Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177
Jdeme na běžky !!Jirka Sedláček   14.1.2017 15:29:52
Zahřívací trénink před soustřeďkem v Petříkově již tuto neděli 15.1.17.

V 10:00 na Hlučínském jezeře.
Ideální podmínky vyzkoušet si nové běžky co jste dostali pod stromečkem, zopakovat si bruslení i klasiku. Těším se na Vás všechny !!
Trenér Jirka.

Dobrovolnický program pro JZTTHana Materová   9.1.2017 23:07:43
Ideální příležitost pro všechny sportovní nadšence a studenty. Pro Jesenický zimní triatlon (společné mistrovství České a Slovenské republiky) hledáme dobrovolníky:
Pořadatelská služba na trase hlavního závodu
Pořadatelská služba na trase žákovského závodu
Pomoc se zajištěním občerstvovacích stanic
Cílový servis
Koordinátor skupiny dobrovolníků
Co dostaneš za pomoc?
Čelenku Jesenického zimního TT (limitovaná edice)
Občerstvení
Certifikát spolupráce
Pro studenty potvrzení o splnění praxe
a hlavně: zážitek k nezaplacení, možnost ubytování
Chceš být jedním z dobrovolníků a je ti 16 a více let? Napiš nám mail na hana.materova@seznam.cz.
Jesenický zimní triatlon 2017 - ubytováníHana Materová   9.1.2017 20:57:51
Závodníci, fandové i pořadatelé, kdo máte zájem o ubytování na Kurzovní chatě od pátku-neděle tj. 3.-5.3.2017 nebo kdykoli v tomto termínu, ozvěte se mi na mail: hana.materova@seznam.cz. Máme k dispozici 3 typy pokojů za smluvní ceny, a to turist (na pokoji umyvadlo, sociálka na chodbě) za 300 Kč osoba/noc se snídaní, pak standard (sociálka na pokoji) za 470 Kč osoba/noc se snídaní a komfort za 600 Kč osoba/noc se snídaní.
Silvestrovský cyklokros.Jirka Sedláček   4.1.2017 12:59:24
Ve spolupráci s ACK Stará Ves nad Ondřejnicí jsme pořádali poslední závod roku 2016.

Poslední den v roce se pěkně vydařil. Počasí přálo, sluníčko nad hlavou a -2-3°C k tomu 81.startujících.

Trať byla zmrzlá, ale v průběhu závodního dopoledne se její povrch částečně měnil. Vrchní vrstva se trochu rozjezdila a vytvořilo se bláto v kterém to v kombinaci se zmrzlým podkladem pěkně klouzalo. O pády pak ve všech kategoriích nebylo nouze.

Spíkr Tonda Ištván ve spolupráci s rozhodčími Tomášem Vorlem, Jirkou Keislerem a Jirkou S. vše zvládli na jedničku.
Pochvalu si také zaslouží grupa Pavla Nepraše pod vedením šéfky kanceláře Míši Ištvánové, kde také vše klapalo na 110%.
Děkujeme také za podporu firmy Hruška, která dodala ovoce a sladkosti pro všechny účastníky. Výborná polévka na závěr už jen podtrhla vydařený cyklokrosový závod.

V kategorii žaček nám udělala radost Sabča Košárková, která zvítězila. Ve stejné kat.chlapců pak Marek Majdanics skončil na 9.místě.

Nejzajímavější byl samozřejmě poslední start dne ve kterém startovali muži elite společně s mástry A+B a juniory. Na startu byli také tři čeští reprezentanti Matěj Lasák, Vláďa Mikšaník a náš Kuba Říman, kteří jsou v širší nominaci na Mistrovství světa , které se bude konat 28-29.1. v Bielesu Luxemburk.

Závod byl opravdu dramatický. Právě reprezentanti Lasák a Mikšaník odskočili svým soupeřům a pomalu navyšovali svůj náskok. Náš Kuba nechytil úvodní tempo a po drobných chybičkách, které ho přibrzdili se propracovával kupředu. Junior Vláďa Mikšaník ACK St.Ves dlouho trápil eliťáka Matěje Lasáka MaxCursor než se Matějovi podařilo Vláďovi poodjet. V cíli pak byl náskok Matěje před Vláďou pouze 14 vteřin. Na druhém místě v elitě pak dojel Jiří Štěpánik Cykloteam Kolárna před třetím polským závodníkem Symonem Bielem. V juniorech pak Náš Kuba Říman dojel na druhém místě (celkově i s elitou na 5.místě) a třetí místo vybojoval polský závodník Daniel Sikora.

Brigáda.Jirka Sedláček   28.12.2016 00:18:05
Ve čtvrtek 29.12. se koná brigáda na stavění tratě pro Silvestrovský cyklokros ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Sraz v 9:30 u sokolovny. Sebou dobré oblečení a boty,rukavice a chuť máknout. Jedu z Poruby v 9:00 tak kdo chce jet se mnou ozve se mi na FB, nebo SMS.
Polský pohár Katowice.Jirka Sedláček   26.12.2016 10:12:32
Konec roku se blíží a cyklokrosová sezóna jde do finále. Pro některé závodníky už skončila mistrostvím ČR případně finálovým závodem poháru mástrů, jenže stále jsou závody na které se dá vyrazit.
Jedním z takových byl v sobotu 17.12. Polský pohár v Katowicích na který jsem vyrazil s Jirkou Jaklem Šafrata Bohumín.
Do Katowic to je po dálnici 100km a hodinka jízdy. Prezentace byla v Park hotelu Diament, kde jsme se potkali s Pavlem Neprašem ACK Stará Ves, který přivezl své závodníky. Po zaregistrování jsme se přesunuli do místa závodu, které bylo kousek dál od hotelu.

Trať byla zmrzlá a teplota -4°C takže to pěkně klouzalo a o pády nebyla nouze. Sluníčko které vykouklo nás aspoň trochu zahřálo.
Výsledky : M50 Jirka 3.místo.

Výsledky dalších českých závodníků : kadeti 5.místo Erik Vávra ACK St.Ves, 22.místo Honza Zátopek TJ Sigma Hranice.
Junioři 30.Hynek Palička ACK St.Ves.
Ženy 3.místo Martina Kukulová Stevens bikes Emilio sport, 7.místo Katka Mudříková CK Feso Petřvald.
Elita muži 3.místo Luboš Petruš, 11.místo Jiří Křivánek oba Ethic sport, 13.místo Jiří Štěpanik Cyklo team Kolárna.
Muži U23 11.místo Marek Bartůněk Ethic sport.
Masters M50 7.místo Jirka Jakl.

Vyhlašování proběhlo znovu v hotelu Diament v kongresovém sále, kde bylo připraveno také občerstvení pro závodníky a tombola.

Světový pohár v Namuru - Belgie.Jirka Sedláček   16.12.2016 17:56:46
Dnes odcestoval náš junior Jakub Říman s Českou reprezentací na další závod Světového poháru do Namuru, který se jede v neděli 18.12. Šestý díl Světového poháru tak budeme moci sledovat také v televizi.
Kubo držíme Ti palce !!
Naši mástři obhájili prvenství v ČP.Jirka Sedláček   16.12.2016 17:31:15
Finálový závod ČP mástrů se jel 11.12. ve Svitavách.

Po závodě v Poličce jsme přespali v místním penziónku a ráno se přesunuli 18 km do Svitav. Trať závodu na plochodrážním stadióně a jeho okolí byla shodná s loňským rokem, ale bláta bylo podstatně více. Navíc začalo nepříjemně foukat a dokonce spadlo pár kapek. Některé pasáže se již těžce jezdili a tak někteří volili raději běh.
V ženách kat.A.si Pavlína dojela znovu pro 2.místo. Stejně dobře si vedl v kat.másters C. Ivo a znovu zvítězil. Jirka dojel na 5.místě.

Závěrečné vyhlašování závodu i celkových výsledků celého ČP se odehrálo v hospůdce u stadiónu. Než se zpracovali výsledky proběhla tombola. Každý měl možnost něco do tomboly dát a také něco vyhrát. Hlavní cena byla znovu od Jergena týdení pobyt v Chorvatsku v penziónu Maruška. Po tombole se šlo na vyhlašování.

V celkovém pořadí družstev zvítězilo naše družstvo ve složení Ivo, Pavlína, Zdeněk a Jirka a obhájili tak prvenství z loňského roku !
V jednotlivcích v kat.ženy A. zvítězila naše Pavlína čímž obhájila prvenství z loňska a oblékla dres vítěze ČP 2016.
V kat.mástů C. vybojoval Ivo 2.místo, Jirka 5.místo a Zdeněk 12.místo.

MČR mládeže v cyklokrose.Jirka Sedláček   15.12.2016 13:06:24
Druhým sobotním závodem bylo mistrovství ČR v Uničově. Kategorie žactva, kadetů a juniorů bojovala o tituly a mistrovské dresy.

V Uničově za účasti kamer pak v přímém přenose závodili muži elite v kat.UCI C1 a na závěr pak ženy.
Nabitý program se rozjel od 9:45 a bylo se na co dívat. Bláta bylo snad nejvíce v této sezóně a o technické problémy nebylo nouze. Kdo neměl kolo v depu na výměnu byl téměř ztracen.

Velkou radost nám udělal v kat.žáků Adam Bernát svým 9.místem. Jako druhý nejmladší v této kat. v první desítce je velkým příslibem do budoucna.

V kat.kadetů startovali dva naši závodníci. Jejich výsledky však neodpovídají jejich možnostem. Musí si uvědomit, že jedině tvrdá práce v tréninku a odpovědnost je může posunout mezi ty lepší a žádný soupeř jim nic nedaruje. Jirka Bohdalovský skončil na 25.místě a Martin Jančík na 28.místě z 30.startujících.

Pro nás nejzajímavější kat. byli junioři. Bohužel si svou smůlu vybral Kuba Říman. Po nájezdu do terénu byl sice v první čtyřce, ale následovala utržená přehazovačka a běh do depa. Přesto závod nevzdal, vlastně celý zbytek závodu odjel na jednom kole a dokázal, že je bojovník ! Do cíle dojel s plným počtem kol na 15.místě.

V závodě bojovali také naši dva bývalí členové a Vláďa Mikšaník ACK Stará Ves n. Ondřejnicí vybojoval 4.místo, Vojta Voznička BIKE 2000 pak 10.místo.
Jak těžký byl terén dokresluje, že 7.závodníků nedojelo do cíle.

Polička.Jirka Sedláček   15.12.2016 12:43:27
O víkendu 10.12.se konaly dva závody v cyklokrose.
V lesoparku Liboháj v Poličce to byl předposlední závod poháru mástrů.
Tady na známé trati, kterou připravil Miloš Mayer závodilo 52 závodníků. Špatné počasí a blížící se konec sezóny mělo vliv na počtu účastníků. Trať po předchozích deštích i sněhu byla mokrá, blátivá, ale vše se dalo jezdit.

Na stupně vítězů se postavili všichni naši závodníci. V ženské kategorii A. vybojovala 2.místo Pavlína. U mužů v kat.C. zvítězil Ivo a na 3.místo se postavil Jirka. Zdeněk tentokráte s náma nebyl ze zdravotních důvodů.