Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
MČR mládeže v Lanškrouně   12.8.2008 09:58:10
V sekci AKCE jsou přidány fotky z mistráku mládeže v časovkách jednotlivců, dvojic a družstev, ale i sobotního silničního závodu. Míša :-)
Mistrovství ČR na silnici.Jirka Sedláček   11.8.2008 15:15:35
Mistrovství republiky v silniční cyklistice mládeže proběhlo ve dnech 5., 7. a 9. srpna a bylo určeno pro kategorie starší žáci, starší žákyně, kadeti a kadetky. První závodní den v úterý 5. srpna se konala časovka jednotlivců. Počasí bylo bez deště, ale foukal silný vítr. V 15.00 hod. se postavil na start první závodník z kategorie starších žáků a vydal se na trasu 10 km. Startovalo se v ntervalech po 1 minutě.Stejnou trasu měly žákyně a kadetky. Kategorie kadetů musela zdolat 20 km. V kategorii starších žáků se mistrem republiky stal Michael Vakoč (Dukla Praha),náš Tomáš Jakl obsadil 18.místo. V kategorii žákyní se mistryní republiky stala Kateřina Uhrová (TJ Slezan Frýdek-Místek), Mezi kadetkami získala titul mistryně republiky Dagmar Labáková (Dukla Praha),naše děvčata obsadila 10.místo Lenka Jaklová a 12 místo Týna Ochmannová.Velká škoda pro Týnu,která neměla v pořádku upravené převody a nestihla svůj start,jistě by její výsledek byl mnohem lepší.V kadetech se mistrem republiky stal Daniel Veselý (Scott Scania team Kolín). Ve středu 7. srpna pak pokračovalo mistrovství republiky časovkou dvojic a družstev na stejné trati jako v úterý. Ve dvojicích soupeřili kategorie starší žáci, žákyně a kadetky, v družstvech pak kadeti. Nejprve závodily dvojice žákyň, které musely zdolat 15 km.První dvojice žákyň odstartovala v 10.00 hod. a další pak v intervalech po 2 minutách. Dvojice starších žáků a kadetek musely zdolat 20 km a družstva kadetů 30 km. Mezi staršími žáky se mistry republiky stala dvojice Michael Vakoč a Adam Valeš (oba Dukla Praha),náš Tomáš Jakl s Lumírem Šenkýřem z FESO Petřvald obsadili 7.místo. Mezi žákyněmi na nejvyšší stupínek vystoupaly Petra Matějková (TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ) a Andrea Jezlová (ČESKÁ SPOŘITELNA MTB). V kategorii kadetek byla nejlepší dvojice Zuzana Šmídová (TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ) a Dagmar Labáková (Dukla Praha),na 3. místě skončila naše Kristýna Ochmanová a Karolína Kalašová (Scott Scania team Kolín). Mezi kadety zvítězilo družstvo ve složení Tomáš Zechmeister, Adam Ohřál, Viktor Vrážel, Jakub Večeřa (všichni TJ Favorit Brno). Vše vyvrcholilo v sobotu 9. srpna závodem jednotlivců, kdy byl pro všechny kategorie připraven okruh dlouhý 11 km.V 9.00 se na start postavili starší žáci a vydali se na svých 44 km (4 okruhy). Pět minut po nich odstartovaly žákyně. Ty musely zdolat 22 km (2 okruhy).V 11.00 hod. odstartovali v hojném počtu kadeti. Startovní pole čítalo něco kolem 70 závodníků. Všichni museli zdolat 77 km (7 okruhů). Po nich 5 minut odstartovaly kadetky a vydaly se na 4 okruhy.V kategorii starších žáků se mistrem republiky stal Michael Vakoč (Dukla Praha),Tomáš Jakl skončil na krásném 7.místě. Mistryní republiky v žákyních se stala Kateřina Uhrová (TJ Slezan Frýdek-Místek). Mezi kadetkami titul mistryně republiky získala Dagmar Labáková (Dukla Praha),Lenka jaklová obsadila 5.místo a Týna Ochmannová 10.místo. Mezi kadety získal titul mistra republiky Matěj Lasák (Sundance TJ Opava). Všem gratuluji za pěkné výsledky! Článek převzat od dopisovatele Dominika Rezka.Více+foto na www.cyklo.matera.cz
Cyklistický příměstský kemp II.Jirka Sedláček   10.8.2008 22:30:41
V týdnu od 4.-8.8.proběhl druhý turnus příměstského cyklo kempu v OV-Porubě pod vedením Jirky a Pavlíny.Tentokrát byla účast menší a zůčastnili se samí kluci.Počasí vyšlo super a tak se jezdilo na kolech každý den.Vyjížďky na Myslivnu,Hlučínské jezero,Landek,Skalku.Kolečkové brusle,plavání, pingpong,základy atletiky a míčové hry to vše jsme zvládali a bavili se.Na príma obědy jsme chodili do restaurace PRIMA a den utekl jako voda. Tak zase až příští prázdniny máte možnost užít si takovéto sportování. Fotky jsou v sekci AKCE.
Relax po Chacharovi.Jirka Sedláček   6.8.2008 23:34:01
V neděli mě ještě trošku bolely nohy,ale ráno v devět hodin jsem vyrážel za podpory své ženušky Markéty a synátora Marka s instruktorem FitBajku Petrem a jeho synem Kubou do Kunovic u Uherského Hradiště na letiště,kde jsem si skočil z 4000m v tandemovém seskoku padákem.Tento dárek jsem k narozeninám dostal od Maky a tak se šlo na věc.Ranní mlha spadla a bylo nádherně.Vzhůru k nebesům a pak volný pád 2500m což je nějakých 55 vteřin a potom zbytek pomaličku na padáku. Přežil jsem a bylo to super!!možná by to chtělo ještě jednou,nebo dvakrát zopakovat,aby si to člověk lépe vychutnal. Všem doporučuji !! Další fotky v sekci AKCE.
Ostravský Chachar.Jirka Sedláček   6.8.2008 22:17:24
Přidal jsem ještě další fotky z Ostravského Chachara do sekce AKCE.
Ostravský Chachar.Jirka Sedláček   5.8.2008 21:13:06
V sobotu 2.8. se konal již 8. ročník Ostravského Chachara závodu horských kol jako Velká cena Ostravy UCI a mistrovství Slezska. Závodit se začalo již v 9 hod. dopoledne kategoriemi těch nejmenších a pokračovalo se až do pozdních odpoledních hodin kat. elitních mužů a žen. Doprovodný program pak pokračoval až do večerních hodin. Od rána bylo velmi dusné a teplé počasí a začalo se závodit na suché a prašné trati. Těsně před startem posledních dvou elitních kat. mužů a žen se zvedl silný vítr a průtrž mračen zalila celou trať. V průběhu závodu pak déšť ustal a znovu vysvitlo sluníčko. Jezdci však byli k nepoznání špinaví což uvidíte na fotkách v sekci AKCE.
Mistry Slezska se stali v jednotlivých kategoriích Tomáš Najser (Bike One Opava), Martin Šíma a Karel Videcký (Max Cursor Ostrava), Jiří Sedláček,Tomáš Jakl a Kristýna Ochmannová (SK JIŘÍ TEAM Ostrava), Milan Damek (Sport Ful ceny tisku),Iveta Janíková (TJ TŽ Třinec),Aneta Rezková,Barbora Průdková a Matěj Průdek (Bike 2000). Vítězem hlavní kat. mužů elite se stal Pavel Boudný (Dekhome Canondale) a u žen zvítězila Janka Štefková - mistryně Slovenska (CK MTB Dohňany).
Cyklistický příměstský kemp.Jirka Sedláček   29.7.2008 22:07:35
Do sekce AKCE jsem přidal další fotky. Závody na bajku na myslivně a kolečkové dovádění na bruslích.
A bylo fajn.Jirka Sedláček   29.7.2008 21:27:54
Hlavně nám na soustředění ve Svojanově u Moravské Třebové vyšlo počasí. Zatímco v Ostravě trvale pršelo, nám se dařilo dvoufázově trénovat. Znovu jsme si po roce projížděli známé cesty a cestičky jak na silničkách, tak na bajkách. Pouze toho slunění a plavání nebylo tolik jako předcházející dva roky. Taky jsme se vyblbli při tréninkovém závodění duatlonu dvojic, nebo volejbale. Koukněte na fotky v sekci AKCE a uvidíte :)
Soustředění SvojanovTomas Matera   16.7.2008 10:51:46
Den odjezdu na letní soustředění SK Jiří Teamu do Svojanova se neúprosně blíží a tak přikládám pokyny k odjezdu
Cyklistický příměstský kemp.Jirka Sedláček   15.7.2008 22:10:49
Od pondělka do pátku se rozběhl druhý ročník sportovního kempu pro děti a mládež, který vede trenér Jirka s instruktorkou Pavlínou ze sportovního klubu JIŘÍ TEAM Ostrava.
Chlapci a děvčata ve věku 8-15 let z Poruby a okolí se scházejí denně od 9-17 hod v centru FITBIKE v Porubě a vyrážejí za zábavou. Na programu jsou vyjížďky do okolí, míčové hry, inline brusle a další aktivity. V pondělí se jelo k hlučínskému jezeru, vysvětlovala se technika jízdy a využití převodů. Odpoledne soutěž v pomalé jízdě, výměna duše při defektu a nasazování pláště a kola do rámu. V úterý nás ani ranní deštík neodradil od další vyjížďky tentokrát k lázním Hýlov. Po obědě přednáška o údržbě kola a hurá na fotbálek. Přináším prvních pár fotek z úterního odpoledne - v sekci AKCE.