Heslo

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Prázdninový trénink č.2.MTB.Jirka Sedláček   20.7.2015 14:25:43
Dalším prázdninovým tréninkem pro ty, kteří zůstali doma je úterý 21.7. Odjezd z Poruby v 16:00 hod. Dejte mi vědět, kdo se zúčastní. Trenér Jirka.
ČP MTB XC BRNO.Jirka Sedláček   17.7.2015 22:27:43
Reportáž od Romana.
11.7. se v Brněnských Pisárkách konal závod Českého poháru. Ve všech kategoriích se sešla velká konkurence, což potvruje účast vedoucího muže světového poháru Jaroslava Kulhavého.

Za Jiří Team reprezentovali Vojta Voznička, Honza Kresta a Roman Kubica.
Jako první odstartoval Vojta v kategorii kadetů, ale jeho velice pěkný výkon překazil defekt a závod pro něj skončil.
Roman stál v kategorii Expert na startu v poslední řadě a stálým posunem v pořadí dopředu se stihl dostat až na konečné 7.mé místo.
Honza v juniorské kategorii předvedl svůj letošní nejlepší výkon na ČP a 21. místem potvrdil rostoucí formu před mistrákem v Kutné hoře.

Prázdninový trénink č.1.MTB.Jirka Sedláček   14.7.2015 20:18:49
Ve čtvrtek 16.7. odjezd z Poruby v 16:00 hod. jedeme do Bělského lesa. Tam sraz ostatních v 16:30 hod. Dejte mi vědět, kdo se zůčastní. Trenér Jirka.
3.místo Pavlíny na Slovenském Poháru MTB !Jirka Sedláček   10.7.2015 23:43:02
Reportáž od Pavlíny.

V neděli 5.7. se závodilo v krásném prostředí Smolenického zámku.
Krásný a velmi teplý den přivítal všechny závodníky na startu druhého Slovenského poháru ve Smolenicích. Naše sedmičlenná výprava vyrazila z Ostravy v šest hodin ráno a vše probíhalo dle plánu…to se však změnilo, protože trenér Jirka omylem mířil do Smolenic přes Martin, místo přes Trenčín…celkových 60 km navíc znamenalo pro Jirku a Radima Bernolda odsouzení k neúčasti na startu, protože jejich závod při našem příjezdu již probíhal.?

Jen díky dobré vůli pořadatelů se nám podařilo postavit na start naše želízko v ohni – kadeta Vojtu Vozničku, ale smůla nás neopouštěla. Vojtovi vypověděla funkci pár minut před startem vidlice a po skvělém úvodním kole na zapůjčeném trenérově bajku Vojta přetrhl řetěz a tím pro něj závod skončil.
Ve 14:00 hodin odstartoval závod juniorů, elitních mužů a žen. Teplota ve stínu vyšplhala na 35st.C a pořadatelé ubrali všem kategoriím po jednom okruhu.
V eliťácích bojoval Roman Kubica (12.místo) a také Jirka Keisler, který start své kategorie „Muži open“ nestihl, a proto se rozhodl poměřit síly s elitou. Smůla se nám dál lepila na paty a Jirka byl donucen ze závodu v důsledku zdravotních potíží odstoupit.
Na trati zůstal a slušně bojoval junior Honza Kresta 10.místo a v ženách Pavlína, které se podařilo do slova a do písmene „vydřít“ třetí místo.

Cyklistický závod nad Staroveským zámkem.Jirka Sedláček   10.7.2015 23:12:16
První prázdninovou sobotu v červenci vyšlo nádherné počasí, které přilákalo závodníky na tradiční kritérium Mezi ploty ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Závod byl zařazen do krajského poháru a také do seriálu SPAC.
V prvním startu se předvedli v 10 hodin kategorie mástrů 50-59 let a nad 60let. Trenér Jirka se vytrápil k 10.místu. Nohy prostě nebraly. Vítězství si sólo jízdou zajistil Muck Arnošt 2K BIKE club Odry
Okruh je sice kilometrový, ale jen dvě malé rovinky a zbytek je na půl do kopce a s kopce.
Další naši dva zástupci byli Ondra Holuša v kat. st.žactva a Honza Kresta v juniorech.
Ondra během závodu zažíval žaludeční potíže, takže se to podepsalo na výsledku 5.místo.
Zato Honza jel velmi dobře, držel se stále ve vedoucí skupince a byl aktivní. S výsledkem byl spokojen, i když to na bednu nevyšlo. 6.místo.

Závodu se zúčastnili tradičně také závodníci z Polska. Celou akci moderoval všem dobře známý Tóňo Ištván. Organizace pod vedením Pavla Nepraše klapala a závodníci mohli posedět pod velkým stanem u kofoly a píva s klobáskou.

Bohumínský eliminátor.Jirka Sedláček   6.7.2015 21:47:45
Nedělní ráno 28.6.se probudilo do deště, ale část závodníků přeci jen vyrazila vyzkoušet novinku, kterou připravil ostřílený matador Rosťa Šafrata na Gliňoči v Bohumíně.
Eliminátor v podání Rosti znamenal tři jízdy pro každého závodníka na trati o délce zhruba 650m se společným startem dané kategorie. Pořadí se bodovalo a body se pak sčítaly.
Startovalo se na oválu hřiště a po absolvování technických pasáží na kterých bylo dostatek bláta a kaluží se dojíždělo znovu na hřišti.
Déšť ustal a po celou dobu závodění to vydrželo.
Vše rychle následovalo za sebou i s vyhlášením, takže v 13.hodin bylo po závodech. Dopomohla k tomu i slabší účast zaviněná jistě ranním počasím. Přesto se všem líbilo a určitě má tento závod budouctnost.
Naše výsledky :
Předžačky 1.Jančíková Adélka.
Ml.žačky 1.Košárková Sabina.
Ml.žáci 1.Bernát Adam.
St.žáci 1.Jančík Martin.
Kadeti 1.Říman Jakub.
Muži elite 2.Kresta Jan, 3.Kubica Roman.
Másters mladší 1.Košárek Radek, 2.Jančík Martin.
Másters starší 1.Sedláček Jiří.
3.závod Valašského poháru.Jirka Sedláček   6.7.2015 21:21:08
Druhá část bajkerů se ve stejnou dobu v sobotu 27.6. proháněla po valašských kotárech, konkrétně v Semetíně.

Na závodníky čekala opravdu výjmečně dobrá crosscountryová trať. Teplo a sucho, zázemí u koliby, občerstvení i velká účast to vše bylo kladem tohoto závodu.
Protože jeden závod tohoto seriálu odpadl mělo to být finále, ale pořadatelé nás všechny překvapili oznámením, že začátkem září bude finálový závod, tak je na co se těšit.
V závodě jsme získali jak medailové umístění, tak jsme si vybrali i trošku smůly.
Těmi šťastnějšími se stali Adam Bernát v kat. ml.žáci 2.místo, Roman Kubica kat.muži elite 2.místo a Kuba Říman v kat.kadetů 3.místo.
Méně šťastnější byli bramboroví v kadetech Jakub Velkoborský a v mástrech A. Ivo Kovářik.
Smolaři pak trenér Jirka po defektu vzdal a v kat.juniorů Honza Kresta s dvěma defekty dojel na 6.místě. Jirka Keisler pak v elitě s technickými potížemi obsadil 10.místo.

Albrechtický triatlon.Jirka Sedláček   3.7.2015 20:58:54
Dalším závodem v nabitém programu triatlonistů a víkendu 27.6. byl 6.ročník Albrechtického triatlonu.
Také tady jsme se dočkali stupňů vítězů a to od Petra Jalůvky v kat. 30-39 let, který vybojoval v silné konkurenci třetí místo !!
GRATULACE !!

Plavání proběhlo na Těrlické přehradě u obce Albrechtice.
Na závodníky čekalo cca 750 metrů plavání ve vodě přehrady, pak dva 11-ti kilometrové obrátkové okruhy poctivé cyklistiky mezi kruhovým objezdem v Albrechticích a Těrlickem a nakonec běh do Albrechtic a zpět k přehradě.

Odřivousův pohár MTB.Jirka Sedláček   3.7.2015 18:06:16
V sobotu 27.6. se jel 8.ročník tohoto závodu a měl tradičně start na náměstí v Bílovci.
Protože závodů v tomto termínu bylo více, tak převážná část našich členů obsadila právě tento závod. Všichni si vedli skvěle a na stupních to bylo vidět.
Škoda jen nějakého toho bloudění na delších tratích, mohlo to být ještě lepší. Bohužel toto je stálý problém u maratónských tratí.
Výsledky :
Předžáci 3.Svěrkot Daniel.
Ml.žáci 2.Majdanics Marek, 3.Voznička Ondřej, 4. Moroň Daniel, 7.Svěrkot Šimon s defektem !!
Ml.žačky 1.Rupová Dominika, 3.Košárková Sabina.
St.žáci 2.Jančík Martin, 3.Bohdalovský Jiří, 7. Keclík Jakub.
Muži nad 50let 54Km 6.Žarlok Zdeněk.
Junioři 15-17 let 27Km 1.Voznička Vojtěch, 8.Ludvík Denis.
Muži 30-39 let 27Km 1. Bernold Radim, 5.Košárek Radek.
Muži 40-49 let 27Km 4.Jančík Martin, 25.Voznička Zdeněk.
Muži nad 60 let 27Km 6.Keclík Jiří.
Všem gratuluji !!
Cyklobrána do prázdnin.Jirka Sedláček   2.7.2015 14:57:16
Reportáž od Petry.
V neděli 14.6. se v areálu Aktivityparku Všemina konal 4. ročník závodů na kolech pro děti od 2 do 14 let.

Na závod se přihlásilo téměř 550 dětí ve 24 kategoriích.
My jsme měli zastoupení v kategorii chlapců ročník 2005, kde se na start postavili Daniel Moroň a Adam Bernát. Oba kluci dobře odstartovali, ale bohužel hned v prvním kole před Adamem spadl jeden ze soupeřů a Adam musel vzniklou ztrátu dohánět. Závod se jel na 4 kola a po druhém kole byl Adam už na druhém místě a tuto pozici si udržel až do cíle závodu na 7 km, ve kterém jasně zvítězil mistr Slovenska a loňský vítěz v této kategorii.
Daniel bojoval o třetí místo, ale i on měl smůlu a spadl, když do něj zezadu najel jeden ze soupeřů. Ztrátu se mu už nepodařilo dohnat a nakonec dojel na pěkném pátém místě.
Oběma klukům gratulujeme ! V těžké konkurenci 30 závodníků zajeli opravdu skvěle.
Celá akce byla zpestřena bohatým doprovodným programem a jízdou rodičů v závodě týmů.