Z fotogalerie
Anketa
Přihlášení
Nick
Heslo
 

Aktuality

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144
2.závod Školní ligy.Jirka Sedláček   13.5.2011 20:42:06
Tentokrát bylo krásně teploučko,až se za závodníky prášilo.
Trať byla stejná jako poprvé,ale příště už by měla být trošku pozměněná - /přislíbil hlavní guru Martin a Tonda určitě vymyslí něco pěkného./
Sešli jsme se v dostatečné síle,ikdyž ne úplně všichni a vybojovali spoustu "beden" !

Všem gratuluji a věřím,že krátký a rychlý závod Vám jen prospěje.

Fotky na rajčeti.http://jiriteam.rajce.idnes.cz/

O pohár starosty Orlové.Jirka Sedláček   12.5.2011 07:22:32
V neděli 8.5.za zamračené oblohy, 10°C a drobného deště se jel na 17 km okruhu krajský závod na silnici.

Počasí,počasí to je nevyzpytatelné.
Zatím co v sobotu v Bukové to bylo jako v parném létě, tak v Orlové se startovalo v dlouhém oblečení a s pláštěnkama.
Naštěstí se to postupem času vybralo a přestalo pršet a uschla cesta.
Na start se postavilo celkem 102 závodníků ve všech kategorijích.Počasí však skolilo téměř polovinu,kteří závod nedokončili.Hlavně v dospěláckých kat.

Naše zastoupení bylo v kat.juniorů,kde Tomáš Noáček obsadil 9.místo a Tomáš Jakl 11.místo.
V kat.kadetů vybojoval Vašek Prejda 8.místo.

Vítězem mužů po dlouhé sólo jízdě se stal Tomáš Čer Focus cycling Znojmo před Francziskem Dabrowskim a třetím Szymonem Strzedulou oba Chrobry felt Glogow Polsko.

V ženách ve špurtu zvítězila Eva Kratochvílová SK Maxbike Orlová těsně před Luckou Novákovou Šafrata Bohumín a třetí Míšou Ištvánovou ACK Stará ves nad Ondřejnicí.

Fotky najdete na rajčeti http://jiriteam.rajce.idnes.cz/

Pohár Drahanské vrchoviny.Jirka Sedláček   7.5.2011 22:01:43
Poprvé jsme letos zamířili také na Drahanskou vrchovinu ,kde se jel již třetí závod MTB Merida Delikomat Cup.

Slunečný teplý den a suchá,rychlá skoro cyklokrosová trať nás přivítala v malé obci Buková ležící mezi Plumlovem a Boskovicemi.
Jezdilo se kolem rybníka,malým lomem,lesíkem a po louce.

Dopoledne startovali všechny dětské kategorie a že jich není málo a po poledni ostatní kat.ve vlnách po minutě.Takže jsme byli všichni na okruhu a neměl kdo fotit.Možná budou nějaké fotky od Rezků.

V kat.juniorů odstartoval nejlépe Tomáš Stolařík a vedl celý balík kolem rybníka do lesíka a dále.Tomáš Nováček a Kája Svrčina se museli postupně probojovávat do špice.Zatím co Tomáš z první pozice vycouval další naši kluci se tam již nestačili dotáhnout a tak to skončilo bez medajle.4.místo Tomáš Stolařík,5.Kája Svrčina a 6. Tomáš Stolařík.

Mezi ženama skončila Pavlína na 4.místě,když jí na třetí Soňu Jurkovou chybělo jen 15 vteřin.Zlepšení tady je a tak doufám,že to půjde stále nahoru.

V mástrech B.se na startu sešlo nevídale 11.startujících.Jirka se držel na čtvrtém místě a postupně se dostal až na druhé,ale těsně před cílem ho ospurtoval jeho soupeř a byl z toho bronz.

Asi zázrak!Jirka Sedláček   7.5.2011 21:04:18
Výsledků od pořadatelů z 21.4. časovky v Bohumíně-Kopytově by jsme asi nikdy nedočkali,hlavně,že vybírají startovné !

Rosťa Šafrata je sehnal a tak jsou tady.

Žáci 4. Vojta Voznička čas 16:57.
Žačky 1.Maruška Prejdová čas 16:59.
Kadeti 4.Kája Svrčina,který zaspal svůj start čas 14:18, a 6.Vašek Prejda čas 14:56.
Kadetka Hanka Gorčicová 2.místo čas 19:25 !! když si zajela mimo trať-pořadatelé se na křižovatce bavili a neukazovali směr.
Junioři 1.Tomáš Jakl čas 26:00, 4.Tomáš Stolařík čas 28:05.
Muži Elite 4.Viktor Klos čas 26:57, 5.Petr Čupera čas 27:27. Marek Sedláček diskvalifikace za jízdu ve dvojici.
Másters 2.Jiří Sedláček čas 28:41.

Výsledky.Jirka Sedláček   6.5.2011 22:15:32
Třetí závod GP MTB Bohumín.

Předžáci 1.Jančík Martin.
Kadeti 1.Svrčina Kája.
Ženy 1.Maráčková Pavlína.
Junioři 5.Wolf Standa.
Muži elite 3.Klos Viktor,4.Kubica Roman, 8.Beneš Jiří,12.Kroček Roman.

Výsledky.Jirka Sedláček   6.5.2011 09:33:34
Konečně dorazili výsledky z GP MTB z Orlové,takže kompletně :

žákyně 2.Maruška Prejdová.
Kadeti 1.Kája Svrčina,3.Robin Motloch.
Junioři 3.Stolařík Tomáš,8.Standa Wolf,Tomáš Jakl nedojel pro poruchu kola.
Muži elita 1.Viky Klos,4.Roman Kubica,6.Jiří Beneš.
Ženy 2.Pavlína Maráčková.
Másters A. 2.Ivo Kovářik.
Másters B. 1.Jiří Sedláček.

1.závod Školní ligy.Jirka Sedláček   6.5.2011 09:22:14
Fotky najdete na http://jiriteam.rajce.idnes.cz/
Školní liga MTB.Jirka Sedláček   3.5.2011 16:42:51
Ve čtvrtek v Bělském lese začíná školní liga MTB s názvem Hledá se mistr světa.

Tento seriál se bude konat každý čtvrtek od 5.5.do 23.6.2011.
Finále se pak bude konat při Ostravském Chacharovi 30.7.2011.Akce je pod patronací mistra světa Zdeňka Štybara.
Školní liga je určena dětem ze základních škol od 5.třídy do 9.třídy a středoškolákům od 1. do 4. ročníku.Soutěžit se bude jak v kat.jednotlivců tak v kat.družstev.

Veškeré informace naleznete na http://www.skolniliga.estranky.cz/

Upozornění pro členy SK JT.
Všichni se budou místo společných tréninků ve čtvrtky v rámci tréninku účastnit této soutěže.Společný odjezd z Poruby vždy v 16 hod.tak jako na trénink a ostatní sraz přímo u prezentace Školní ligy v Bělském lese.

Sprinttriatlon v Porubě.Jirka Sedláček   3.5.2011 11:36:10
Další sportovní akcí v Porubě během víkendu byl námi pořádaný sprinttriatlon.

Počasí se však hodně pokazilo a tak ochlazení a drobný déšť provázel závodníky celé dopoledne.
Plavání proběhlo na krytém bazéně,kde byly k dispozici tři dráhy.Na kole se pak vyjíždělo s časovými odstupy po plavání.
Kat.benjamínků a žáků měla připravenou trať pro horská kola v okolí bazénu.V závěru,kdy se pak běželo na stejné trati jako MTB přestalo pršet a vydrželo to až do vyhlášení vítězů.

Mezi nejmladšími si skvěle vedl Jakub Říman,který se na cyklistické části propracoval do vedení a v běhu si udržel svou pozici a zaslouženě vyhrál.O druhé a třetí místo se v závěru běhu tvrdě bojovalo a náš Jakub Velkoborský skončil na třetím místě.Další vítězství v kat.žaček si odnesla Maruška Prejdová.

Od kat.dorostu až po veterány se bojovalo na tratích 500m plavání,21Km na silnici a 6 Km běh.

Celkovým vítězem se stal Tomáš Matera TT Opava před Michaelem Kukrlem Tri klub Loštice a Jirkou Klímou V3T.
Ženy vyhrála Luca Materová TT Opava před Annou Brychtovou TTC Olomouc a třetí Evou Skořepovou X-AIR Ostrava.

Naše barvy hájil ještě Zdeněk Žarlok v kat.D.nad 50 let,který vybojoval 2.místo.Všem gratuluji!

Děkuji všem,kteří přiložili ruku k dílu a pomohli tak zajistit hladký průběh celého závodu.

Reportáž najdete také na www.cyklo.matera.cz,kde je také odkaz na fotky.Výsledky pak na http://www.timechip.cz/

Škoda Bike.Jirka Sedláček   30.4.2011 18:25:09
Čtvrtý ročník je minulostí ať žijí vítězové!

Po čtvrté v historiji tohoto závodu na dlouhé trati dokázal s převahou vyhrát stejný závodník a tím je Zdeněk Mlynář MaxCursor Ostrava.
Poradil si se svými soupeři a snáskokem 2:31min.dojel do cíle před Nikolou Ivanovem Ghost-Mojekolo.cz a třetím Ivošem Plevákem MaxCursor 7:49min.

Mezi ženami kralovala Kamila Procházková Sintesi Prima-Dona před Denisou Bartošovou SK MaxBike Orlová a třetí Petrou Chmurovou Team Forman Cinelli.

Celý závod měl skvělou atmosféru a slunce nad hlavou.Padl rekord účastníků.kterých se sešlo více než 1000 .Závodilo se na dvou trasách 35 a 65Km a přímo v místě startu v areálu VŠB Poruba pak závod rodičů s dětmi.
Závodilo se také v jednotlivých věkových kategorijích a družstvech ZŠ,SŠ a VŠ.

Výsledky najdete na http://www.skodabike.cz/ostrava/

První fotky od Leničky na http://lenicka17.rajce.idnes.cz/SKODA_BIKE/ a Jirky http://jiriteam.rajce.idnes.cz/


©2007 Tomáš Matera   |   CSS   |   PHP   |   MySQL