pro první kategorie zmrzlá a hojně se padalo.Postupně se trať rozjezdila a začalo drobně mrholit. Junioři již jeli na velmi těžké trati,kde se střídalo husté bláto se zmrzlými úseky a sněhem.

V žactvu a kadetkách jsme neměli zastoupení,ale Morava si vedla skvěle. Jirka Janošek TJ SIGMA Hranice a Katka Mudříková TJ KOLÍK Bohumín vybojovali bronzové medajle.

V kategoriji kadetů bojoval osamoceně Kája Svrčina,neboť zraněný Vašek Prejda zůstal doma.Po dobrém startu a jízdě v první desítce se v posledním okruhu Kájovi podařilo spadnout a strhnul přední galusku.Do depa pak běžel pěkný kus a soupeři ho předjížděli.Bylo z toho nakonec 16.místo.

V ženách jsme nasadili nejsilnější sestavu Lucka,Pavlína a Alča.Holky bojovaly s úřadující mistyní ČR Kateřinou Nesh LUNA PRO TEAM,která titul obhájila.Lucka pak vybojovala 6.místo,Pavlína 7.místo a Alena 11.místo.

V kat.juniorů nastoupili naši tři Tomášové.Nejlépe odstartoval Nováček a dlouho se držel v první desítce.V závěru pak klesl na 11.místo.Tomáš Jakl se po startu ze zadních pozic bojovně probojoval k patnáctce,ale v závěru mu chyběly síly,které vydal dojížděním a uzavřel první dvacítku.Tomáš Stolařík se dlouho držel Tomáše Jakla a vypadalo to na jejich souboj,ale doplatil na neznalost předpisů a byl diskvalifikován rozhodčím v depu.Co se vlastně stalo.Těsně před depem bylo prudké esíčko a v něm byl vytlačen soupeřem tak,že vjel do depa.V depu však musí závodník seskočit z kola a to si Tomáš neuvědomil.Projel depem a pokračoval v závodě.V následujícím okruhu ho rozhodčí zastavil.Nebyl však jediný,kdo takhle skončil.Bylo to zrádné místo,ale pravidla jsou nekompromisní.

Fotky jsou v sekci AKCE.


©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL