Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
2.Slovenský pohár MTB.Jirka Sedláček   1.7.2009 11:57:59
V Dohňanech pokračoval Slovenský pohár MTB jako součást evropského poháru.
Přivezli jsme dvě vítězství zásluhou Ivoše Kovaříka a Jirky Sedláčka v kat.masters B+C.Mezi ženama vybojovala 8.místo Pavlína Maráčková.V kat.kadetů skončil Tomáš Stolařík 19. a v kat.st.žáků Vašek Prejda po defektu 12.místo.
Fotky si můžete prohlédnout v sekci AKCE.
Olympiáda dětí a mládeže.Jirka Sedláček   26.6.2009 21:58:18
Od úterý 23.6.probíhá 4.letní olympiáda v Táboře.
Konečně jsem se dostal k počítači a tak první zprávy pro Vás.
Reprezentace Moravskoslezského kraje má celkem 176 závodníků a trenérů.Celkem z celé ČR je 2391 účastníků.
Z našeho SK reprezentují Adam Marcalík,Alena Paliderová,Ondřej Hurník a Martin Melichárek.
Jsme ubytováni na OU strojním v centru města.Stravování je v místě, takže odpadá čekání a dojíždění někde jinde.Sportoviště jsou celkem blízko sebe a doprava pro účastníky je zdarma městskou dopravou a speciálními spoji.
Počasí nás sice zlobí,ale záplavy to nejsou a je celkem teplo.
Po skončení celodeního zápolení bývá večer v 19 hod.slavnostní dekorování vítězů na náměstí v historickém centru města.Pak následuje kulturní program a měli jsme již možnost poslechnout si Evu Farnou a Činaski.
V sobotu je poslední den her a budou se rozdělovat poslední sady medajlí.Slavnostní závěr her se bude odehrávat na atletickém stadióně a vystoupí Maxim Turbulenc a na úplný závěr bude velkolepý ohňostroj,takže se máme ještě na co těšit.
Další zprávy zítra a fotky dodatečně,protože tady je nemohu přidat.
POZOR ! ZRUŠENÉ TRÉNINKY.Jirka Sedláček   2.6.2009 00:18:39
Pro všechny členy SK JT.

Tréninky od 2.6.do 20.6.se ruší !!

Trenér Jirka je mimo ČR a trenér Tomáš v nemocenském stavu.

To však neznamená,že se nemůžete sejít a jet na trénink sami.Týká se to těch starších ! Jinak ve čtvrtky pokračuje Školní liga,takže se závodí!!

Držím palce a nelenošit !!

6.závod GRAND PRIX MTB.Jirka Sedláček   2.6.2009 00:09:11
Znovu v Polsku na místě zvaném Balaton ve Wodzislawi se odehrával šestý díl tohoto seriálu závodů horských kol.

Naše výprava tentokrát čítala čtyři borce.Vašek Prejda se vracel z ČP tak nejel,Robin Motloch měl přijet s otcem a neoběvil se.

Počasí si se všemi zahrálo.Za deště jsme vyjížděli z OV a do místa závodu jsme přijeli,když už bylo po dešti.Sotva se začlo závodit strhla se taková průtrž,že pod sprchou to nebývá jiné.

Voda nestíhala odtékat a tak byla všude.Někteří nevydrželi a odjeli domů.

Než startovali první mástři bylo znovu po dešti a naštěstí už pak ani nekáplo.Teplota byla příjemných 14°C a po závodě se všichni myli v jezeře Balatónu.

Okruh se stal běhavým a tak co by se za sucha dalo vyjet muselo se běžet,prostě změna.

Naše čtyřka závodníků přivezla 3.první místa a to ve svých kat.Marek Sedláček,Ivo Kovářik a Jirka Sedláček.Pavlína Maráčková lehce zabloudila,nebyla však sama,pak ji to stačilo už jen na bronzovou příčku.

Klobásky na závěr pak přišly všem vhod.

Fotky se podařily tak se koukněte do sekce AKCE..

Triatlon v Nymburku.Jirka Sedláček   1.6.2009 18:30:25
Ondra Rut - Nymburk 31.5.

Tento triatlon byl velmi poučný .Hlavně teda pro Ondřeje Ruta a Tomáše Sosnu, kteří patřili k menšině (tedy tím, že neměly neoprény) a voda měla 18°C oba zjistili, že je to dost málo a zamrzá při tom všechno a když říkam všechno tak opravdu všechno.

Jinak závod se povedl a byl velmi pěkný .Na cyklistické trase byla totální placka, takže se to dalo "valyt" dost rychle a myslím, že taky všichni to taky pěkně "valyli" ,pak jěště běh a všichni byli po závodě pořádně vyčerpaní a někteří i odření,ale přesto si myslím, že závod se většině líbíl.

Možná bych vytknul malý prostor při běhu bylo nepříjemné se pořád někomu vyhýbat .

Školní liga MTB.Jirka Sedláček   30.5.2009 16:10:11
Osmidílný seriál závodů MTB pro základní a střední školy pokračoval svým 5.závodem.

Pořadatel MaxCursor připravuje závodní trať v Bělském lese tak,aby si mohli zazávodit všichni kdo mají zájem,jak organizovaní tak neorganizovaní chlapci a děvčata.

Našim členům se pravidelně daří a tento rychlý závod je nejlepším tréninkem.

Tentokrát počasí moc nepřálo,bylo chladněji a vypadalo to na pořádný slejvák.Při závodění to však vydrželo a déšť spustil až při vyhlašování vítězů.

Naši na stupních vítězů 1.místo Viktor Klos,2.místa Maruška Prejdová,Adam Marcalík,Jan Macháček. 3.místa Jakub Vohralík,Tomáš Sosna.

A co Vy ostatní ?? proč nechodíte na tréninky a závody??

Úrazy při trénincích.Jirka Sedláček   30.5.2009 13:44:11
Říká se "kdo nic nedělá nic nepokazí".

Ve sportě to tak však nefunguje,tady je riziko zranění na denním pořádku.Pokud by jsme však na to pořád mysleli,tak by jsme nemohli vystrčit ven nos.Snažíme se správně chránit,předvídat,trénovat a riskovat po únosnou hranici.Ani to však někdy nepomůže a stačí malý nic neříkající pád a může to mít těžší výsledek.

Stalo se nám na úterním tréninku,že v posledním sjezdu spadl trenér Tomáš Vorel.Byl trochu podřený a naražený bok.Na kole dojel až domů.?

Přesto však šel na pohotovost nechat se skontrolovat.

Po vyšetření a rentgenech se na nic nepřišlo,přesto zůstal přes noc na pozorování v nemocnici.Lékař,který tak rozhodl mu vlastně zachránil život.

K ránu Tomáš zkolaboval a ihned musel být operován.Měl vnitřně natrženou slezinu,která pak praskla.Při operaci slezinu museli vyjmout.

Teď už je vše v pořádku a navštěvujeme Toma v Porubské nemocnici.

Pokud ho chcete pozdravit tady je tel.736406114.

Doufejme,že za pár dní už bude fit a doma.

A pro Vás ostatní-nic nepodceňujte a raději i s malým zraněním zajděte na pohotovost!

Triatlon v Hranicích.Jirka Sedláček   25.5.2009 13:58:37
Reportáž Ondry 25.5.09:

ze začátku to vypadalo, že budeme mít hnusné počaší,ale pak se vyčasilo a bylo krásně. Voda sice byla studená,ale v neoprenu se to vše dalo přežít. Konkretně pro mě to byl první velky závod.

Plaval jsem poprve v řece, poprvé jsem měl neopren a taky to byl muj první hromadny start, kde všichni do sebe kopali, ale zvládl jsem to !

Největší strach jsem měl ze sundávání neoprenu a běhu, obě jsem jakštakš zvládl.

Atmosféra byla super, při běhu aji na kole mě pozbuzavalo hodně lidí a to mi pomohlo a už teď se těším na další zavody.
Já ještě dodám,že teplota vzduchu byla 20°C a vody 16,5°C.Něco pro otužilce! tady ani neoprény moc nepomohou.

A teď pár výsledků.St.žáci 300m-12Km-2Km 8.místo Martin Melichárek,9.místo Ondra Hurník.St.žačky 2.místo Alena Paliderová,8.místo Dana Masnicová. Všichni TK Ostrava.

Dorost 750m-20Km-5Km 7.místo Ondra Rut TK Ostrava,8.místo Tomáš Sosna SK JIŘÍ TEAM Ostrava.Holky 5.místo Lucka Materová inSPORTline Hranice /bývalá členka SK JT/.

Jesenický šnek.Jirka Sedláček   24.5.2009 20:35:09
Nedělním závodem V Rýmařově na Kubitárně pokračoval seriál závodů Jesenického šneka.

V tomto seriálu jsou zařazeny závody jak silniční tak závody MTB.

Znovu se naše síly rozdělili a část závodníků byla v Kozlovicích na šasovce,část na triatloně v Hranicích a část na bajcích.

Ranní oblačno se vytratilo a už před startem svítilo sluníčko.Na závodníky čekal náročný okruh na kterém v zimě závodí lyžaři běžci.V početném startovním poli startovali všichni najednou jen na jiné počty okruhů.

Celkovým vítězem se stal náš odchovanec Niky Ivanov jezdící za Baník Ostrava.

V jednotlivých kat.jsme si vedli takto.

Žáci starší na jeden okruh 2.místo Vašek Prejda. Junioři tři okruhy 11.místo Viki Klos a 17.místo Honza Macháček.Ženy a mastři C. tři okruhy 1.místo Pavlína Maráčková a 1.místo Jirka Sedláček.