Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176
AnketkaTomas Matera   20.4.2008 21:34:24
Zdravím, přidal jsem vám na stránky anketku, tak můžete hlasovat :-) jo a pokud máte ještě nějaké kandidáty do soutěže tak pisněte :-)
Kritérium v Opavě.Jirka Sedláček   20.4.2008 20:15:13
Prvním závodem Moravskoslezského poháru bylo v neděli 20.4. kritérium v Opavě. Tradiční okruh v parku v městských sadech měřil 1000 m. Po ranním deštíku byl povrch trati mokrý v zatáčkách to nepříjemně klouzalo a docházelo k pádům. Ty se však obešly bez větších zranění a nějaký ten silniční lišej k cyklistice patří. Z našich závodníků se na start nejprve postavil v kat. ml. žáků Vašek Prejda a skončil bramborový na 4. místě. V kat. st. žáků skončil Ondřej Hurník na 14. místě. Děvčata si vedla podstatně lépe a v kat. kadetek zvítězila Lenka Jaklová, která se ve společné kat. s chlapci dlouho držela ve vedoucí skupině. 4. místo pak obsadila Lucka Materová. Další vítězství přidala v kategorii juniorek Míša Ištvánová. V prestižní kat. mužů elite startoval Tomáš Matera, který byl po polovině závodu dojet vedoucí dvojicí o kolo a tím pádem odvolán ze závodu tak jako to postihlo dalších 9 závodníků. Vítězem této kat. se stal Zdeněk mlynář náš úspěšný český reprezentant v cyklokrose. Fotky jako vždy v sekci AKCE a výsledky jsou už na www.sundance.wz.cz za což patří pořadatelům pochvala. Reportáž také na www.cyklo.matera.cz
Starobělské kotáry.Jirka Sedláček   19.4.2008 18:17:05
Pod tímto názvem se v sobotu 19.4. jel první ročník závodu MTB ve Staré Bělé u Ostravy. V pěkném prostředí u myslivny bylo zázemí pro výdej čísel, občerstvení a také pro vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií. Na start se postavili jak zkušení bajkeři, tak silničáři i ryzí amatéři. Samozřejmostí byly také kat. dětí a mládeže. Počasí vyšlo a proti předpovědi nezapršelo. Trať nebyla sice ideální pro horská kola, ale snad se to příště zlepší. Organizátorům patří dík za obětavost a skvělé buchty a guláš na závěr. Fotky z této akce najdete jako vždy v sekci AKCE.
Prší,prší,prší.Jirka Sedláček   16.4.2008 12:22:10
Tak to vypadá, že dnešní trénink nebude. Aspoň nám déšť spláchne prach a pyly z cest a bude se lépe dýchat. Pokud by přece jen někdo chtěl trošku potrénovat, můžete přijít do FitBajku na trenažéry a to ve 20 hod. nebo zavolat a když vás bude aspoň 6 tak po domluvě od 16-17 nebo 18 hodin. V sobotu nás pak čeká závod na horských kolech ve Staré Bělé. Pořádají místní hasiči. Starobělské kotáry. Prezentace Myslivecká chata v 9,00 hod. Start první kat. v 9,30 hod. -děti do 14 let podle počtu budou rozděleni do dalších kategorií. Ostatní kat. start v 11,00 hod. -30 km. Startovné děti zdarma a ostatní 100 Kč. Občerstvení při závodě a oběd v cíli. Po ukončení závodu na Vás čekají starobělské dobroty a oheň. V neděli pak mají silničáři kritérium v Opavě. Kdo potřebuje odvoz ať se včas hlásí!!
1.Český pohár MTB.Jirka Sedláček   13.4.2008 09:19:32
Kousek od Pardubic leží Kunětická hora s hradem Rábí a právě tam se zahajoval v sobotu Český pohár na horských kolech. Kromě domácích závodníků a celé naší špičky elitních jezdců přijeli závodníci z Polska a Litvy. Naše výprava sedmi závodníků vyjela z Ostravy již v pátek v poledne. Na místo jsme dorazili kolem čtvrté hodiny a vydali se na trať. Sluníčko hřálo a na teploměru bylo 21°C. Neuvěřitelné teplo a bezvětří. Jeli jsme jen v krátkém jako v parném létě. Okolí hradu je velmi pěkné se spoustou cestiček a najít tu správnou trať bylo pro pořadatelé jistě snadné. Čekaly na nás prudké sjezdy a také prudké výjezdy s běháním, schody a další fajnovky. Krásně jsme se projeli a pak čekali na večerní výdej čísel. Po dvou hodinách čekání si závodníci přinesli svá čísla na sobotní závod. Sehnat ubytování v Pardubicích bylo nemožné a tak jsme přespali v 10 km vzdálené Chrudimi. První start na ČP je letost již v 9 hodin a tak jsme vstávali o něco dříve, aby si kluci ještě projeli lehce svou trať. Ráno bylo zamračené a pěkná zima jen 4°C. Trať zvlhla a některé úseky začaly být pro některé závodníky nesjízdné. Dva Tomášové - Jakl a Stolařík startovali jako první v kat. st. žáků. Z 31 startujících obsadili v tomto pořadí 16. a 17. místo. Mezitím začalo drobně poprchávat. V kat. kadetek startovala Týna Ochmannová, která však svůj závod nedojela. Zaklínil se jí řetěz mezi kazetu a špice a bylo po nadějích. Stejnou smůlu měl Tomáš Matera v kat. muži open. Ten hned v úvodním kole namotal "šaltr", ohnul patku a tím skončil. V juniorkách solidní výkon podala Míša Ištvánová - 6. místo. Na ženy čekalo 6 okruhů a na start se postavilo 22 závodnic. To drobné poprchávání ustalo, ale z některých pasáží se staly velmi těžké úseky. To vše je vidět na fotkách, které jsou v sekci akce. Pro vítězství si dojela Tereza Huříková před litevskou závodníci Natalyou Kompets a Pavlou Havlíkovou. Naše Pavlína Maráčková měla v závěru závodu ještě dost sil a předjela v posledním okruhu tři soupeřky a tím se posunula na slušné 11. místo.
Zimní spánek ??Jirka Sedláček   9.4.2008 22:55:19
Tak máme za sebou první dva společné tréninky. Jenže se zdá, že většina ještě spí zimním spánkem. HALÓÓÓ CO JE S VÁMA VŠEMA??? V úterý na tréninku MTB Honza Grunt, Marek Kalus, Ondra Hurník a ze starších Petr Čupera!!! Ve středu na silnici Týna Ochmannová, Míša Ištvánová, Ondra Neulinger, Jakub Maceček a Tomáš Stolařík. Bída a utrpení a přitom počasí supr. Tak se rozhýbejte!!
1.Slovenský pohár MTB.Jirka Sedláček   7.4.2008 15:32:03
O víkendu se v Turčianských Teplicích konal první závod SP v crosscountry. Lázeňské městečko přivítalo závodníky také z Česka, Polska a Maďarska. Suchá a technická trať, teplota kolem 9°C to byly celkem ideální podmínky pro zahájení sezóny. Naše výprava měla celkem 7 závodníků. První body do SP si připsali v kat. masters B a C vítězstvím Ivo a Jirka. V kat. juniorek získala Míša 2. místo a v ženách Pavlína 5. místo. V nejsilnější kat. mužů elite bojovali Tomáš a Petr. Smolařem se stal Radim, který již na startu, který byl ulit, zůstal viset v zadu a po stíhací jízdě přetrhl řetěz a tím skončili jeho šance na lepší umístění. Fotky najdete v sekci AKCE.
Začínají společné tréninky.Jirka Sedláček   5.4.2008 10:25:01
Pozóóór,od úterý 8.4.začínají pravidelné společné tréninky.Přečtěte si sekci tréninky!!!Aktuálně se budou upravovat tak to sledujte!!
Závody začínají.Jirka Sedláček   2.4.2008 16:32:50
1.SP v crosscountry začíná tuto neděli v Turčianských Teplicích.Závodu se zůčastní Kovařík Ivo,Sebera Radim,Maráčková Pavlína,Ochmannová Kristýna /Matera Tomáš,Čupera Petr/ Odjíždím ráno z Poruby v 6,30hod. Na Vodárně 6,40 hod. a u Dakoty 6,50 hod. To jsou časy odjezdů tak počítejte s naložením ať se nezdržujem!! Jste přihlášení /Tomáš s Petrem mi dají vědět,jestli jedou/ Startovné junioři 100 Sk,ostatní 150 Sk. podrobnosti na www.kphc.sk
Diashow Jana KopkyLucka Materová   2.4.2008 13:41:21
7.4.2008 ve 20:00 bude v klubu Parník - Ostrava Diashow Jana Kopky, který loni vyhrál nejdrsnější závod planety - IDITARODTRAIL INVITATIONAL 2007, zimní nonstop závod 1800 km napříč Aljaškou po stezkách psích spřežení na upravených kolech v extrémních mrazech absolutně bez podpory. Závod, který se jezdí, aby člověk přežil, nikoli vyhrál.